Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

41 idėja virtuvės interjero dizaino klasikinės baltos spalvos

May 20
No comments yet

Balta virtuvė interjere daugelį metų buvo ir vis dar išlieka populiariausias pasirinkimas. Aš visada prisiminsiu savo pirmąjį namą, nes kai mes persikėlėme į ją, virtuvė buvo purvinas rudos ir smėlio atspalvių purvinas. Tamsaus medžio stalo rinkinys, kurį mes atvedėme su mumis, tiesiog buvo prarastas. Kambarys be didelių lauko langų kartais mums priminė apie tankų mišką, be to, apšvietimas nepagerintų mūsų vidinio vaizdo suvokimo. Po to, kai mes nusprendėme imtis radikalaus žingsnio ir dažyti dauguma vietos su baltą, virtuvė tikrai atsivėrė naują šviesą. Ji pradėjo atrodyti erdvesnė ir svetingiausia. Mums buvo malonus siurprizas suprasti, kaip paprasčiausias spalvų pokytis gali pakeisti mūsų požiūrį į erdvę.

Balta virtuvė interjere - virtuvės interjero idėjos

Visos čia pateiktos virtuvės tam tikru mastu yra orientuotos į baltą paletę. Nepriklausomai nuo to, ar baltos spalvos mišiniai su artimais tonais ar naudojami kartu su kontrastingais elementais, šios virtuvės yra lengvos, erdvios, atviros, kurių be centrinės baltos temos negalima pasiekti. Tikimės, kad jums patiks žiūrėti šią kolekciją ir pajusite įkvėpimą, kaip ir mes!

Erdvi balta virtuvė su garstyčių spalvotomis sienomis
Erdvi virtuvė šalies stiliumi su baltomis spintelėmis nuo garstyčių ir geltonos sienų fono. (ši nuotrauka anglų kalba yra prieš tekstą iškart po pavadinimo).

foto2m
Ši balta virtuvė natūralaus medžio dviejų sala skyriuje - vienas su tamsiai pilkos spalvos marmuro viršuje ir built-in kriaukle, antra, skirtas nurijus - pakelta pratybos tamsaus medžio (Šaltinis: Zillow DigsTM).

foto3
Ši puiki balta virtuvė puikiai kontrastuoja su tamsiosios kietmedžio grindimis. Čia harmoningai yra L-formos salelių lentelė, sumontuota su odine stende. Aplink valgomojo zoną.

foto4
Šioje jaukioje virtuvėje baltos aukštos kokybės baldai yra kontrastingos turtingos rudos spalvos plytelėmis, kurios apipjaustytos priekinės ir grindų plytelės. Rūkytas stiklas durų spintelių papildo tekstūrą.

foto5m
Šioje virtuvėje esanti spintelių ir stalviršių skanėstina balta spalva kontrastuoja su tamsaus medžio grindimis ir tuo pačiu salos stalo atspalviu (Šaltinis: Zillow DigsTM).

foto6
Interjero viduje yra itin šiuolaikiška balta blizgus virtuvė. Dėl smėlio grindų ir valgomojo stalo iš natūralios medienos fone salos stalo baltumas tampa tiesiog žavi.

foto7
Jauki, bet šiek tiek pailgos virtuvė, kurioje balto ir rudo ant grindų esantis raštas yra tarp rutulių sniego baltų spintelių su rudomis staltiesėmis.

foto8
Nuostabiai puošia subtilus balto virtuvė su mediniais baldais, raštuotas plyteles perone ir kesoninėms lubų, iškilusios virš The Big Island stalo su marmuro viršų (Šaltinis: Zillow DigsTM).

foto9
Ši virtuvė yra tiesos iš laukinių spalvų ir tekstūrų mišinys: juodos salos stalo, kontrastuojančios su apjuosus baltos spintos, mozaikos plytelės prijuostė, kuris yra naudojamas visų atspalvių rudos ir aukso smėlio marmuro stalviršiai rūšių.

foto10
Šioje jaukioje virtuvėje balti, blizgūs baldai puikiai atrodo tamsiame medžio grindyse.

