Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

Geriausios akrilo vonios – prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

May 20
No comments yet

Akrilo vonios teisingai užėmė vietą sanitarinių gaminių rinkoje, nes jos yra didesnės nei įprastų ketaus kolegos. Jų svarbiausi privalumai yra daug mažiau svorio, dėl to lengviau montuoti ir transportuoti, taip pat gebėjimą išlaikyti šilumą, todėl naudojant temperatūrą išlaikyti mažiau karšto vandens.

Yra keletas akrilo rūšių ir jų gamybos technologijų, kurios daro įtaką galutinio produkto kokybei, todėl, jei pirmą kartą susipažinsite su jų gamintojų reitingu ir siūlomais jų gaminių modeliais, bus lengviau pasirinkti geriausias akrilo vonias.

Geriausios akrilo vonios - geriausi modeliai

Geriausi akrilo vonių gamintojai

Pasirinkus bet kokius produktus, naudinga pažvelgti į akrilo vonių gamintojų reitingą ir šiek tiek sužinoti apie tuos, kurie užsiima gamyba ir paprastai siūlo rinką. Bendrovė gali turėti ilgametę gamybos patirtį ir tradicijas, o atvirkščiai - jauni, aktyviai kurti ir ieškoti naujų sprendimų. Abu šie yra neabejotini pliusai, tačiau pirkėjas turi nuspręsti, kas yra arčiau jo ir kuris yra skirtas kruopštaus darbo, skirto sukurti naujas ergonomiškas formas ir papildomus priedus, skirtus tinkamam poilsiui.

Jacob Delafon

Jacob Delafon

Prancūzijos vonios įrangos gamintojas. Sukūrę naujus modelius, bendrovės dizaineriai stengiasi išsaugoti kambarį iš ryškių spalvų ir pernelyg pretenzijos, geriausiai tinka klasikinio aristokratiško stiliaus.

Prekinis ženklas buvo sukurtas 1889 m. Ir nuo to laiko nuolat plečia ir tobulina pirkėjui siūlomų prekių asortimentą. Vidaus rinkoje prekės ženklu "Jakob Delafon" pasirodė 1994 m., O nuo to laiko nuolat stiprino savo pozicijas.

"Chip" produktai Jacob Delafon, nesant paruoštų komplektų įrangos - visi atskiri elementai yra pagaminti su galimybe maksimaliai padidinti derinį tarpusavyje. Todėl galite atskirai pasirinkti dušo padėklą, užuolaidas ar ekranus, maišytuvus, kriaukles ir tualetinius dubenėlius, nebijodami sutrikdyti dizaino harmoniją.

Riho

l riho

Olandijos prekės ženklas, kurį lengvai atpažįsta pagal jo būdingus pavadinimus - daugelyje šio gamintojo vonių yra skirtingų geografinių objektų pavadinimai: Kolumbija, Karolina, Majamis, Jukonas, Livornas ir kt. Be to, vidaus pirkėjas yra gerai žinomas dėl garų dušai - viena iš labiausiai žinomų ir "Riho" asortimento dalių.

Gamyboje naudojami JK komponentai, surinkti gamyklose Nyderlanduose ir Čekijoje, kurių didžioji dalis gamybos pajėgumų yra sutelkta arčiau Europos centro.

Naudotų medžiagų kokybė ir jų surinkimas leidžia duoti dešimties metų garantiją produktams, o šių įsipareigojimų įvykdymą vidaus rinkoje užtikrina platus oficialių platintojų tinklas.

Tritonas

tritonas

Iš vietinio gamintojo kokybiški produktai už prieinamą kainą yra paprastos ir sūkurinės vonios, pagamintos pagal prekės ženklą "Triton". Gamybinės patalpos ir pagrindinė buveinė yra Maskvos rajone, Ščelkovo mieste, tačiau produktai yra parduodami visoje šalyje ir artimoje užsienyje.

Bendrovės dizaineriai puikiai žino vietos rinkos poreikius, todėl didelė dalis produkcijos yra skirta vidutinio ir mažo dydžio vonios kambariui. Nepamirškite naujų pastatų ir privačių namų gamintojų ir savininkų - jiems kataloguose visada yra tinkamas modelis.

