Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

Laminato klojimo technologija įstrižai su savo rankomis

May 20
No comments yet

Laminatas šiandien įdėti beveik viską. Todėl, ant grindų, jis atrodo gana standartinis ir monotoniškas. Tačiau yra vienas būdas, dėl kurio naujovė gali atrodyti net pigiomis laminuotų lentų rūšimis. Tai klojama sluoksniu įstrižai - tai padarys jūsų butą išskirtiniu ir originaliu.

Įstrižainės laminato klojimas 45 laipsnių kampu

Kiek laminato mums reikia

Klasikinis sluoksniuotojo dangalo klojimo būdas - lenta prie lentos - reikalauja labai paprastų medžiagos kiekio skaičiavimų. Būtina paimti patalpos plotą ir padalyti jį į vieno parketo plotą. Apskaičiuojant šį skaičių į visumą, mes gauname reikalingų grindjuosčių skaičių. Su šiuo atliekų surinkimo metodu mes praktiškai nebus.

Štai paveikslėlis:

Paprastas klojimas
Pirmoje eilutėje turi būti išdėstytos visos visos lentos. Paskutinį kartą reikės truputį nugriauti.

Antroje eilutėje pirmas dalykas, kurį mes darome, yra šis gabalas. Jis turi dešinėje pusėje esančią spyną, jungiančią kitą grindų dangą. Kitas, išdėstykite visas kitas visas lentas, o paskutinis iš jų vėl supjausto.

Trečioji ir visa sekanti serija yra išdėstytos vienodai. Kiekvieno iš eilučių pradžioje turi būti pjūvis.

Laminato klojimas įstrižai savo rankomis, medžiagos kiekio apskaičiavimas yra šiek tiek kitoks.

Pažiūrėk į paveikslėlį:

Įstrižainė
Šis principas yra praktiškai toks pat, kaip klasikinio stiliaus. Tik mes iškirtysime perteklinius gabalus iš abiejų eilės pusių, o ne vieną, o tik du. Šių gabalų forma taip pat pasikeis - jie taps trikampiais.

Laminato padengimas 45 laipsnių kampu, mes persikelsime nuo kampo A iki kampo C. Sulenktieji dviem karpytais gabaliukais sudarys kvadratus. Jų pusių dydis lygus vieno grindų dangos pločiui. Tai bus medžiagos liekanos.

Toliau mes pereiname nuo kampo C iki kampo B. Tokiu atveju liekanos nebebus įmanomos - mes pamaitinsime laminato gabalus, kurie yra kraštutiniai kairėje pusėje. Anksčiau kampas yra 45 laipsnių. Po to, kai kampas B buvo perkeltas, mes vėl turime iškirpti medžiagą iš kiekvienos eilutės pusės. Trikampiai, sujungti kartu, sudarys kvadratus, kurių pusės yra lygios lentos pločiui. Todėl mes apskaičiuojame medžiagos plotą taip: pridedame visų užrašų sritį į kambario plotą. Ir mes apskaičiuojame šią vertę, padidindami laminato plokštės plotį į kvadratą, o po to daugindami šią vertę eilučių skaičiumi su likutėmis. Šių eilučių skaičius yra lygus X1 ir X2 sumai (žr. Paveikslą):

Diaganalo klojimo schema

Žinant geometriją matome, kad du lygūs trikampiai - BDF ir CAE - yra stačiakampiai ir vienodi. Skerspjūvis su pusėmis AS turi įstrižainę, kurios dydis yra X1 ir X2 suma. Atsižvelgiant į tai, kad kvadratinė šaknis iš skaičiaus 2 yra 1,42, gauname:

X1 + X2 = 1,42 AC;

Dabar X1 ir X2 suma yra padalinta iš vieno lentos pločio - mes gauname laminato eilučių skaičių;

Pernelyg plotas bus lygus vienos lentos pločiui, padaugintas iš 1,42 AU.

Taigi:

Laminato plokščių skaičius bus lygus laminuotos dangos bendro ploto ir papildomų kvadratų, padalintų iš vienos lentos ploto, sumos.

Laminato plokščių skaičius yra lygus šių verčių sumai, padalytai iš vienos plokštės ploto: (AC × CD) + (plokštės plotis × 1,42 AU).

Pavyzdžiui, 7 aukšte yra 9 metrai. Lentos ilgis yra 1 metras, jo plotis - 10 centimetrų. Mes apskaičiuojame reikalingą grindų dangų skaičių.

Kambario plotas yra 7 × 9 = 63 m².

Pertekliaus plotas = (1,42 × 7 × 0,1) = 0,994m ².

Vienos lentos plotas yra 0,1 × 1 = 0,1 m².

