Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

Su kuo pradėti remontuoti butą ir užbaigti jį per trumpiausią laiką

May 20
No comments yet

Su kuo pradėti remontuoti butą, kad remonto darbai nebuvo ištempti neribotą laikotarpį, o galutinis rezultatas jums neabejotinai malonu, tai būtent tai bus aptariama šiandieniniame straipsnyje. Remontuojant butą reikia rimto pasirengimo. Svarbiausia - parengti detalųjį remonto planą, atsižvelgiant į mažiausius niuansus. Apsvarstykite, atsižvelgiant į punktus, specialistų patarimus dėl tinkamos remonto darbų namų ir butų organizavimo.

Kaip pradėti remontuoti butą

Ką reikia remontuoti savo butą: kosmetikos ar kapitalo

Pirmiausia turite nuspręsti dėl tolesnio remonto sudėtingumo ir taikymo srities. Norėdami, kad butas būtų šviesus ir švarus, kartais pakanka atlikti kosmetinį, paviršutinišką remontą: pakeisti tapetą, lubų valymas, senojo linoleumo keitimas, dažymo sienos ir tt

Jei norite visiškai atsikratyti visų nuobodu ir senų, nuspręskite atlikti kapitalinį remontą, pakeičiant langus, lyginant sienas, įrengiant naujus grindis, šiuolaikines lubas. Jūsų namas bus pakeistas ir taps naujas ir gražus.

Nepalikite patyrusių specialistų pagalbos pertvarkant. Ypač tai yra šiuolaikiško jūsų buto dizaino kūrimas, įskaitant kai kurių sienų ir pertvarų pertvarkymą ir griovimą.

Planuokite remontą pagal savo finansines galimybes.

Ką reikia remontuoti savo butą: kosmetikos ar kapitalo

Nuspręskite interjero dizaino ir remonto planą

Pirma, nuspręskite kiekvieno atskiro kambario interjerą ir dizainą, kurį planuojate pakeisti savo butą. Galite kreiptis į profesionalų dizainerį, kuris šiek tiek padidins visas jūsų finansines išlaidas remontui. Tose patalpose, kuriose bus atliekami remontai, turi būti atlikti išsamūs remonto darbų etapai.

Rekomenduojame atlikti penkis išsamius remonto eskizus kiekvienam atskiram kambariui. Pirmajame piešinyje parodytas kambario vaizdas iš viršaus ir likusios keturios kiekvienos sienos. Kiekvienas piešinys papildytas išsamiu aprašymu ir nuosekliu remontu, kuris leis išvengti darbo netikslumų ir netikslumų.

Rengiant remonto eskizą rekomenduojama:

 • Pagalvokite apie baldų vietą. Tos labiausiai ryškios sienos turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys ir naudojamos geriausios kokybės apdaila.
 • Apsvarstykite, kur geriausiai sumontuoti žibintus ir šviestuvus, kad šviesa labiausiai apšvies kambarį.
 • Atsižvelgiant į buitinių prietaisų vietą, nurodykite lizdų vietą. Tada teisingai suprojektuoti elektros instaliaciją visose patalpose.
 • Pagalvokite apie pagrindinių dekoratyvinių elementų vietą: paveikslai, mozaika, plytų siena.

Kalbant apie remontą, reikia nurodyti pageidaujamą apdailą: tapetuoti tapetą, dažymą ir tt Kad atskirtumėte kambarį į atskiras zonas, dizaineriai rekomenduoja, kad viena iš sienų būtų dažoma kita spalva, kad pabrėžtų ir vizualiai padalintų kambarį. Šios akimirkos taip pat turi atsispindėti planuose.

Nuspręskite interjero dizaino ir remonto planą

Nustatykite kambarių remonto tvarką

Remiantis patyrusių specialistų patarimais, norint išvengti nereikalingų nešvarumų ir dulkių remonto darbų metu, pirmiausia rekomenduojama atlikti remontą kambariuose, kurie yra nutolę nuo įėjimo durų. Paskutinį remonto etapą pageidautina pasirinkti per patalpas ir koridorių, per kurį nuolat laikomos statybinės medžiagos ir įrankiai. Būtina, kad nebūtų dėmėti ar subraižyti jau suremontuotos sienos apdaila, nesugadintumėte naujos grindų.

Papildoma renovuotų patalpų apsauga gali būti celiuliozės plėvelė (pritvirtinta prie durų išorės), kuri patikimai apsaugo kambarį nuo pastatų purvo, dulkių, gipso, dažų, atsitiktinių pažeidimų.

Nustatykite kambarių remonto tvarką

Remontas bus atliekamas savarankiškai arba specialistų pagalba

Negalima atlikti visų remonto darbų. Jūsų pageidavimu įmanoma patikėti kvalifikuotą personalą atlikti visus remonto darbus arba atlikti tik ypač sudėtingus remonto darbus. Pirma, patirtis ir žinios leis jiems greitai ir efektyviai atlikti remonto darbus. Antra, nereikia pirkti brangių įrankių, su kuriais galite puikiai užpildyti grindis arba išplėsti plyteles.

