Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Motorinis kultivatorius arba motoblokas – ką pasirinkti, priklausomai nuo poreikių

May 20
No comments yet

Pastaraisiais dešimtmečiais populiarus pastaraisiais metais populiarus mažos apimties mechanizavimas labai palengvina vasaros gyventojų, ūkininkų ir kaimų bei kaimų gyventojų, kurie turi tam tikrų žemės ūkio paskirties žemės plotų, gyvenimus. Žemės dirbimui ir augalų priežiūrai reikia mažiau fizinių pastangų ir laiko praleisti, jei jūs perkate variklio bloką arba variklinį kultivatorių.

Tai yra palyginti nebrangi benzininiams varikliams skirtos mašinos, su kuriomis jūs galite atlikti įvairius dirvožemio apdorojimo, augalų priežiūros ir derliaus nuėmimo darbus rajonuose nuo 10 iki 15 hektarų iki 2-3 hektarų. Dauguma šių mašinų yra patikimas dizainas, paprastas valdymas, degalų taupymas ir universalumas.

Jų pagalba galite atlikti: arimą; auginimas; eilių pjovimas; hilling; weeding; bulvių derliaus nuėmimas; pjauti žolę; valyti kiemą ir takas nuo sniego ... Ir dar daugiau operacijų, kurios anksčiau reikalavo sunkios fizinės darbo. Svarbu tik nustatyti siūlomo darbo sritį ir pasirinkti tinkamą techniką. Pirmoji problema, kuri atsiranda pasirinkus šią techniką, yra motoblokas arba kultivatorius, kurį galite pasirinkti pagal savo poreikius. Toliau išsamiau aptarsime šią problemą.

Motoblokas arba variklinis kultivatorius - kas geriau ir ką pasirinkti

Koks skirtumas tarp variklio kultivatoriaus ir variklio bloko

motokultivator ss motoblok s
Motoriniai kultivatoriai Motoriniai blokai
Svoris, kg 20 - 60 70 - 120
Galia l su 3 - 6 7-12 ir daugiau
Rėmo konstrukcija Rėmo standumas ir masyvumas priklauso nuo galios. Masyvus, sutvirtintas rėmas.
Pavarų dėžė Apribota viena pavara, galima nurodyti pjoviklių sukimosi kryptį. Yra pavarų dėžė, mažiausiai 2 priekinės ir 1 atbulinės eigos pavaros.
Kardaninis velenas ne taip
Pneumatiniai ratai Pneumatiniai ratai turi tik keletą modelių. Paprastai jie turi pneumatinius ratus.
Frezavimas Pagrindinis dirvožemio auginimo būdas. Galima taikyti, todėl tai nėra pagrindinis apdorojimo būdas.
Darbas su kalneliais Sunkūs modeliai gali veikti, bet tik lengvosiose dirvose. Galima dirbti su dvigubomis šoninėmis sienomis.
Darbas su arkliu Netinkamas. Gali dirbti su skirtingais dirvožemio tipais.
Darbas su bulviu krautuvu Netinkamas Gali dirbti su bulviu krautuvu.
Darbas su vejapjove,
sniego valytuvas ir kt
aktyvus vyris
Netinkamas. Galima naudoti modelius su galios kilimo velenu.
Transporto darbai Yra galimybė pritaikyti transporto darbus, bet nėra tikslo. Galima atlikti transporto darbus.

Motoriniai kultivatoriai

Moto kultivatorius

Labai populiarios mašinos, kurių pagrindą sudaro benzininiai varikliai. Variklio galia yra 3 - 6 AG, o vieneto svoris siekia 60 kg. Masių diapazonas yra gana reikšmingas - galima rasti kultivatorių, sveriančių apie 20 kg, ir pirkti ir modelius, kurie numato specialaus balasto svorio įrengimą, bendras svoris padidinamas iki 100 ar daugiau kilogramų. Tai reikalinga, kai dirbate sunkiuose dirvožemiuose ir atlieka tam tikras operacijas, kurios bus aptartos toliau.

Variklinių kultivatorių funkcionalumas yra gana ribotas - dirvožemio atsipalaidavimas, ravėjimas, tarpsluoksnis auginimas, kai kuriais atvejais - kalimas. Variklinių kultivatorių, sveriančių iki 50 kg, naudojimo sritis - sodo ir sodo plotai nuo 15 iki 20 hektarų, gultai, šiltnamiai.

