Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

Kaip pasirinkti įėjimo metalines duris į butą

May 20
No comments yet

Atrodytų, kad pats pirmasis ir logiškas dalykas, kurį reikia išspręsti, yra tai, kaip pasirinkti įėjimą į butą - jį nusipirkti medine ar metaline drobė, bet gali būti tik vienas atsakymas. Šiuolaikinės realybės rodo, kad daugiabučiuose namuose dažnai gyvena labai nekviesti kaimynai, nei su malonumu naudoti butų vagys, kuriems paprastai reikia labai mažai laiko, kad patektų į vidų.

Ypač patinka tokiems draugams yra medinių durų buvimas, nes bet kuris iš jų yra santykinai tylus ir kelias sekundes išsibarstomas pynių skyle, nuo kurios sudėtingiausia pilis yra bejėgė. Dėl to durys turi būti plieninės, kurios bet kokiomis aplinkybėmis įjungs įsilaužėlį, kad ją atidarytų bent pusvalandį, taigi, tikėtina, kad paprasčiausiai atsisakys minties. Pagrindinis klausimas išspręstas - išsamiau išsamiau išardysime, kaip pasirinkti įėjimo metalines duris į butą.

Kaip pasirinkti įėjimo metalines duris į butą

Koks turėtų būti kokybės įėjimo metalinių durų dizainas

Patikimumo požiūriu, metalinės durys turėtų būti parenkamos pagal šiuos kriterijus: metalo profilio (pagrindo) storį, išorinio plieno lakšto storį ir standumo laipsnį. Viena vertus, jei visos šios vertybės yra didesnės, durys bus stipresnės. Kita vertus, dėl tos pačios priežasties galimas nepagrįstas viso konstrukcijos svorio padidėjimas, dėl kurio atsiranda didelė inercija ir greitas kilpos nusidėvėjimas.

Įrenginys iš metalinių įėjimo durų

Pirma, pažvelkime, kokius elementus turėtų sudaryti kokybiškos įėjimo metalinės durys. Uždaros durų rėmas surenkamas iš U formos profilio, prie kurio plieno lakštas pritvirtintas vietoje suvirinimu. Viduje kokybiškos durys turi stangas - mažiausiai dvi vertikalios ir trys horizontalios. Priklausomai nuo užrakto vietos, vidutinis standumo kraštas gali būti tvirtas arba suskaidytas užrakinimo zonoje. Priklausomai nuo užrakto modelio, yra sumontuoti varžtai ir jų velenai, taip pat užrakinta šarvuotos plokštės. Tarp standžiųjų dalių įterpiamas šildytuvas. Viduje durys uždarytos su MDF plokšte ar kita tinkama medžiaga. Durelių rėmei durys pakabinamos ant lankstų su guoliais, kiti tiesiog negali atlaikyti savo svorio. Papildoma apsauga nuo durelių ištraukimo iš dėžutės yra ištraukiamas kaištis, kuris uždengtas iš durų lapo.

Įėjimo metalinių durų įtaisas

1. Stiffener.
2. MDF plokštė.
3. Šildytuvas
4. Traukos varžtas.

5. Šarvuota plokštė pilyje.
6-asis. Sandariklis.
Septintasis. Dėžutė.
8-asis. Durų lapas.

9-asis. Loop su guoliu.
10. Išorinė tvirtinimo plokštė.
11-oji. Metalo lakštas.
12-oji. Counter pin.

Durų dėžė

Yra daug įvairių durų rėmų. Labiausiai naudojamos dėžės pagamintos iš kampų, profiliuotų vamzdžių ir išlenktų lakštų. Optimali jo gaminimo galimybė bus profiliuota vamzdis, kurio skerspjūvis yra 3-5 mm metalo. Nerekomenduojama naudoti dėžutes iš kampų ar išlenktų lakštų, nes šios konstrukcijos labiau linkusios deformuotis sukimąsi ir lenkimą. Profilinis vamzdis, išskyrus didesnį stabilumą, yra patogesnis montuojant ir geriau tvirtinamas sienoje.