(63 + 0,994) / 0,1 = 640 vnt.

Tiek daug laminato plokščių mums reikės įstrižo klojimo būdu.

Tokiu būdu galite apskaičiuoti, kiek grindų dangų jums reikia, jei krūvio kampas skiriasi nuo 45 laipsnių. Tačiau reikia suprasti, kad tai reikštų didesnį medžiagos suvartojimą. Galų gale bus daug daugiau atliekų. Todėl, nusprendus, kaip įtvirtinti laminatą ant įstrižainės, geriau sustoti 45 laipsnių kampu.

Kokių priemonių mums reikia?

Mums reikia:

 • Substratas yra lakštas arba ritinys. Jo plotas lygus kambario plotui.
 • Elektrinė pjovimo pjūklė su mažais dažais dantukais (ar žirklėmis) arba apskrito.
 • Kiyanka su gumos antgaliu ar plaktuku.
 • Kampinis stalius su aiškiu valdikliu.
 • Peilis - tapetai ar raštinės reikmenys.
 • Ruletė su pieštuku.
 • Scotch juostos ritinys.

Įrankis

Laminate ant sistemos

1. Mes pašaliname dulkes, nešvarumus ir šiukšles. Tada eikite į padėklo ralį. Jei tai yra lapų formos, tuomet mes jas sudedame taip, kad siūlės būtų pagamintos iš bėgimo. Kiekvienas siūlas turėtų būti gerai priklijuotas, naudodamas scotch. Apvyniojamo substrato atveju jo juostos turėtų būti nuleidžiamos aplink kambarį. Pagrindas turi pasiekti sieną, jei vamzdžiai atitinka radiatorius, jis turi būti pjaustomas, žr. Paveikslėlį:

Pakelti pagrindai

2. Laminatas pats turėtų būti dedamas iš vieno iš kambario kampų.

Pradedant nuo kampo
Jei kelyje yra šildymo vamzdžių, atidžiai sekite jas.

3. Laminatas nėra sukrauti prie sienų. Todėl mums reikės specialių pleištų. Tačiau šis pajėgumas gali būti naudojamas kaip apdailos laminuotas lentas. Galų gale, jų storis tiesiog suteikia būtiną klirensą.

Laminato žymėjimas 45 laipsnių kampu
Kad pjovimo kampas būtų lygus, turite sukurti šabloną 45 laipsnių kampu arba naudoti kvadratą, kad pažymėtumėte lentą.

4. Pradines eilutes sudaro tik viena trapecijos formos lenta. Jo viršus yra lygus apatinei virš jo esančios trapecijos dalies. Mes matome viską, naudodami juostą ir goną (ar šabloną), pažymėkite pjovimo linijas pieštuku. Tada mes užsiimame pjūkleliu arba pjūkleliu, kad pjaustytų pjūvį. Kai eilėje yra daugiau nei viena lenta, mes nukopijuojame papildomus gabalus iš kairiausio. Tada mes sujungiame visas eilutės plokštes, taip pat pritvirtinkite (kol bus laisvas) į ankstesnę eilutę.

Matuojame atstumą nuo sienos
Mes išmatuojame, kiek iškirpti dešinėje. Nepamirškite palikti kliūties prie sienos esančio pleišto.

Mes išmatuojame šį atstumą kitame grindų dangtelyje ir nukopijuame norimą gabalėlę.

5. Laisvai sujungtos viršutinės ir apatinės eilutės yra atskirtos, po to mes pritvirtiname dešinę dalį. Dabar galima tinkamai sujungti eilutes, paliesdami ryšį.

Priedų priedai lentoms
Kad nebūtų pažeista laminato lenta, mes pastatėme laminato gabalėlį arba specialią lentą tarp kiyanka ir jos.

6. Mes įdėjome eilutes į šią schemą, palaipsniui artėjame prie kambario kampo. Kampoje turime pakeisti kryptį, kurioje bus pašalinta papildoma lentos dalis. Nėra jokių skirtumų - mes veikiame pagal schemą.

7. Ir dabar mes pasiekiame kampą, kuris yra priešingoje pusėje, nuo kurios buvo sukurtas stilistas. Išliko nedidelis gabalas. Švelniai pažymėkite jį, padėkite jį tinkamoje vietoje.

Na, mūsų išskirtinės grindys iš tradicinės laminuotų plokščių yra paruoštos. Taigi, dabar jūs žinote, kaip įdėti laminatą įstrižai. Nieko nėra sudėtinga, kainuoja šiek tiek, bet rezultatas yra įspūdingas.

Vaizdo įrašas: Laminato klojimas įstrižai

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 90