Produktų kokybę teikia įrangos ir komponentų gamyba iš Europos gamintojų, todėl tai yra vertingas pasirinkimas tarp užsienio analogų.

Villeroy Bochas

l Villeroy Boch

Iš šio gamintojo akrilo vonių pirmiausia verta atkreipti dėmesį į "Hi-Tech" stilius, kurie puikiai tinka minimalistiniam dizainui.

Villeroy "Boch" yra vienas seniausių laikų santechnikos rinkoje. Jos formavimo ir plėtros metu įmonės gamyklos pasirodė daugelyje Europos šalių ir net už Meksikos. Tai leidžia greitai išspręsti su logistika susijusias problemas ir išlaikyti priimtinas kainas savo kainų segmente.

Vila iš Villeroy "Boch" yra skirtas pirkėjui, kuris nori sumokėti atitinkamą kainą už aukštą kokybę, tačiau už kurį jis gaus tikrai praktinį dalyką ir galės pasirinkti savo skonį.

Alpen

L alpen

Santykinai jauna kompanija - jos veikla prasidėjo XX ir XXI a. Pradžioje, tačiau jau turėjo gamybos įrenginius dviejose šalyse - Lenkijoje ir Austrijoje, kurių gaminiai yra pripažįstami visoje Europoje, taip pat siūlomi vidaus pirkėjams.

Akrilo vonių įsigijimas "Alpen" gali būti tikras, kad jie pagaminti tikrai iš akrilo, tai patvirtina visi būtini sertifikatai ir sanitarijos bei higienos išvados.

Be produktų kokybės, pirkėjas visada gali įvertinti savo įvairovę. Be standartinių vonių gamintojas siūlo ir kompleksus SPA procedūroms: hidro ir aeromasės, chromoterapiją. Jei reikia, visada galima užpildyti vonią su papildomu apšvietimu ir kitais priedais.

Puikus

Puikus

Už šio Lenkijos prekės ženklo yra visa grupė įmonių, užsiimančių įvairių santechnikos gaminių gamyba ir pardavimu. Savo vidaus rinkoje pasirodė 1990 m., Tačiau greitai tapo populiarus keliose Europos šalyse, o tai patvirtina daugybė apdovanojimų už naujoves gamyboje, kokybę ir puikų savo produktų dizainą.

Įmonė visada seka visus rinkos pokyčius ir paaiškina klientų poreikius, siekdama pagerinti savo produktų kokybę. Dėl to - "Exellent" kataloge yra ne tik vonios su kruopščiai apskaičiuotu vidinio dubenio geometrija, bet ir hidromasažinė įranga, modeliai su sėdynėmis ir pilna sūkurine vonia.
Pirkėjų patogumui gamintojas turi platų prekiautojų tinklą, kad užsakytas vonios kambarys kuo greičiau pasiektų savo paskirties vietą.

Roca

Roca

Ispanijos gamykloje "Roca" gaminama visa senojo pasaulio patirtis Europoje ir šiuolaikiniai gamybos būdai, kurie buvo pagaminti dar 1917 m. Nuo prekių ženklo gimimo. Vonios iš šio gamintojo nėra pigios, bet kokybė, pagrįsta daugiamete gamybos patirtimi, visada pateisina jo kainą.

Be kokybės, prekės ženklas "Roca" savo klientams siūlo didelį pasirinkimą vonių modelių, kurie savo ruožtu gaminami skirtingais dydžiais. Tai reiškia, kad jei jums patiko tam tikra vonia, tačiau dėl kokios nors priežasties ji netinka dydžiui, visada galite rasti didesnį arba mažesnį analogą, taip pat pasiimti reikalingų priedų - maišytuvų, purkštukų ar dušo priedų.

Cersanitas

Aš cesanit

Lenkijos prekės ženklas yra žinomas Europos ir šalies pirkėjui kaip vienas iš pripažintų lyderių, kai reikia remontuoti vonioje ar virtuvėje. Visapusiškiems gamintojo siūlomiems sprendimams būdingas ilgas tarnavimo laikas, gamybos kokybė ir daugybė dizaino sprendimų.