Dėžutės iš profilio vamzdžio gali turėti šias veisles:

korobka iz profilnoi trubu 1
Profilinio vamzdžio durelių dėžutė yra 50 × 25 mm. ir 16 × 4 mm.

korobka iz profilnoi trubu 2
Profilinio vamzdžio durelių dėžutė yra 50 × 25 mm. ir 40 × 25 mm.

korobka iz profilnoi trubu 3
Profilinio vamzdžio dėžė 60 × 30 mm. ir 16 × 16 mm.

korobka iz profilnoi trubu 4
Profilinio vamzdžio durelių dėžutė yra 50 × 25 mm. ir 40 × 25 mm. su šarvuotomis dangomis.

Dėžutės, pagamintos iš išlenkto lakšto, turi gerą garso ir šilumos izoliaciją, bet praranda pralaidumo profilio vamzdžio dėžes.

Labiausiai paplitę tokie lakštinio lango dėžės tipai:

korobka iz gnutogo lista 1

korobka iz gnutogo lista 3

korobka iz gnutogo lista 2

korobka iz gnutogo lista 4

Abiejuose durų rėmo postuose suvirinamos montavimo plokštės, kuriomis durelės tvirtinamos į angą. Montavimo plokštelių skaičius paprastai yra nuo 3 iki 4 dalių iš abiejų pusių.

Montavimo plokštė durų rėmei

Vienas iš durų rėmo statramsčiai yra vežėjas, tai suvirinti vyrių ir ji taip pat saugumo varžtai skyles.

neudchaya stoika korobki

Antrasis stovas yra užraktas, kuriame yra skylių, skirtų užrakto varžtams.

Svarbus dėžutės elementas yra durų veranda. Tai yra ketvirtis, skirtas įdėti antspaudą. Yra dėžės su vienu, dviem ir net trimis vestibiuliais. Kaip parodė praktika, jei yra gero sandariklio, pakanka ir vieno verandos, visa kita bus nereikalinga ir reikalauja permokėti lėšas.

Durų vartai
Dėžutė su dviem vestibiuliais.

Kitas svarbus durų rėmo elementas - korpusas. Be dekoratyvinių, jie atlieka apsauginę funkciją. Surinkimo siūlių persidengimas užkerta kelią įsibrovėlių įsiskverbimui į montavimo elementus ir neleidžia susidurti su laužtuku už laivo stulpelių.

nalichnik

Durų lakšto storis

Nurodo profilio plotis, iš kurio yra padaryta durų bazė. Standartinis buto dydis yra apie 50-70 mm, o jei yra gatvės durys, jo storis gali būti padidintas iki 100 mm. Kalbant apie patikimumą, saugumą ir izoliacijos savybes, kuo storesni durelės, tuo geriau, bet padidėjusi inercija dar labiau traumuos, taigi geriau pasirinkti artimiausią standartinį variantą.

Išoriniai ir vidiniai plieniniai lakštai

Būtent iš šių elementų priklauso durų atsparumas įsilaužimui ir jo svoris. Dėl pigių durų lapų, 0,5-1,5 mm storio lakštai yra suvirinti, didžioji jų dalis gali būti atidaryta su nerūdijančio plieno dangteliu be didelių sunkumų. To paties storio per didelis taip pat nerekomenduojamas, nes nuo tam tikro momento tik didėja durų svoris, nepadidinant jo apsauginių savybių. Auksinio vidurio dydis yra 2 - 3 mm, todėl užtikrinamas geras užrakto apsauga ir patogus durų naudojimas.

