Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Matrace Dormeo

May 20
No comments yet

Anatomické matrace Dormeo sa vyznačujú dobrými ortopedickými indikátormi. Sú vybavené ochrannými systémami Resistat a Actigard, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na ich hypoalergénne a antibakteriálne vlastnosti.

Matrace Dormeo

Matrace Dormeo majú bežné, nepružné modely a sklápacie, ktoré sa bez problémov premenia na pohodlný spánok. Obal skladacieho matraca je celkom kompaktný, čo je ideálne riešenie pre turistov. Výrobky talianskeho vývojára udržujú chrbticu na požadovanej úrovni. Vaše prebudenie bude veselé a budete plný energie.

Štruktúra matracov Dormeo obsahuje hydlathex: jeho štruktúra nie je deformovaná pod záťažami. Okrem toho matrace obsahujú špecifické činidlá z baktérií, ktoré zabraňujú tvorbe roztočov, baktericídov a plesní.

Na tejto stránke si môžete prečítať recenzie majiteľov matracov Dormeo, tipy na získanie vzhľadu seriálu a nuansy používania talianskych matracov.

Zobraziť / skryť popis

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 + = 28