Cersanit vonios galite pasirinkti iš klasikinių modelių su stačiakampiu, ovaliu arba asimetriniu dubeniu, kuris puikiai tinka mažiems patalpoms. Jei pasiliksite pagrindinėje įrangoje, atskirai prie vonios kambario, galėsite pasiimti tinkamus spalvų rašiklius ir pasirinkti hidromasažo purkštukų skaičių.

Be to, bendrovė siūlo atskirą produktų liniją žmonėms su negalia, kuri yra reta tarp konkurentų.

Žinoma, paprasčiausiai neįmanoma pasakyti, kuris akrilo vonių gamintojas yra geresnis - kiekvienas turi tam tikrą plotą, kuriame jis skiriasi nuo kitų, todėl galutinis pasirinkimas visada yra pirkėjas.

Geriausios akrilo vonios yra stačiakampės

Jei jums reikia vonia su klasikiniu arba ovaliu vidiniu dubeniu, nedelsdami išskirkite stačiakampius modelius, nes čia reiškia išorinį perimetrą. Viduje tokios vonios gali būti stačiakampės arba apvalios.

Riho Future 200 ALPEN Vesta 200 Triton Standard 200
Riho Future ALPEN Vesta "Triton Standard"
1 mesto
9 oc
2 mesto
9 oc
3 mesto
7 oc
Vonios tipas atskirai stovintis atskirai stovintis atskirai stovintis
Išimamas priekinis skydelis taip taip taip

Riho Future

Viena stačiakampio formos vonia su ovalo formos dubeniu. Pagaminta labiausiai arti klasikinio dizaino, todėl jis tinka daugumai vonios kambarių.

Riho Future

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ "Riho Future" užkarpos

 1. Ergonomiškas dizainas
 2. Matmenys leidžia jaustis patogiai net ir didelių matmenų.
 3. Antgaliai po porankiais.
 4. Ant stačiakampio ratlankio aplink vonios kambarį patogu įdėti muilo indą ar kitus priedus.
 5. Skylė, užkertanti kelią vandens perpildymui vonios krašto, yra pakankamai didelis, kad vonią būtų pakankamai vandens, kad galėtų patogiai jauti.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- Suvart Riho ateities

 1. Jei nematote šonų, tada vonia išorėje nėra labai skiriasi nuo standartinio ketaus modelio.

Akrilo vonia "Riho Future" dėl savo dydžio ir formos bus puikus standartinio ketaus modelio pakeitimas. Kainos ir kainos derinys leidžia jums nusipirkti net tuos klientus, kurie planavo įdiegti vonią iš Europos gamintojo, tačiau jų biudžetas yra ribotas remontui.

ALPEN Vesta

ALPEN Vesta

ALPEN Vesta 1m

ALPEN Vesta 2m

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ ALPEN "Vesta" privalumai

 1. Talpa - suprojektuota dviems.
 2. Gera pinigų vertė.
 3. Stilingas ir modernus dizainas.
 4. A sota ryškia spalva.
 5. Storas armuojantis sluoksnis - vonia yra stora ir stabili.
 6. Jis gerai palaiko šilumą - vanduo neužšąla ilgiau nei naudojant ketaus vonelius.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- ALPEN "Vesta"

 1. Modelis gali nepatinka tiems, kurie dizaino nepatinka aiškiai apibrėžtais kampais - perėjimais tarp paviršių
 2. Nestandartinis drenažo ir perpildymo skylių išdėstymas yra dubenio viduryje, tačiau tai daroma, nes vonia suprojektuota dviem.

Išorinės ir vidinės Alpen Vesta vonios kontūrai puikiai tinka bet kokiam šiuolaikiniam vonios kambario interjerei, nesužeidžiant per daug naudingos erdvės.