foto13
Ši visa virtuvė yra tamsiai rudos ir baltos spalvos tonų kontrastas. Natūralaus medžio ir rudos priekinės plytelės yra derinamos su baltais virtuvės baldais ir šviesiai rusviomis marmurinėmis stalviršėmis.

foto12m
Masyvi stalo tamsaus medžio su balto marmuro viršuje dominuoja šį Virtuvės spintelės gausus baltas paviršius, šlifuoto aliuminio technika ir natūralaus medžio grindys (Šaltinis: Zillow DigsTM).

foto13
Šio itin moderni virtuvė dizainas yra pastatytas ant priešingai: ant grindų greta natūralaus medžio su balto marmuro, balti stalai padengtas juoda blizgus stalviršiai, prieš baltų sienų ir lubų tiesiog stebina trys juodos liustra alyvuogių forma.

foto14
Saulės šviesa, prasiskverbianti iš šios erdvios virtuvės pro langus iš visų pusių, tiesiog užtveria baltąsias staliukas ir padengia juodus stalviršius.

foto15
Šviesos viršuje pagamintas natūralus medis tarnauja kaip atspindys to paties parketo šioje virtuvėje, kur baltos spalvos baldai yra sumaišyti su matiniu aliuminiu su buitine technika.

foto16
Atsižvelgiant į daugybę miniatiūrinių įmontuotų lubų šviestuvų, balti baldai harmoningai susimaišo su spalvotais perono plytelėmis ir melsvai pilkomis kėdėmis.

foto17
Medinės grindų šiltų tonų ir koncentruotas didžiulis salų stalas su marmurine viršutine tik pabrėžia baldų virtuvės spintelių ir raštuotas plytelės perono.

foto18m
Balta spintelė, marmuriniai stalviršiai ir plytelių prijuostė po plyta paverčia šią virtuvę vieninga, holistine erdve. Baltai atskiedžiami kontrastiniai elementai - juodos odos kėdės ir tos pačios spalvos salų lentelė.

foto19
Tai žvilgsnis į virtuvę, kurią jau matėte šiek tiek anksčiau, kitokiu kampu. Iš pirmo žvilgsnio yra didelis marmuro salono stalas su baro išmatomis ir moderniausiomis aliuminio lempos.

foto20
Aukštos "Katedra" lubų ir raudona skiriamoji arka nustatomas šio didžiojo virtuvės stilių, pabrėžti Filigree detalės spintos, plytelių prijuostė su valgomojo zona dešinėje ir kambario balta dominavimo.

foto21m
Šios virtuvės interjero baltoji spalva yra puikus fonas ryškiems augalams ir vaisiams, kuriuos čia yra gausu. Nepamirškite čia ir įdomių dizaino išvadų - montuojamų ant baldų spintelių sienų ir unikalių viršutinių lempų formos dangteliais (Šaltinis: Zillow DigsTM).

foto22
Šioje prabangioje virtuvėje, kurioje yra marmuro grindys ir lengvosios lubos, pagrindinė "šeimininkė" yra, žinoma, išskirtini baltos spalvos baldai su puoštais elementais.

foto23
Marmuras sala stalas su built-in kriaukle, įsikūręs ne pakankamai masyvi liustra, ir paslėptas šviesos stalviršiai darbo zona, kad ši virtuvė patogi, jauki ir, skirtingai nei bet kuri kita.

foto24m
Spalviniai impregnai prideda šią baltą virtuvės gyvybę: violetinės stalviršiai, grindų plytelės ir gėlių plokštės ant virtuvės perono suvienija erdvę į vieną visumą.

foto25
Šioje virtuvėje esančių spintelių baltos spalvos paryškinamos smėlio marmuro grindys ir tamsiai mėlyna marmurinė stalviršis ir prijuostė.

foto26m
Šis itin moderni virtuvė, balti baldai lenkta forma ir baltos grindys pelkių medienos labai organiškai pažvelgti į didelių kampu stiklo plokštės, kurios yra dalis šlaitinio stogo (Šaltinis: Zillow DigsTM) fone.

