Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Plytelė kaip šildytuvas yra jos pranašumas ir apimtis

May 20
No comments yet

Iš visų jų arsenale esančių šilumos izoliacinių medžiagų statybininkai paprastai renkasi putų plastiką. Kadangi izoliacinės putos ilgą laiką buvo naudojamos tiek dideliems statybos projektams, tiek individualiai statyti.

Daugelis mano, kad tai yra viena iš geriausių namų ir kitų patalpų šiltinimo medžiagų. Beveik kiekviena medžiaga turi savo privalumus ir trūkumus, atsižvelgiant į juos, suprasime, ar putos yra geriausias būdas šildant kambarius.

Plytelė kaip šildytuvas yra jos pranašumas ir apimtis

Putplasčio savybės kaip šildytuvas

Polietilenas yra putos masė. Plokštės iš putplasčio skiriasi savo mažo svorio, nes viduje jis daugiausia pripildytas oru. Žaliava, iš kurios gaminama putoji, dar didesniu tankumu nei pradinė medžiaga. Didžiąją dalį putų sudaro nejudantis oras, kuris yra geras šilumos izoliatorius.

Polistireno kaip šildytuvo privalumai

1. Remiantis gamintojų higieniškomis išvadomis ir laikantis valstybės standartų, polistirenas yra aplinkai nekenksminga medžiaga. Jis nekenksmingas žmonėms, nes jis neišskleidžia toksiškų medžiagų į orą.

2. Be to, ši medžiaga beveik neturi galiojimo laiko, nes ji nėra užpulta mikroorganizmų ir nesudaro. Jis turi mažą šilumos laidumą ir turi didelį garų barjerą.

3. Polietilenas yra ugniai atsparus ugniai. Kai kambario temperatūra pasikeičia, ji nekeičia jos fizinių ir cheminių savybių. Aukštos kokybės putplastis turi ugniai atsparią savybę turinčias savybes, dėl kurių ji nepalaiko degimo.

4. Šios medžiagos svoris yra labai mažas, o tai yra papildomas pliusas, nes jis nesumažina konstrukcijos ir neturi įtakos pamato susitraukimui.

5. Pažymėtina, kad tai yra nebrangi medžiaga, kurią lengva surinkti į konstrukciją ir labai patvari.

Putų plastiko trūkumai

Turėdamas visas teigiamas putų savybes, yra keletas trūkumų.

1. Polietilenas turi mažą mechaninį stiprį, dėl kurio būtina sukurti papildomą apsaugą.

2. Be to, jis gali suskaidyti, kai jam yra naudojami nitro dažai arba dažai ir lakai su tokia sudėtimi.

3. Putplasčio plastiko trūkumas yra jo nesugebėjimas praeiti orą.

4. Jis gali būti jautrus graužikų atakai, todėl jį reikia padengti patvariu gipso sluoksniu.

Sienų šiltinimas iš putplasčio

Polyfoam yra gera sienų izoliacija. Jie gamina sienų putplasčio izoliaciją tiek viduje, tiek išorėje. Tačiau dažniausiai jie atlieka izoliaciją iš išorės. Iš išorės izoliuoti galima didžiausią užšalimo temperatūrą perkelti į sienos išorę, tokiu būdu išvengiant šalčio patekimo į kambarį.

Neteisingai išvystyti gatvėje esančių sienų vidinę izoliaciją. Faktas yra tas, kad išeinanti siena turėtų būti sušildyta dėl vidinio šildymo. Ant sienos vidinio paviršiaus sumontuojant putą, siena bus šildoma iš dviejų pusių, tai yra, siena ne tik izoliuota iš išorės, bet ir izoliacija bus izoliuojama iš patalpos vidinės pusės, kuri neleis jos šildyti šildant.

Kaip rezultatas, "rasos taškas" pasisuks į sieną arba šis taškas bus tarp sienos ir putų sluoksnio. Tokiose vietose drėgmė kaupsis ir užtvindys sieną, be to, ši drėgmė gali užšalti šalčiuose, o tai visa tai sukels šilumos mainų pažeidimą, o palaipsniui sienos sulys.

Todėl geriausias pasirinkimas bus sienų izoliacija iš išorės, tačiau reikia išpūsti putas su stiprios gipso sluoksniu. Putplastis neturi padidinto mechaninio stiprumo, todėl konstrukcijos patvarumui būtinai reikia stiprinti sienas.

Sienų šiltinimas iš putplasčio
Iš išorės sienų šildymas putplasčiu plastiku. Nuotrauka lpinists.com.ua

Grindų šildymas putplasčiu plastiku

Grindų šiluminė izoliacija, taip pat atliekama, naudojant putplasčio plokštes. Putplasčio naudojimas grindims izoliuoti yra labai efektyvus būdas išlaikyti šiltas grindis ir sumažinti triukšmą, vaikštant ant grindų arba judant baldus. Tokiu atveju grindų šilumos izoliavimui naudojamos polistirolo plokštės, kurių storis ne didesnis kaip 50 mm. Jie yra ant medžiagos sluoksnio su izoliacinėmis savybėmis. Kitas, siūlės yra sandarios, ir tik tada viskas užpildoma lygintuvu.

Grindų šildymas putplasčiu plastiku
Grindų šildymas putplasčiu plastiku. Nuotraukos - epsfoamprodotcom.sharepoint.com

Stogo šilumos izoliacija

Kai stogai yra izoliuoti namuose ir pastatuose skirtingais tikslais, naudojami du metodai: ventiliuojamas (šiltas stogas) ir vėdinamas (šaltas) stogas. Pirmuoju atveju, sukuriant neventiliantą (šiltą) stogą, visas stogas padengtas 70 mm storio putplasčio plokštėmis, o viršus pilamas bituminiu sluoksniu. Naudojant antrąjį metodą, putų plokštelės yra sumontuotos stogo gale, o vėdinamas paviršius išlieka, kad būtų išvengta vandens garų susidarymo. Labai svarbu tinkamai atlikti šiltinimo stogus mansardoje.

Fondo šilumos izoliacija

Fondo izoliacija su putplasčiu reikalauja didesnės apsaugos, nes prasideda ne tik įžeminimas, bet ir putų putplasčio apkrova žiemos metu dirvožemio perforavimo metu, o tai vyksta užšalimo metu. Būtina tvirtai sustiprinti, už tai plyteles gaminamas arba išpilamas betonas.

Fondo šilumos izoliacija
Fondo su putplasčiu pašildymas. Nuotrauka - plaforamaconstruye.com

Inžinerinių sistemų šilumine izoliacija

Polietileno plienas yra labai dažnai naudojamas inžinerinių sistemų šilumos izoliacijai. Pavyzdžiui, vamzdžių ir kanalizacijos vamzdžių izoliavimui žiemos užšalimo metu putplastis tiesiog nepakeičiamas, nes tai padės išvengti katastrofos vamzdžių trūkimo žiemą. Be to, putplastis naudojamas šalto vandens tiekimo vandens vamzdžių izoliacijai. Šilumos izoliacija su putplasčiais ir ventiliaciniais kanalais, telefono linijomis ir palaidotais kanalais.

Vaizdo įrašas: pamoka apie sienų izoliaciją iš putplasčio

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − 74 =