Kai kurie gamintojai siūlo tariamai sustiprintas duris kaip rinkodaros žingsnį, ant kurio vidinėje pusėje yra papildomas plieninis lakštas. Žinoma, tai šiek tiek padidina jų stiprumą, bet ir didelių, nepraktiška, nes nuo įsilaužimo įsiskverbti pakankamai plokščią susidoroti su išoriniu lapo. Papildomas šio dizaino trūkumas nustatomas, jei reikia, norint ištaisyti užraktą, prie kurio gali būti užblokuotas arba įmanomas tik specialiai išpjautas liukas.

Norint padidinti durų stiprumą, geriausia naudoti ne du metalinius lakštus, o vieną išorę, 3 mm storio. Tai padidins bendrą konstrukcijos stiprumą ir sumažins jo svorį, taigi ir durų vyrių apkrovą.

Stiffeners

Jų užduotis yra atlaikyti sukimo apkrovas, kurios atsiranda, kai brutali jėga pertraukiama, kai atakuoti bando sulenkti viršutinę arba apatinę durų plokštės dalį arba išspausti iš durų rėmo.

Iš viso yra trijų standumo sistemų įrengimo sistemos:

 • išilginis, kai jie suvirinami iš viršaus į apačią;
 • skersai, horizontaliai;
 • kombinuota, naudojant išilginę ir skersinę vietą.

Kad durų storis būtų maksimalus, stiprintuvai turi būti sujungti, t. Tokių durų pavyzdys, kurį galite pamatyti aukščiau pateiktame paveikslėlyje.

Kaip pasirinkti įėjimo metalines duris į butą

Ką Kinijos durų gamintojai nuodėme?

Visų pirma, tai nėra net kokybė, bet metalo storis, kuris kai kuriose duryse, gerai, jei jis pasiekia 1 mm. Patikrinkite, ar tai labai paprasta - tiesiog pabandykite paspausti metalinį durelės lakštą, jei jis net šiek tiek deformuosis, tada jo negalima apsaugoti. Todėl žemos kokybės "kinų" gali būti pripažįstama pagal svorį - tokios durys "sugriežtins" ne daugiau kaip 40-50 kg.

Netiesioginiai blogų durų ženklai - tai pernelyg ryškus blizgus dažai ir maža durų akių padėtis. Kita problema yra Kinijos vartai - tai mažas patikimumas fiksavimo sistema - jų pilys Nežinoma gamintojai dažnai "tarpeliai" išvykimo skersinių, ir surasti jiems priedus yra beveik neįmanoma.

Kaip tokių durų užpildas, kartais naudojant korinį kartoną, suprantama, kad šiuo atveju nereikia kalbėti apie audinio standumą.

kitaiska dver

kitaiskaya dver 1

Jei kainų klausimas nėra iš pirmo žvilgsnio, tada, prieš pasirinkdami metalines duris į butą, turite įsitikinti, kad iš nežinomų gamintojų tai nėra Kinijos klastotė, kurią užpuolikai atskleis taip pat greitai kaip ir medinė.

Durų izoliacija

Kokybiška izoliacija apsaugo kambarį nuo pašalinių garsų, kvapų ir šilumos nutekėjimo. Be to, sudėtingas izoliacinių medžiagų montavimas pagerina durų išvaizdą, nes jis užtikrina išorinio tinklo apdailą ir šlaitų kokybišką atlikimą.

Pirmasis izoliacijos etapas - tai techninių tuštumų užpildymas durelėse tarp standumo elementų.

Dažniausiai tai naudojama mineralinė vata, kuri turi sudėtingą poveikį - ji veikia kaip šilumos ir garso izoliacija, nedeganti ir nekenkia aplinkai.

Izoliacija mineraline vata

Kai kurie gamintojai kaip putplasčiai naudoja poliuretano putplastis arba putų polistireną. Šių medžiagų privalumai gali būti siejami su tuo, kad jie negali kauptis drėgmės. Tačiau, jei pasirinksite duris į butą, tada jums tai nebus taip svarbu. Šių šildytuvų trūkumas yra jų gaisro pavojus. Privalumai šių medžiagų panaudojimui užpildyti durelių tuštumą yra tai, kad jos yra pakankamai tankios medžiagos, o bamba neveikia durų, į kurias jie yra sumontuoti, atveju, jei jūs jį išjudinsite.

