Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Extrudovaná pěna z polystyrenu

May 20
No comments yet

Extrudovaná polystyrenová pěna je druh pěny s mírně upraveným výrobním procesem. Díky tomu, co najde nějaké pozitivní vlastnosti, ale zároveň dědí slabiny pěny. Je snadné získat materiál, naplněnou plynem se používá polystyren, styrenové kopolymery a jejich deriváty vyrobené pokročilou technologií, myšlenka, která je naplněna plynem a pěnění zahříváním mezi vstupními granule.

Názory na extrudovanou polystyrenovou pěnu

V konečném výrobku jsou výrobky představovány deskami, které jsou vhodné pro oteplování povrchů domů a průmyslových budov, a dokonce i pro tepelnou izolaci při konstrukci dlažby.

Materiál má takové pozitivní vlastnosti jako dobrá tepelná izolace v důsledku nízké tepelné vodivosti. K dispozici v provedení odolném proti ohni. Nevníma vliv vlhkého prostředí, je snadno zpracovatelný a má potřebnou pevnost, odolný.

Z nedostatků lze zjistit, že polystyrénová pěna dosud neprošla kompletní zkouškou času a používá se při budování méně než čtyřicetileté, definované záruční doby. Dalším nedostatkem je skutečnost, že jako pěna vydává toxické jedovaté látky se silným ohřevem.

Recenze z extrudovaného polystyrenu, se můžete dozvědět z přímého produktu spotřebitelů, kteří se rozhodli seznámit ostatní se zkušenostmi z jejího použití a praktické informace týkající se konkrétní přednosti a nedostatky v izolaci.

Zobrazit / skrýt popis

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − = 8