Darbo kūno kultivatoriai - skerspjūvio plotis besisukančio pjovimo 35 - 70 cm. Dėl to, nuimamais skyriuose gali būti pakeistas Frezavimo plotis, kuris yra naudinga įvairių kultūrų su skirtingais tarpueiliais gydymui. Freza yra tiek vieneto variklis - orientuota dirvožemio kultivatoriumi traukiamas į priekį norma, kuri reglamentuoja dujų rankenėlės.

Variklio kultivatoriaus pjoviklis

Šiuolaikiniai variklinių kultivatorių modeliai gali būti varikliu ar pavarų pavarų dėžėmis su arba be atbulinės eigos. Paprastai pavarų dėžės įrengiamos įtaisams, kurių sunkioji masė yra didesnė nei 50 kg. Daugumoje modelių transmisijų skaičius nėra per didelis - 1 + 1 arba 2 + 1.

Už sunkiųjų modelių frezavimo įtaisą gali būti sumontuoti metaliniai ratai su antžeminiais gnybtais. Tai leidžia naudoti prikabinamus padargus - plūgus ir kalnus. Bet patirtis rodo, kad net sunki kultivatoriai Arimo rankena negali, o kaupimas bulvės priimtino kokybės lygio tik lengvose dirvose, net iš anksto perdirbimo gamyklos tarp eilučių atveju.

Apibendrinant informaciją gali su visais tikrumo, kad kultivatoriai turi teisę į gyvenimą, ir net turi savo privalumus per kultivatorius, tačiau tik tada, jei jūs naudojate juos mažose vietovėse, ir dirbtinėmis struktūromis viduje. Pagrindiniai veiksmai, iš kurių kultivatoriai dauguma sugeba "puikiai" - atsipalaidavimo dirvožemio malūnas ir perdirbimo eilučių.

Motoriniai blokai

Motoblokas

Kilus ginčui, kuris yra geresnis nei kultivatorius ar motoblokas, negalima vienareikšmiškai paimti iš tos ar kitos pusės. Tai yra maždaug tokia pati, kaip lyginant vikšrinį traktorių ir lengvąjį automobilį. Kiekvienas vienetas turi savo tikslą ir savybes. Jei palyginsime tas pačias operacijas, motoblokas su jais sugebės labiau įsitvirtinti nei kultivatorius, bet tuo tarpu brangesnis, sunkesnis, sunaudoja daugiau degalų.

Motociklai gaminami naudojant benzininius ir dyzelinius variklius maždaug vienodomis dalimis. Benzino varikliai įrengiami 50-150 kg svorio šviesos ir vidutinio dydžio variklio blokams, dyzeliniams varikliams - daugeliui vidutinių ir sunkiųjų, kurių masė gali siekti 300 kg. Lengvųjų variklių variklio galia yra apie 6 AG, o vidutinė - iki 8 AG. ir sunkus - 8-12, o dar daugiau arklio galių.

Pagrindinis motobloko ir variklio kultivatoriaus skirtumas yra pneumatinių padangų ir galios kilimo veleno prieinamumas, leidžiantis prijungti įvairius priedus - tą patį pjoviklį, vejapjovę, siurblį, skirstytuvą ir kt. Pneumatiniai ratai naudojami transportuojant ir darbinėje padėtyje.

Motoblokio galios kilimo velenas

Įrengtas visų rūšių motociklais ir visaverčiais pavarų dėžėmis su privalomu atbulinės eigos greičiu. Vidutiniuose ir sunkiuose motocikluose gali būti iki 4-5 priekinių pavarų ir 2 atgal. Tačiau daugumoje modelių yra paprastesnių pavarų dėžės su 2-3 priekinėmis ir galinėmis pavaromis.

Variklis pradedamas tiek rankiniu būdu, tiek elektriniu paleidikliu (kai kuriuose profesionalios klasės modeliuose). "Motoblokai" pasitiki beveik visomis žemės ūkio padargų rūšimis. Jie gali plūsti, auginti, pjauti, kasti bulves. Labai patogu juos naudoti kaip transporto priemonę - daugelyje motorizuotų padangų yra priekabų vežimėliai, kurių krovumas nuo 0,3 iki 1 tonos. Motobloko su priekaba greitis gali viršyti 12 km / h.

Vidutiniai ir sunkūs variklinių blokų variantai turi užrakinamąjį diferencialą, leidžiantį dirbti ant sunkių gruntų, šlapios žolės ir važiuojant išplovus kelius bei ariamą žemę.