"Triton Standard"

Šis modelis pagamintas 120, 130, 140, 150, 160, 170 cm ilgio gamintojo, kuris leidžia pasirinkti dydį priklausomai nuo vonios kambario dydžio.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ "Pros Triton Standard"

 1. Lengvas svoris.
 2. Stiprumas - tanki medžiaga be nukrypimų.
 3. Lengva įdiegti ir prižiūrėti.
 4. Mažas, palyginti su analogais, kaina.
 5. "Notch" muilo dėžutė ant ratlankio.
 6. Apsauga nuo slidumo.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- Triton Standard trūkumai

 1. Tai bus nepatogus didelio augimo žmogui. Tokiu atveju jį reikės naudoti dažniau kaip dušo padėklą.
 2. Gali sukelti triukšmą spausdindami vandenį.
 3. Iš išorės atrodo, kad tai nėra pakankamai stipri.
 4. Muilas indai yra pagaminti iš abiejų pusių ratlankio - jei yra įprotis įdėti į šią vietą, pavyzdžiui, šampūnas, tada jis gali nukristi į vandenį.

Šis modelis bus puikus įsigijimas, jei šeima turi mažų vaikų, nes neslidus sluoksnis ir santykinai nedidelis gylis leis patogiai ir saugiai maudytis.

Geriausios kampinės akrilo vonios

Dėl šio reitingo akrilo vonios visada turi atkreipti dėmesį, kai reikia taupyti vietos vonios kambaryje. Tokie modeliai, nors šiek tiek mažiau nei standartiniai, leidžia derinti tiek vonios kambarį, tiek dušo padėklą vietose, kur standartinio modelio neįmanoma įdiegti. Erdviuose kambariuose naudojami daugiau talpūs modeliai, kurių matmenys leidžia jums kartu paimti vonios kambarį. Tokie modeliai reikalauja ypatingo dėmesio diegimo metu, kaip iš pradžių tekančiu vandeniu (vamzdžio vietą) nėra skirtas jiems prijungti - jei atliekamas darbas uždarose patalpose yra rizika pakenkti vonios paviršių.

ALPEN Nevada 200 Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas Aquanet Capri 200
ALPEN Nevada Ravak Avokado Aquanet Capri
1 mesto
9 oc
2 mesto
8 oc
3 mesto
7 oc
Vonios tipas atskirai stovintis atskirai stovintis atskirai stovintis
Žmonių skaičius 1 1 2
Nuimamas skydelis taip taip taip

ALPEN Nevada

Nepaisant modelio "kampinis" vonios dubenėlio modelis yra standartinės apvalios formos, todėl patogiai naudojamas aukštas lygis. Minkštos, tekančios linijos dubenyje neuždengia išvaizdos ir tinka bet kokiai kompetentingai suprojektuotai interjerui.

ALPEN Nevada

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ ALPEN Nevada

 1. Nestandartiniai, originalūs ir akių malonūs kontūrai.
 2. Bezel forma leidžia jums į kampą įdėti vonios reikmenų lentes ir tada neliesti.
 3. Gryna balta spalva, kuri neatsilaiko skyrybose.
 4. Jei ant paviršiaus atsiranda įbrėžimai, jie lengvai klima.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- ALPEN Nevada trūkumai

 1. Kubelio kraštai yra šiek tiek sulenkti žemyn - jei yra įprotis šampanu ar muilo įdėti į šią vietą, jie nukris.
 2. Didelis nukrypimas nuo išorinio dubenėlio krašto iki jo apačios - jei reikia paimti dušu, tuomet turėsi stovėti tik viduryje.
 3. Aukštas žmogus vis tiek bus nemalonus - jūs turite susiplauti.

Šis modelis yra sukurtas ypač mažiems vonios kambariams - jei kambarys yra didelis, geriau pažiūrėti į tą pačią vonią erdvesnę.

Ravak Avokado

Dizaineriai bandė šiame modelyje suderinti aiškiai išdėstytų išorinių formų sunkumą ir nepastebėtą kai kurių vidinių linijų perjungimų kitiems lygumą. Jei išorė yra standartinė kampinė vonia, vidinis indas turi lašinio formos formą, leidžiančią maksimaliai išnaudoti laisvą kambario plotą.