foto27
Virtuvės "vonios" yra šiltos smėlio spalvos, atspalvios kontrastingais intarpais - juodais blizgiais stalviršiais ir matinio aliuminio įtaisais.

foto29m
Ši virtuvė yra pilna įvairiausių tekstūrų: aukštos kokybės medienos parketas, marmuriniai stalviršiai, kuriuose yra sniego baltos stalelės, ir raštuotas prijuostės plytelės.

foto29m
Šviesiai melsvai žalios spalvos dažai ant sienų ir kietmedžio grindų dengia balta virtuve.

foto30
Šios virtuvės baldai, sienos ir lubos yra tiesiog baltos spalvos, atsižvelgiant į natūralios medienos grindų grindis ir tamsią cokolinę dalį vienoje iš salių stalų (šaltinis: Zillow DigsTM).

foto31m
Šioje virtuvėje baltas marmuras, naudojamas darbastalių ir dideliam prijuostės gamybai, kontrastuoja su tamsiomis medinėmis grindimis (Šaltinis: Zillow DigsTM).

foto32
Šioje saulėje užlietoje virtuvėje balti spinteliai ir lengvo medžio grindų danga supa didžiulį tamsiai žalios salos lentelę su smėlio marmuro viršumi.

foto33
Šio virtuvinio salto stalo su filigraninėmis kojomis erdvėje, priešais medinių grindų fone, dominuoja ryškios baltos vietos. Pilki marmuriniai stalviršiai ir smėlio perono plytelės papildo interjerą (Šaltinis: Zillow DigsTM).

foto34
Šio baltos klasikinės virtuvės su kilimu puošia geometrinių raštų dėl tamsaus medžio grindys interjeras, su šviesos žalia marmuro stalviršiai ir built-in vyninės funkcijas lengvai retro atspalvį, kad baltos spintos su raižyti durų padidinti tik.

foto35
Baltos spintelės su įmontuotu juodos prietaisų, geometrinis modelis rudos ir baltos plytelės ant grindų ir visa juoda valgomasis stalas, apsuptas baltais ir smėlio spalvos dryžuotas kėdės padaryti virtuvės erdvė yra labai jaukus.

foto36
Čia mes matome dar vieną puikią drąsių sodrių spalvų, kurios atsveria baltą, panaudojimo pavyzdį, neleidžiant jam tapti didžiuliu. Medinės grindys iš tamsių atspalvių ir žaliojo marmuro ant stalo viršūnių ir prijuostės paverčia bendrą vaizdą.

foto37m
Šioje atviro išplanavimo virtuvėje natūralaus medžio, šviesiai smėlingo ir balto atspalvio spalva sumaišoma, sukuriant panašią drobę. Visoje erdvėje su maža atspindžio spalvos schema pakartojama raštuotame prijuostine plytele.

foto38m
Baltos matinės spintos suporuotas su balta blizgi kaip "plytos" prijuostė sujungti į vieną erdvę su virtuve, su savo rudos marmuro stalviršiai, medžio grindų danga tamsiomis spalvomis ir yra aplink salą pietų stalo kėdės iš vyšnios medienos.

foto39m
Šios baltos virtuvės unikalumas pritvirtintas prie centrinėje vietoje esančio dangaus mėlynojo stalo su marmurine stalvirše ir įmontuota vyno spinta (šaltinis: Zillow DigsTM).

foto40m
Kontrastinga virtuvė su ryškiais baltais baldais ir peronu, su smėlio marmuro stalviršiais ir grindų danga iš tamsios medienos.

foto41
Dar vienas kontrasto naudoti virtuvės interjero pavyzdys: balta salos lentelėje yra greta valgomojo stalo tamsiai medienos, balta virtuvės - klasikiniu masyvi spinta iš tos pačios tamsaus medžio spalvos kontrastingos šiugždanti baltos sienos ir lubų yra iš tamsiai medienos grindų.

Vertimo šaltinis: www.homestratosphere.com/

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 + = 24