Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Kaip pasirinkti čiužinį dvigule lova: naudingi ir būtini patarimai

May 20
No comments yet

Romantiškų susitikimų metu mėgėjams svajoja užmigti ir atsibusti pro šalį, skruostą į skruostą. Bet realiame gyvenime miega kartu ne visada yra patogi dviems. Problemos kyla tiek dydžio, tiek svorio skirtumo bei būtino čiužinys standumo dviem žmonėms. Toliau aptarsime, kaip pasirinkti dvigulės lovos čiužinį ir pasakyti, kaip galite išspręsti visas galimas problemas.

Kaip pasirinkti tinkamą čiužinį dvigule lova

Kaip pasirinkti dvigubo čiužinio dydį

Pradėkime nuo bendrosios taisyklės: ir čiužinio ilgis, ir plotis turi tiksliai atitikti atitinkamus jūsų lovos matmenis. Jis taip pat turi būti nusipirktas, atsižvelgiant į aukštesnio sutuoktinio augimą (kitaip jo kulnai priklausys nuo nugaros). Norint gauti maksimalų patogumą, jūs turite pateikti 10-15 cm atstumu išilgai. Beje, dažniausiai ortopediniai čiužinys yra vienas devyni dešimtadalis ar du metrai.

Lovos dydis

Dvigubų čiužinių plotis svyruoja nuo 1,6 iki 2 metrų. Plačiausia 2 metrų pločio gaminiai, kurių plotis yra 2 metrai, yra įprasta skambinti "King Size". Jei čiužinys yra 180 cm pločio, jis vadinamas karalienės dydžiu.

Čiužinio aukštis (arba storis) priklauso nuo to, kas jame yra. Koks užpildas, kiek jis yra, kokios rūšies spyruoklės yra naudojamos. Jei čiužinys yra ant spyruoklių, produkcijos aukštis svyruoja nuo 18 iki 24 centimetrų. Na, bevandeniai produktai yra šiek tiek plonesni: nuo 15 iki 18 centimetrų.

Dar vienas charakteristikas, į kurias reikia atsižvelgti renkantis. Tai kiek kilogramų svorio jis gali atlaikyti čiužinį. Paso paprastai nurodoma maksimali apkrova vienai krantinei. Kadangi reikia miegoti kartu, ši vertė turi būti padauginta iš 2. Taip atsitinka, kad vyro ir žmonos svoris labai skiriasi, o tada šie skaičiavimai neveiks. Jei svoris skiriasi keturiasdešimt kilogramų (ar daugiau), geriau apsilankyti dviejų blokų pavasario modeliuose.

Tipai čiužinių ir kurių geriausiai pasirinkti dvigulės lovos

Čia mes turime pirmiausia nuspręsti, kas esate brangesnis: produktas su spyruoklėmis ar be šaltinių. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma vis dar siekia pirmosios galimybės. Pavasario tipo modeliai gamina masę, tačiau visi jie priklauso vienai iš dviejų rūšių: su nepriklausomais arba priklausomais spyruoklių blokais.

"Bonnel" - spyruoklinių čiužinių klasika

Jau daugiau nei šešiasdešimt metų šio pavasario bloko gaminami čiužiniai. Įdomu, kad jų paprastas dizainas pasirodė esąs gana sėkmingas ir visą šį laiką to nereikėjo tobulinti. Ši spyruoklių grupė, pagaminta iš šalta vielos, vadinama priklausoma, kaip nurodyta pirmiau, jie visi yra tvirtinami kartu. Pasirodo, tvirtas ir ilgalaikis produktas, kurio kaina yra brangi. Spyruoklės (cilindro formos arba kūgio formos) yra pagamintos iš anglies plieno, naudojant specialias mašinas.

Bet jei mes kalbame apie dvigubus čiužinius su šio tipo spyruoklėmis, tada jie negali būti rekomenduojami visiems. Esant reikšmingam partnerių svorio skirtumui, jūs gausite tam tikrą "sūkurį": sunkesnė bus didesnė, pakreipdami čiužinį savo kryptimi. Taigi, beje, ir ant grindų galite būti. Na, ir lengvas ar bendras vyras bus nuolat nusileisti ar paslysti iki vidurio, o ne visi bus malonūs. Jei vyras ir žmona yra "toje pačioje svorio kategorijoje", tai su jais tinka produktas su Bonnel šaltiniais.

Čiužinio įtaisas su priklausomu spyruoklės bloku
Čiužinio įtaisas su priklausomu spyruoklių bloku: 1 - čiužinio apmuštas; 2 - priklausomų spyruoklių pavasario mazgas; 3 - veltinio sluoksnis; 4 - poliuretano putplastis (putplastis). 5 - poliuretano putų perimetras.

Čiužiniai su Bonnel spyruoklių dėžute
Čiužiniai su Bonnel spyruoklių bloku.