Net jei atrodo, kad lengva sumontuoti vidines duris, bet kokia mažiausia netikslumai čia yra nepriimtina. Žinoma, galite pakabinti ir įrengti virtuvės baldus, sulyginti sienas ir nedidelę spalvą patys. Tačiau patikimesni remonto darbai turėtų būti patikėti specialistams, kad jums nereikėtų jo persvarstyti, o tai gali žymiai padidinti jūsų finansines išlaidas remontui.

Padarykite būtinų medžiagų ir įrankių sąrašą

# 1. Pasibaigus galutiniam kambario, baldų ir interjero dizaino išvaizdos pasirinkimui, būtina sudaryti pilną būtinų statybinių medžiagų sąrašą. Jų skaičius ir bendra kaina priklauso nuo remonto darbų kiekio ir jų atlikimo. Jei jums leidžiamas biudžetas, turite įsigyti statybines medžiagas su nedidele marža.

# 2. Atskirai sudaryti dekoro elementų sąrašą: laikikliai, lentynos, veidrodžiai, nuotraukos ir tt Pradėkite pirkimą pasirinktais dekoro elementais. Jei numatyto dekoro elemento nėra, galite greitai pakeisti ar sudaryti naują buto remonto variantą.

# 3. Paruoškite būtinų remonto darbų įrankių sąrašą. Norėdami tai padaryti, galite pasinaudoti pardavėjo-konsultanto patarimu statybos parduotuvėse ar kvalifikuotiems remontininkams.

Reikiamų medžiagų ir įrankių sąrašas

Išlaidų apskaičiavimas

Atlikus paruošiamąjį darbą buvo parengti remonto planai ir eskizai, parengti reikiamų medžiagų ir įrankių sąrašai, buvo nuspręsta apie savarankiško remonto galimybę arba remonto specialistų pagalba, galite apskaičiuoti numatomas bendras planuojamo remonto išlaidas.

Neskubėdami pirkti visų medžiagų, kai apsilankote pirmoje parduotuvėje. Sudarytuose medžiagų ir įrankių sąrašuose įveskite skirtingų parduotuvių kainas, kurios leis jums įsigyti mažesnes išlaidas. Atsargiai kreipkitės į remonto komandų pasirinkimą. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas ne tik siūlomoms remonto išlaidoms, bet ir draugų pastaboms apie remonto paslaugų kokybę.

Išlaidų apskaičiavimas

Patalpų išleidimas

Norėdami apsaugoti baldus nuo pažeidimų, statybinių nešvarumų ir dulkių, surinkite jį centrinėje patalpos dalyje. Tada atsargiai uždėkite plastiko apvyniojimą. Taigi galėsite nemokamai patekti į sienas ir lubas. Išlaidyk brangią įrangą ir drabužius į kitus kambarius.

Kur pradėti remontuoti atskirą kambarį ir kokia yra darbo tvarka

Remonto darbai turėtų prasidėti dulkes: langų blokų, langų šlaitų keitimas ir naujų palangių montavimas. Tai padės išvengti nešvarumų ir dulkių dažymo metu, kai draudžiama atidaryti langus, kad būtų išvengta temperatūros pokyčių ir padidėtų drėgmė. Kai yra sumontuoti langai, šlaitai ir palangės, uždenkite juos plastikiniu apvalkalu arba orgalite, kad išvengtumėte atsitiktinio mechaninio pažeidimo ir užteršimo.

Pažymėkite papildomų išparduotuvių įrengimo vietas, prijunkite elektros laidus. Šiame etape nenustatykite ar nejunkite lizdų prie skydo.

Suvirinimo prietaisų atveju (pvz., Pakeičiant šildymo radiatorius) vienu metu jie atliekami skirtingose ​​buto vietose, kad greitai atliktumėte šį dulkėtą ir sunkų darbo etapą, kartais įskaitant ir sienų plyšimą.

Prieš remontuodami sienas, grindis, lubas, turite patikrinti jų būklę lazeriu ar vandens lygiu. Pradėkite dirbti taikant storiausius skiedinio sluoksnius. Džiovinimo metu galite atlikti kitus smulkius remontus be prastovų.

Užbaigus šį parengiamąjį etapą, pradėkite remonto darbus atlikdami juos tokia tvarka: lubų, sienų, grindų taisymas. Pirma, darbas atliekamas naudojant šlifavimo, cemento, gipso mišinius. Tada eikite į grindų, durų, šlaitų įrengimą.

Galutiniai remonto darbai:

 • Įklijuoti arba dažyti lubas.
 • Tapyba ar tapyba sienomis.
 • Grindų dangos įrengimas.
 • Montavimas grindjuostes, vartai, korpusas.

Vaizdo įrašas: ką reikia žinoti prieš remontuodami butą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 + = 81