Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Šildytuvas Penofol

May 20
No comments yet

Pastaraisiais metais šildytuvai buvo sukurti įvairiems poreikiams: ekstruzinėms polistirolo plokštėms, kieto bazalto plokštėms arba storiems mineralinės vatos kilimėliams. Kiekvienas iš jų atlieka reikiamas funkcijas, tačiau kartais jie negali būti naudojami dėl drėgmės, įrengimo sunkumų ar dėl kitų priežasčių. Tokiose situacijose problemos sprendimas gali būti "Penofol", izoliacinė medžiaga, kuri sujungia tiek absorbuojančią, tiek atspindintį izoliaciją.

Nuomonės apie izoliaciją Penofol

Tai reiškia putų polietileną, kuris buvo pateiktas plonu sluoksniu ir padengtas vienos ar abiejų pusių aliuminio folijos sluoksniu. Naudojimo patogumui jis gaminamas trimis formomis:

Penofolis-A - vienoje pusėje padengtas folijos plėvele, kad neatsirastų šilumos;

Penofol-B - padengta folija iš abiejų pusių, kad atspindėtų šilumos bangas dviem kryptimis, t. y. tiek iš kambario, tiek iš jos;

Penofol-C - viena vertus, yra naudojama folija, kita vertus, lipnus paviršius, dėl kurio dažniausiai lengviau montuojamas. Naudojamas atšilimui sunkiai pasiekiamose vietose arba tiesiog greičiui.

Tokiam šildytuvui reikalingas mažiausiai vietos: iki 10 mm storio. Remiantis apžvalgomis, "Penofol" susidoros su vandens ir garų izoliacija. Medžiaga yra tikrai universali: jei ji tinkamai naudojama ir veikia aukštos kokybės siūlių, galima pasiekti gerą šilumos ir garso izoliaciją.

Peržiūrėti / paslėpti aprašymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 31