Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Yalıtım Barınağı

May 20
No comments yet

Sığınak ısıtıcı teknolojisinin kalbinde hiç tehlike arz etmeyen bir malzeme yaratma fikri vardır. Malzemenin üretiminde, çevresel olarak nötr polyester elyaf kullanma yöntemi kullanılmıştır. Zararlı kimyasal maddeler ve insan sağlığına zararlı maddeler kullanmadan, sıcak hava kullanarak birbirine bağlanırlar.

Yalıtım Barınağı

Barınak yalıtımının ilk kez geliştirilmesinde dünya uygulamaları 4-D teknolojilerinin kararlı parametrelerini kullandı. Bu, uygulama sırasının belirlediği, belirtilen boyutlardaki yalıtım paspasları "Barınak" ın tüm geometrik parametrelerinin korunmasını ima eder.

Malzemenin kararlılığı, elastikiyeti ve mukavemeti parametreleri, ısı yalıtımında, diğer ısı yalıtımı araçlarının kullanılmasının imkansız olduğu en zor yerlerde kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

Bu özellikler, projenin ısıl rejime uygunluk için özel gereksinimler sağladığı binalarda ve yapılarda yalıtımın düzenlenmesinde Sığınağın yalıtımının vazgeçilmez olmasını sağlar. TM "Barınak" ın ısı yalıtımı kesinlikle ekolojik olarak güvenli olup, bu da sivil inşaatlarda kullanılmasına izin verir.

Ürünün dezavantajları sadece kuru yerlerde depolanması ve suyun üzerine düşmesine izin vermemesidir. Aşağıda bulabileceğiniz yalıtım barınağının kullanımı hakkında pratik tavsiye ve geri bildirim.

Açıklaması Görüntüle / Gizle

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 82