Rinkoje yra pereinamojo laikotarpio modelių, kurie pagal savo pagrindinius parametrus yra kaip motociklai ir turi didelį svorį, pavarų dėžę, reduktorių, tačiau neturi galios kilimo veleno. Tiesą sakant, tai yra variklio kultivatorius ant rato ir dažnai, koks yra skirtumas tarp variklio kultivatoriaus ar variklio bloko, yra sunkiai suprantamas. Tai yra tarpiniai modeliai, kurie absorbuoja geriausias abiejų mašinų galimybes.

Ratinis kultivatorius

Kokiais atvejais galite naudoti kultivatorių ir kuriuose motocikluose

Kultivatorius yra idealus vasaros rezidencijos ir mažo sklypo mašina. Kai kurie europietiški, amerikietiški ir japoniški modeliai gali būti naudojami profesionaliems kraštovaizdžio dizainams, sodininkystei, šilumos ūkiui. Jie puikiai atlaisvina dirvą beveik iki smulkių smėlio ar miltų būklės, sunaikina piktžoles, o malimo pločio galimybė daro jas būtina sodininkystei.

Kalbant apie jų funkcionalumą, jie beveik pralenkia lengvųjų variklių blokus - tai yra ne tik priekabos gabenimo galimybė, bet ir lengvieji motorizuoti blokai, kaip transporto priemonė, naudojama keletas žmonių.

Jei dirvožemis, kurį apdorojote, ir ateityje turėsite išlaikyti savo būklę iš metų į metus, malimo, geriausias pasirinkimas bus kultivatorius, sveriantis 30-40 kg. Šiltnamiuose galite pasirinkti kultivatoriaus modelį, kurio masė yra 20 kg.

Auginimas

Motoblokas - universalus įrankis, leidžiantis atlikti ne tik frezavimą, bet ir kitas įvairias operacijas. Todėl, jei jums reikia tik auginti, tada neleiskite pinigų motoblokui.

Motobloką reikia nusipirkti tik tada, kai yra maždaug 0,5 hektaro sklypas, reikia prijungti aktyvią įrangą ir transportuoti įvairias žemės ūkio, statybos ir buitines prekes trumpam atstumui. Motoblokai, ypač sunkūs, turi mini traktoriaus funkcionalumą.

Motoblokas su priekaba

Kai kuriais atvejais vežimėlį galima pritvirtinti prie variklio kultivatoriaus. Norėdami tai padaryti, reikia nusipirkti pneumatinį ratą ir specialų kablys. Tačiau tai daro labai mažai prasmės, pats variklio kultivatorius neturi tokios galios, o dėl padidėjusių pavarų trūkumo jo judėjimo greitis bus tik 2-3 km / h.

Jei planuojate dirbti su galiniais priedais, tokiais kaip plūgas, bulvių kastuvas, dvigubas hiller, tada jūs negalėsite be motociklų. Tuo pačiu metu, kuo sunkesnis motociklas, tuo lengviau dirbti su galiniais priedais, bet sunkiau malti. Norėdami dirbti su arklu, turėtumėte pažvelgti į variklio blokus, sveriančius nuo 100 iki 120 kg.

Motoblokas su arkliu

Motoblokas su kalneliu

Motoblokas su malūnu

Be žemės auginimo, variklinis blokas leidžia jums prikabinti žoliapjovę, kad pjautumėte žolę. Yra dviejų tipų tokios vejapjovės - peilis ir rotaciniai. Jie gali būti pritaikyti tiek šieno pjovimui, tiek vejoms vežti.

Motoblokas su vejapjove

Žiemą jūs galite pritvirtinti rotorinį sniego valytuvą ant grąžulo ir jį naudoti, kad greitai pašalintumėte sniegą iš takų aplink namus.

Motoblokas su sniego pūstuvu

Neseniai tendencija įranga motoblock priekinio vairo ašies ir paversti jį keturių ratų / Žemės ūkio mašinos, turinčios pristatymo gebėjimus ir plotis pajėgumų aptarnauti asmeninį ūkį, parkas ir komunalinių ar vidutinio dydžio daržo ir šiltnamio žemės ūkį.

Renkantis reikalingą įrangą, pirmiausia rekomenduojama sutelkti dėmesį į tai, kiek darbo ir jo rūšies yra perkama. Taip pat reikėtų prisiminti, kad kuo galingesnis yra motoblokas ar kultivatorius, tuo sunkiau jį valdyti. Pensininkams ir moterims, dirbančioms namų ūkiuose, geriausia pirkti vidutinio dydžio motorinius kultivatorius ir visavertiškai naudoti prekių ekonomiką - motociklą.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 38