Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Izolační ochranný kryt

May 20
No comments yet

Jádrem technologie ohřevu přístřešku je myšlenka vytvořit materiál, který vůbec nepředstavuje žádné nebezpečí. Při výrobě materiálu byl použit způsob použití polyesterových vláken neutrálních z hlediska životního prostředí. Jsou připevněny dohromady pomocí horkého vzduchu bez použití škodlivých chemických látek a látek škodlivých lidskému zdraví.

Izolační ochranný kryt

Při vývoji izolace krytu poprvé použila světová praxe stabilní parametry 4D technologií. To znamená zachování všech geometrických parametrů izolačních rohoží "Shelter" ve specifikovaných velikostech, určených cíli jeho aplikace.

Parametry stability, pružnosti a pevnosti materiálu umožňují jeho použití v tepelné izolaci na nejtěžších místech, kde není možné použít jiné tepelně izolační prostředky.

Díky těmto vlastnostem je izolace krytu nenahraditelná v uspořádání izolace na stavbách a konstrukcích, pro které projekt poskytuje zvláštní požadavky na dodržení termického režimu. Tepelná izolace TM "Shelter" je naprosto ekologicky bezpečná, což umožňuje její využití v civilní výstavbě.

Nevýhodou výrobku je nutnost ukládat ho pouze na suchých místech a nedovolit, aby na něj voda spadla. Praktické rady a zpětná vazba ohledně použití izolace Úkryt naleznete níže.

Zobrazit / skrýt popis

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 33 = 41