Nepriklausomos spyruoklės užtikrina komfortą abiem

Kaip jau matyti iš pavadinimo, nėra ryšio tarp atskirų šaltinių. Be to, kiekvienas iš jų yra uždaras atskirame korpuse, pašalinant elementų gniuždymą ir trintį vienas nuo kito. Ir didėja bendras produkto stiprumas. Pritaikęs kūno formą, toks čiužinys rūpinasi kiekvienu miegančiu sutuoktiniu. Jis nesisilps nuo gravitacijos, ir niekas neisuks žemyn, jis nebus.

Tačiau panašių struktūrų kūrimas yra sunkesnis ir ilgesnis nei ankstesni. Todėl jie yra daug brangesni, o jų trūksta, tik vienintelė. Todėl daugelis, apsvarstę, kaip pasirinkti tinkamą čiužinį dvigulei lova, tiksliai sustabdykite šiuos modelius.

Čiužinio įtaisas su nepriklausomu spyruoklių bloku
Čiužinio su savarankišku spyruokliniu įtaisu įtaisas: 1 - kokoso kokoso; 2 - latekso sluoksnis; 3 - dangčio spyruoklė; 4 - čiužinio dangtis; 5 - čiužinio perimetras (dažniausiai pagamintas iš poliuretano putų); 6 - nepriklausomas spyruoklinis blokas; 7 - kokoso kokoso.

Čiužiniai su nepriklausomu spyruoklių blokuČiužinys su nepriklausomu spyruoklių bloku.

Ir jei apskritai be spyruoklių?

Labiausiai prieinamos bevandenės čiužiniai pagaminti iš putplasčio. Iš pradžių ji yra minkšta ir pakankamai maloni, kad užmigtų ant jo, bet laikui bėgant jis įtrūktų ir suprastų. Beje, putplastis (kitaip, minkštas poliuretano putplastis) yra skirtingos kokybės - nuo minkštos iki vidutinės ir kietos. Taip pat yra latekso putų gumos, kuriam būdingas ypatingas elastingumas.

Norint patogiau, čiužinys gali būti ne tik iš putų gumos, bet ir su kitų medžiagų priedais (ar netgi iš jų). Kokoso pluošto ir latekso pavyzdžius galima paminėti. Pastarasis yra gana brangus (ne tik natūralus, bet ir dirbtinis), tačiau jis ilgai tarnauja. Kietasis kokoso kokoso spalvos yra ekologiškas ir puikios kokybės. Jis dažnai naudojamas vaikų čiužiniams.

Apibendrinant tai, mes pastebime, kad ant švarios putos, miegoti vienas nėra labai patogu. Tai tik tinka kaip laikinas prieglobstis pora. Tačiau bevandenis čiužinys kartu su kokybiškomis medžiagomis gali būti laikomas nuolatiniu. Pavyzdžiui, geras pasirinkimas yra produktas, kurio pagrindas pagamintas iš kokoso pluošto, o išorinis sluoksnis yra pagamintas iš latekso (dirbtinis arba natūralus). Apmušalai naudojami praktiškai ir gražiai žakardiniai.

Neputojančio čiužinio įtaisas
Nepriekaištingo čiužinio įtaisas: 1 - čiužinio dangtis; 2 - kokoso kokoso sluoksnis; 3 - latekso sluoksnis.

Nerūdijantis čiužinys
Putplasčio putų čiužinys.

Stovo tinklelis

Tačiau nepamirškite, kad bet kokiam bevandeniui čiužiniui absoliučiai būtina ortopedinė grotelė iš plieno su buko (optimaliai) arba beržinėmis strypais. Jie šiek tiek pavasarį, sukuria ortopedinį efektą. Dėl to net putų čiužinys bus gana gera.

Kaip išspręsti problemą su dvigubo čiužinio standumo laipsniu

Kiekvienas iš mūsų turi savo norus, įskaitant miegą. Tinkamai suderinta, čiužinio standumas turėtų išlaikyti stuburo į teisingą padėtį.

Minkštas čiužinys

Per minkštas čiužinys.

Tvirtas čiužinys

Per sunku čiužinys.

Teisingai suderintas čiužinys
Tinkamai suderintas čiužinys palaiko stuburo tinkamą padėtį ir leidžia atsipalaiduoti.

Kažkas reikalauja čiužinys minkštesnis, kažkas - sunkiau. Tvirtumas gali priklausyti ne tik nuo asmens svorio, bet ir nuo statybinių savybių bei nuo tam tikrų sveikatos problemų. Ką daryti, jei kiekvienam žmogui reikia savo standumo, ir abu turėtų miegoti ant šio čiužinio? Tačiau šiuo atveju yra išeitis, net ne vienas, bet net penkis. Apsvarstykite kiekvieną iš jų.

Pirmasis išėjimas: dviejų tipų tvirtumo čiužinys

Yra čiužiniai, iš kurių viena pusė yra griežtesnė, o antrasis - daug minkštesnis. Dangos taip pat gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų. Pasukdami gaminį, tarkim, kiekvieną savaitę, galite paklausti bet kurio iš sutuoktinių.

