Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Gelžbetonio blokai yra gedimai ir deklaruojamos charakteristikos

May 20
No comments yet

Gelžbetonio blokai, trūkumai ir savybės, kurias mes šiame straipsnyje apsvarstysime, tampa vis populiaresni kiekvienais metais. Daugelis kūrėjų pasirenka jį kaip namo ateities sienų medžiagą.

Akytojo betono blokai

Gazuotas betono blokai, kaip ir visos statybinės medžiagos, turi privalumų ir trūkumų. Kad vėliau nebūtų apgailestauju, būtina su jais susipažinti iš anksto. Galų gale, iš gazuoto betono bus pastatyti nešančios konstrukcijos struktūros, kurių stiprumas taps pagrindu savo namuose.

Akytojo betono blokelių deklaruojamos savybės ir savybės

Gazuotas betonas yra autoklavinio grūdinimo korinis blokas. Žaliavos jų gamybai yra kvarco smėlis, kalkės, cementas, vanduo, aliuminio milteliai. Visi komponentai sumaišomi ir siunčiami į autoklavą, kur po slėgio jie putoja (kai susimaišo didelio dispersijos aliuminis su šarminiu tirpalu) ir susidaro poringa struktūra.

Gazuotas betoninių blokų klasifikavimas pagal klases, priklausomai nuo tankio:

  • - D300-D500 - šilumą izoliuojantis akytasis betonas;
  • - D500-D900 - konstrukcinis ir šilumą izoliuojantis akytasis betonas;
  • - D1000-D1200 - struktūrinis akytasis betonas.

Gazuotas betono stipris

Nepaisant paprastumo, medžiaga turi didžiausią įmanomą stiprumą. Gazuotas betonas yra idealus kompromisas tarp stiprumo, lengvumo ir optimalios šilumos izoliacijos. Priklausomai nuo akytojo betono markės (300-600), jo gniuždymo stipris svyruoja nuo 1,5 iki 3,5 kgf / cm2.

Lengvas akyto betono blokų apdirbimas

Lengvas akyto betono apdirbimas yra neginčijamas pranašumas. Jis išpjautas be pernelyg didelių pastangų ir pjaustomas paprastais rankiniais įrankiais, todėl gaunami standartinių ir nestandartinių dydžių ir formų blokai. Sausoje padėtyje akytojo betono šilumos laidumo koeficientas yra 0,12 W / m ° C.

Akytojo betono šilumos izoliacinės savybės

D600 ir D500 branduolių blokai - tai struktūrinė ir šiluminė izoliacinė medžiaga, turinti mažą šilumos laidumą. Tai leidžia sienoms užtikrinti žiemą patikimą šilumos apsaugą. Vasarą iš gazuotų betoninių blokų pastatas neperkaitins. Ji išlaiko optimalią gyvenimo temperatūrą.

Garsui atsparios akytojo betono savybės

Gelžbetonio blokų gebėjimas gulstis garsus priklauso nuo prekės ženklo, gazuotų betoninių tirpalų tankio, sienų storio ir tam tikrose jų klojimo technologijose.

Gazuotas betono atsparumas ugniai

Gelžbetonio blokai - tai nedegios medžiagos, turinčios aukščiausią atsparumo ugniai klasę. Namai, uždarosios ir guolinės konstrukcijos, pagamintos iš gazuoto betono, priklauso aukščiausiųjų (I ir II) priešgaisrinės saugos laipsnių.

Aplinkai nekenksmingas gazuotas betonas

Statybinių medžiagų radioaktyvumo matavimas atliekamas naudojant kvalifikacijos koeficientą, kuris neturi matavimo vienetų ir nustatomas laboratoriniais metodais. Gazuotas betoninių blokelių radioaktyvumas yra daug mažesnis už visas leistinas normas. Operacijos metu akytasis betonas nesudaro toksiškų komponentų. Pagal aplinkosaugos charakteristikas jis yra ne mažesnis už natūralias medžiagas.

