Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Isıtıcı Penofol

May 20
No comments yet

Son yıllarda, çok çeşitli ihtiyaçlar için ısıtıcılar geliştirilmiştir: ekstrüde polistiren paneller, sert bazalt levhalar veya kalın mineral yün paspaslar. Her biri gereken işlevleri yerine getirir, ancak bazen nemden, kurulum zorluklarından veya başka sebeplerden dolayı kullanılamazlar. Bu gibi durumlarda problemin çözümü, hem emici hem de yansıtıcı izolasyonu birleştiren yalıtım malzemesi Penofol olabilir.

Insulation Penofol hakkındaki görüşler

İnce bir tabaka halinde verilen ve bir ya da her iki yüzü bir alüminyum folyo tabakası ile kaplanan köpüklü bir polietileni temsil eder. Uygulama kolaylığı için üç şekilde üretilmiştir:

"Penofol-A» - bir tarafa folyo film kaplı, böylece ısıya yol vermeyecek şekilde;

"Penofol-B» - ısı dalgalarını iki yönde, yani hem içeriden hem de dışarıdan yansıtacak şekilde her iki tarafta folyo ile kaplanmış;

"Penofol-C» - bir yandan, diğer yandan, kendiliğinden yapışan bir yüzeye bir folyo uygulanır, bu da zaman zaman kurulum kolaylığını arttırır. Ulaşılması zor yerlerin ısıtılması için veya sadece hız için kullanılır.

Böyle bir ısıtıcı minimum alan gerektirir: 10 mm'ye kadar kalınlıkta. İncelemelere göre, Penofol hidro ve buhar yalıtımı ile iyi başa çıkacak. Malzeme gerçekten evrenseldir: uygun şekilde kullanıldığında ve yüksek kaliteli bağlantılarla çalışıyorsa, iyi ısı ve ses yalıtımı elde etmek mümkündür.

Açıklaması Görüntüle / Gizle

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 26 = 34