Antrasis išėjimas: mes perkame du čiužinys su skirtingu standumu

Ir jei vietoj vieno didelio produkto pirkti du mažus? Taip pat parinktis, o ne blogai. Galų gale, kiekvienas iš partnerių galės pasirinkti vieną patinkantį čiužinį, kurio jam tinka geriausias tvirtumas. Ir atsipalaiduokite su malonumu pasirinktoje miegojimo vietoje. Tarpą tarp čiužinių galima nuimti naudojant čiužinys.

Išeiti trečias: dvigubas čiužinys su spyruoklių bloku DS

Taip vadinami specialaus dizaino elementai, esantys dvigubo ortopedinio čiužinio viduryje. Tai yra dvigubos spyruoklės: viduje - mažesnis skersmuo, išorėje - šiek tiek daugiau. Kitaip tariant, kiekvienas nepriklausomas pavasaris susideda iš dviejų. O jei ant tokio čiužinio guli vidutinio ar mažo svorio žmogus, tada dirbs vienas išorinis pavasaris. Vidinis reaguoja tik tada, kai miegamojo svoris yra pakankamai tvirtas. Taigi paaiškėja, kad bet kuris partneris bus kuo patogesnis.

Ketvirtasis išėjimas: čiužinys su spyruoklinio bloko kintamojo tvirtumo

Gamintojai nustatė čiužinių gamybą, kurių tvirtumas kiekvienoje išilginėje pusėje yra skirtingas. Jie paprasčiausiai pritvirtina storesnius ar mažiau tvirtus spyruokles iš abiejų pusių. Tokioje miegojimo vietoje bus naudinga ir patogi atsigulti net tiems sutuoktiniams, kurie skiriasi viena nuo kitos 30 kilogramų ar daugiau.

Penktasis išėjimas: čiužinys ant nepriklausomų šaltinių su asimetrine užpildu

Produkto standumą galima keisti ne tik pagal spyruoklių įtempimą, bet ir įvairią užpildo medžiagą iš kiekvienos detalės. Pvz., Kokoso pluoštas puikiai tinka standaus lovatei sukurti. Natūralus lateksas, kuris bus daug minkštesnis, gali būti naudojamas priešingoje pusėje. Pasirodo, universalus miego produktas, puikiai tinka tiek sutuoktiniams, kurie turi skirtingas skonį ir pageidavimus. Pavasario blokas yra nepriklausomas, suteikiant papildomą paramą.

Pasirinkite savo čiužinio apvalkalą

Lūždamas galvą, kaip pasirinkti ortopedinį čiužinį dvigulei lovai, verta apsvarstyti ne tik apie jo vidinę užpildą ir dizainą. Baldų medžiaga taip pat atlieka svarbų vaidmenį. Jis turėtų gerai praeiti orą, taip pat būti pakankamai stiprus, nesunaikinti ir ilgai nesilaužti. Ir reikalinga kokybė yra elastingumas.

Gerai tinka viršutiniam čiužinio sluoksniui - audinys, vadinamas žakardu. Jį sudaro natūralių (medvilninių) ir dirbtinių (poliesterio) medžiagų mišinys. Ši apmušalai turi visas būtinas savybes. Didesniuose žakardiniuose medvilnės turinys yra didesnis - jie paprastai naudojami elitiniams čiužiniams. Labai naudinga yra specialus impregnavimas, kuris nesukelia alergijos, suteikia audiniui papildomą stiprumą ir savybes neužkylimo, taip pat atstato gerai vabzdžius.

Jei norite suteikti produktui papildomą standumą, tada padėkite kokoso kokoso sluoksnį, kuris yra gaunamas iš kokoso riešutų apvalkalų. Šis pluoštas atrodo kaip linai, bet jis jaučiasi daug griežtesnis ir sunkiau liestis. Jis taip pat išsiskiria dėl didelio elastingumo ir nesugebėjimo skilti. Beje, kokoso pluošto kaina yra daug mažesnė nei, pavyzdžiui, ašutų (taip pat žinoma dėl savo nelankstumo). Ir natūralus lateksas taip pat yra daug brangesnis nei kokoso.

Pagal žakardo sluoksnis dažnai yra sintepons, dygsniuotas su viršutiniu sluoksniu. Tai suteikia apmušimo minkštumą ir dar labiau jį stiprina. Be to, ji gali būti iš minkštos putų ir tada sluoksnis - sintetinio pluošto (neaustinės specialiu atskiriamasis spyruoklės vieneto gamybai iš apmušalų ir grindų dangos medžiagos). Spunbondas yra labai stiprus ir gali išlaikyti kietą apkrovą.

Dangteliui (čiužinio padai) dažnai naudojamas storas stambusis kalimas, kuris yra šimtas procentų medvilnės. Ši medžiaga yra saugi ir natūrali, ji praktiškai nėra minkšta ir neišnyksta, lengvai ištrinama ir malonu liesti.

Vaizdo įrašas: kaip pasirinkti čiužinį

Dalyvis apklausoje:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 + = 61