Ravak Avokado

Ravak avokadas 1m

Ravak avokadas 2m

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ "Ravak Avocado" privalumai

 1. Neįprastas, bet patrauklus dizainas.
 2. Didžiausias galimas vidinio dubenėlio talpa.
 3. Vietos saugojimas po praustuvu - jei jis dedamas į kojos vonioje, tada jis gali būti naudojamas be trukdžių.
 4. Kojos yra reguliuojamos aukštyje.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- Ravak Avokadas

 1. Komplekte nėra užuolaidos.
 2. Kaina gali būti neįperkamos butų savininkams, kurių plotas yra atitinkamai, ir vonios kambarys.
 3. Turbūt sunku atsirasti sunkumų įrengiant vonią į tipišką butą dėl vandens vamzdžių aukščio ir jų jungčių nenuoseklumo.
 4. Kai kuriose apžvalgose pastebima, kad dešinysis kampas apačioje gali būti pora laipsnių didesnis nei 90 - patartina patikrinti šį tašką prieš perkant arba tuščią dalį sienos.

Geriausias sprendimas vonios kambaryje su nedideliu plotu, bet su pirkėjo noru mokėti už komfortą.

Aquanet Capri

Nepaisant to, kad vonios kambarys būdingas kaip vienas, jo dydis 170x110x56 cm su sėkme, leidžia jį sudėti kartu. Prie apvalaus puodelio pridedama sėdynė, kuri dar labiau padidina šio modelio funkcionalumą. Jei kartu naudojate vonios kambarį (anksčiau ar vėliau toks noras atsiranda), tada kranas turi būti sumontuotas ne ant korpuso, o ant sienos. Bet kurioje kitoje vietoje tai gali trukdyti.

Aquanet Capri

Aquanet Capri 1

Aquanet Capri 2

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ "Aquanet Capri" "Pros"

 1. Talpa - du suaugę žmonės yra be problemų, arba jūs galite plaukti vieną su vaikais.
 2. Puikiai suprojektuota ergonomika ir bendras dizainas.
 3. Lengvai nuimamas šoninis skydas - lengva priežiūra.
 4. Jei reikia, galite pridėti vandens masažo funkciją.
 5. Maža kaina, palyginti su analogais.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- "Aquanet Capri" trūkumai

 1. Dėl nestandartinės formos gali būti sunkumų prijungti prie vandens vamzdžių.
 2. Įrengimo metu būtina sustiprinti pagrindo šulinėlį - kitaip, dugnas gali šiek tiek "žaisti", kai išeisite iš vonios.
 3. Periodiškai vartotojai paliko skundą dėl kvapo iš akrilo paviršiaus, bet tai buvo daugiau apie pirmuosius modelius, kurie buvo parduodami rinkoje. Prieš perkant, verta su pardavėju patikrinti, ar tai yra garantija, ar pakeitimo priežastis.

Talpa, maža kaina ir patogumas yra tai, ką gauna tokios vonios savininkas, jei kambaryje galima įdiegti tokio dydžio modelį.

Kokią kampinę akrilo vonią nusprendėte pirkti?

Balsuoti
Geriausios akrilinės vonios su hidromasažu

Toks žodis, kaip "jacuzzi", ne taip seniai pradėjo naudoti, bet tam tikriems jau žinomas visiems, kurie paprastai žino, kokia yra vonia. Jei kruopščiai galvojatės, kokias akrilo voneles geriau imti, tuomet, be neginčijamų sūkurinės vonios pranašumų, reikia prisiminti apie visų tokių įrenginių būdingus trūkumus.

Visų pirma tai yra neišvengiamas siurblio variklio triukšmas - tai neišvengiamas blogis, kurį reikės toleruoti. Antra, vamzdžiuose, kurie eina į purkštukus, vanduo gali stagnuotis ir reguliariai nenaudoti hidromasažo, galite gauti supuvę vandens kvapą. Šis faktas turi būti įvertintas prieš perkant, kad ateityje nebūtų sugadintas bendras tokios vonios įspūdis.

Triton briz 200 Triton Diana 200 BAS Laguna 200
Tritonas BREEZE Tritonas Diana BAS Laguna
1 mesto
9 oc
2 mesto
8 oc
3 mesto
7 oc
Vonios tipas atskirai stovintis atskirai stovintis atskirai stovintis
Forma nestandartinis stačiakampis apskritimo ketvirtis
Apatinio sluoksnio danga taip taip ne
Žmonių skaičius 1 1 1
Išimamas priekinis modelis taip taip taip
Reguliuojamas kojų aukštis taip taip taip

Tritonas BREEZE

Vieno baseino netaisyklingos formos su naudingosios tūrio 290 litrų, pusiau nutekėjimo, poliuretano dervos danga, ir į ši papildoma funkcija hidro ir aeromassage, dėl kurių būsto dvidešimt purkštukai yra integruotos.