Lengvas akytasis betonas

Standartinio akytojo betono bloko masė yra 625x100x250 mm. yra 8 kg. kurių vidutinis tankis yra 500 kg / m3. Tai leidžia žymiai sumažinti skiedinio suvartojimą ir sutrumpinti statybos laiką.

Gazuotas betono stabilumas biologiniam poveikiui

Akytojo betono blokai - nepalanki aplinka už pelėsių, grybelių ir bakterijų, kurių nėra jame, net esant 30 "C ir santykinis oro drėgnumas 98% temperatūroje šių rodiklių vystymosi viršija gazuotą medieną ir nereikalauja gydymo antiseptikų ..

Akytojo betono blokelių savybės ir savybės

Dėl dujų blokelių trūkumų

- 1. Dėl mažo atsparumo gniuždymui ir mažo atsparumo lenkimui, akytasis betonas yra trapi medžiaga. Akytojo betono sienos stiprumas priklauso nuo to, ar tinkamai pamatyti. Būtina pastatyti pamatą, kuris suteikia minimalų susitraukimą. Priešingu atveju, dujų blokai prasidės po poros metų po statybos. Rekomenduojamas juostinis monolitinis pagrindas ir sutvirtinimo mūro blokai, tinkleliai kas 2-3 eilutės.

- 2. Didelio vandens gelžbetonio sugėrimas yra kliūtis aukštos kokybės apdailos darbams atlikti. Tai nėra neįprasta, kad gipso sluoksnis, pritvirtintas prie gelžbetoninės sienos, nebūtų laikomas ant jo paviršiaus. Siekiant sumažinti akytojo betono sienų vandens įsisavinimą, jie yra apdorojami giliai įsiskverbiančiais gruntuvais.

- 3. Dujų blokai yra silpna užtrauktukų bazė. Gipso sienos griovimas masyviomis daiktomis yra gana problematiškas. Priešingai nei savisriegiai sraigtai, kurie gerai išlenktas ir puikiai laikomi sienose, ne visada būnate atspirties taške ir plastiko stiebo-drugelio. Tačiau yra jų oksidacijos pavojus, po kurio jie gali rūdyti ir tapti netinkami. Nors yra keletas tvirtinimo elementų, kurie yra gana gera.

Vaizdo įrašas: dujų silikato blokų tvirtinimo elementai

- 4. Gazuotas betono atsparumas šalčiui yra reklaminis triukas. D500 prekės ženklo tankis laikomas optimaliu naudojamų struktūrinių ir termoizoliacinių medžiagų tankiu. Jo atsparumas šalčiui neviršija 25 ciklų. Nors fasado apdailai reikia 50 ciklų. Akytojo betono pardavėjai akivaizdžiai pervertina atsparumo šalčiui parametrus, kurie būdingi didesnio tankio produktams.

- 5. Gazuotas betonas turi pakankamai didelę laisvą kalkę, kuri prisideda prie metalinių įtvirtinimų korozijos procesų aktyvavimo: armavimo, vamzdyno, rėmo, tiltų.

- 6. Gamintojų deklaruojamos nedidelės akytojo betono blokelių kainos, atsižvelgiant į garantuotą medžiagos ilgaamžiškumą, yra šiek tiek perdėtos.

- 7. Gazuotas betono tvirtumas kelia abejonių dėl to, kad didžiuliai dujų silikato blokų pastatai pradėjo palyginti neseniai, o jų pagrindinio pobūdžio prognozės nebuvo patvirtintos.

Išvardyti pagrindiniai gazuotų betoninių blokelių trūkumai. Be jų, yra ir daugybė trūkumų, kurie yra susiję ne su gedimų blokelių klojimo technologijos pažeidimais ir su noru parduoti kūrėjams brangesnę medžiagą. Išsamus tokių trūkumų nagrinėjimas dažnai įrodo jų nepagrįstumą.

Savo rankomis statydamas namus galite naudoti visiškai skirtingas medžiagas: plytą, medieną, akytąjį betoną ir kt. Visi jie turi savo pliusus, minusas ir gali būti sėkmingai pritaikyti tomis ar kitomis sąlygomis.

Vaizdo įrašas: kaip pasirinkti dujų silikato blokus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 22