Izoliacijos patalpa

"Shelter" šildytuvo technologijos širdyje yra idėja sukurti medžiagą, kuri jokiu pavojumi nekyla. Medžiagos gamyboje buvo naudojamas aplinkai nekenksmingas poliesterio pluoštas. Jie tvirtinami kartu, naudojant karštą orą, nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų ir žmonių sveikatai kenksmingų medžiagų.

Izoliacijos patalpa

Pirmą kartą plėtojant "Shelter" izoliaciją, pasaulinė praktika naudojo stabilias 4-D technologijos parametrus. Tai reiškia visų izoliacinių kilimėlių "Shelter" geometrinių parametrų išsaugojimą nurodytu dydžiu, kurį lemia jo taikymo tikslai.

Medžiagos stabilumo, elastingumo ir stiprumo parametrai leidžia ją naudoti šilumos izoliacijai sudėtingiausiose vietose, kur neįmanoma naudoti kitų šiluminės izoliacijos priemonių.

Dėl šių savybių "Shelter" izoliacija yra nepakeičiama pastatų ir konstrukcijų, kurių projekte numatyti specialūs atitikties šiluminiam režimui reikalavimai, izoliacijai. TM "Shelter" šiluminė izoliacija yra visiškai ekologiškai saugi, todėl ją galima naudoti civilinėje statyboje.

Produkto trūkumai yra tai, kad reikia laikyti tik sausose vietose ir neleisti vandeniui patekti ant jo. Praktiniai patarimai ir atsiliepimai apie izoliacijos naudojimą galite rasti žemiau.

Peržiūrėti / paslėpti aprašymą
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

70 + = 75

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map