Triton briz

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ Pro Tritonas BREEZE

 1. Didelė talpa - patogiai vonia praleisti net į didelį aukščio žmogų.
 2. Vertė pinigų funkcionalumui.
 3. Jis puikiai tinka mažiems kambariams.
 4. Reguliuojamas kojų aukštis.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- Trūkumai Tritonas BREEZE

 1. Vonia su įranga yra gana didelė - tai beveik neišvengiamai kelia problemų slydimo į butą / namą ir toliau prie vonios kambario.
 2. Taip pat būtina nurodyti, kaip jis prijungtas - jei vandens vamzdžiai eina palei sieną, tikėtina, kad visą grandinę reikės iš naujo. Diegimas geriausiai patikimas specialistams.
 3. Kai įjungta sūkurinė vonia, variklis yra pastebimai triukšmingas - bendra "hidro-masažo" problema.
 4. Nepatogus jungiklių išdėstymas - kai kurie iš jų yra užpakali, o ne iš šono.

Šis modelis sukurtas ypač tais atvejais, kai vonios kambarys yra mažas, bet aš noriu įdiegti į jį funkcinį įrenginį.

Tritonas Diana

Daugiafunkcinis stačiakampio kubilas, naudingą tūrį 230 litrų ir vandens storymėje iki perpildymo 48 cm. Ilgis: 170 cm leidžia patogiai tilpti net ūgio žmogus joje, o Neslystantis danga leis duše tokie pat saugūs, kaip įmanoma.

Tritonas Diana

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ Pros Tritonas Diana

 1. Maksimalus kompaktiškas dydis.
 2. Garantija 10 metų.
 3. Lengva priežiūra.
 4. Daugiafunkcionalumas.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- Triton Diana trūkumai

 1. Plastikiniai purkštuvai. Darbe tai neveikia, bet jei jums reikia metalo, turite paaiškinti šią problemą su vadybininku.
 2. Padidintas paviršius gali būti nemalonus nutukusiems žmonėms.
 3. Trūkumai yra skylės nutekėjimui ir perpildymui - jas reikėtų kuo labiau sustiprinti, kad būtų išvengta plyšių atsiradimo.

Vonios forma ir funkcionalumas, be abejo, kreipiasi į kūrybiškų sprendimų gerbėjus, tačiau jie nepaliks abejingų sūkurinės vonios gerbėjų namuose.

BAS Laguna

Vonia yra sukurta patogiausioje dviejų žmonių vietoje, o jei ją naudojate atskirai, jos matmenys 170x110x44 cm duos įspūdį apie ežerą vonios kambaryje.

BAS Laguna

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

+ "BAS Laguna" pranašumai

 1. Talpa - naudingas 295 litrų tūris.
 2. Klasikinė, bet efektyvi iešmo forma.
 3. Yra sėklos pertrauka.
 4. Lengva išlaikyti - sklandų paviršių lengva valyti.
 5. Jei yra užuolaidos, tai virsta didelė dušo kabina.

Geriausios akrilo vonios - prekių ženklų ir populiarių prekių įvertinimas

- Suvart BAS Laguna

 1. Hidromasažo purkštukai yra tik korpuso sienose, nors tai labiau panašus į mėgėją.
 2. Nėra suteikiamas priešslyginamasis sluoksnis

Puikiai tinka vidutinio dydžio vonios kambariui, paliekant kuo daugiau vietos prausykloms, veidrodžiams ir kitiems priedams.

Kokią akrilo vonią su hidromasaže nusprendėte pirkti?

Balsuoti
Prekių pasirinkimas buvo pagrįstas nuomonėmis, nuomonėmis ir naudotojų vertinimais, skelbiamais įvairiuose interneto ištekliuose. Visa informacija yra paimta iš atvirų šaltinių. Mes nesiekiama bendradarbiauti su gamintojais ir prekių ženklais ir nesikreipiame dėl tam tikrų produktų pirkimo. Straipsnis yra informacinio pobūdžio.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 70