Izoliacija putų poliuretanu

Antrasis su izoliacija susijęs klausimas yra kokybės sandariklis per visą durų perimetrą. Gumos arba silikono antspaudai - jie ne tik padidinti garso izoliacija, bet ir trukdo kvapų skverbtis į butą nuo koridoriuje, kuris yra ypač svarbus atsižvelgiant į rūkymo kaimynų akivaizdoje. Pasirinkus duris, galite pakliūti į pasiūlymus su vienu, dviem ar net trimis tarpinėmis tarpinėmis. Pastarasis variantas yra pardavėjų užtikrinimas nebūtinai užtikrinti visišką apsaugą nuo nieko, kad jūs galite galvoti, bet jei klausytis specialistų, jie vienu balsu sako, kad su šia užduotimi puikiai susidoroti ir vieną grandinę, jei jis yra pagamintas iš geros medžiagos ir patys durelės yra gerai sureguliuotos. Net du rekomenduoja skirti tik draudimui - o tik "tik tuo atveju", o ne dėl rimto poreikio.

Durų antspaudas

Šlaitų apdaila. Nesvarbu, kokios durys yra nuostabios savaime, bet jei po jos įrengimo sienos yra įtrūkimų, kvapai ir garsai juos laisvai pateks į butą.

Savybes durų ir izoliacija gesinti dauguma išorės garsus, bet įdiegti ją į butą neturėtų tikėtis, kad visa garso izoliacija, nes yra vadinamieji struktūriniai garsai perduodami kietas, visų pirma sienos. Todėl negalima tikėtis iš durų, kad jis visiškai nuskenda lifto triukšmą arba susidoroti su lauko garsais su "atviromis" sienomis. Bet jei prieš tai turėjote medines duris, tuomet išleisdamas kokybišką metalą, jūs iš karto jaučiatės komforto dėl išorinio pasaulio izoliacijos.

Durų spynos

Visiškai apsvarstyti visus nulio įrengimo spynos neįmanoma dėl jų daug versijų. Kiekvienas modelis turi savo individualias charakteristikas, turinčias įtakos jo įrengimui ir tolesniam veikimui, tačiau yra pagrindinių taisyklių, rekomenduojamų laikytis:

Užraktai turi atitikti duris

Nerimtas durų varčia arba pilis (net du), pagamintas iš neaiškių medžiagų būti vienodai silpnoji apsauginių savybių visą struktūrą, nagų įsilaužimo.

Užrakto tipas ir fiksatoriaus poreikis

Dėl buto durų jums reikia įtvirtinimo spyna, kurios mechanizmas yra dedamas į durų lapą. Šarnyriniai arba prikabinami analogai nėra patikimi ir turėtų būti nedelsiant atsisakyta. "Latch" žymiai supaprastina šiuolaikiškų durų veikimą, ypač jo užrakinimą. Jei fiksatoriaus nėra, tada pasukite užraktą, durų lentą turėsite traukti arba stumti.

Spynų skaičius

Atsižvelgiama į du klausimus: saugumą ir numatymą. Pirmuoju atveju, jis atsižvelgia į tai, kad dvi spynos yra dvigubas darbas krekingo - dvi skirtingų įrankių, du kartus kiek laiko reikia atidarymo, todėl didinant Daj "ant karšto" galimybę. Antroji priežastis yra banalus perdraudimas - jei vienas iš spynų sulaužomas, tuomet galite pamažu ją taisyti arba pakeisti, tuo metu naudodamas kitą.

Dvi pilys

Užrakto tipas

Jei įdiegsite dvi užrakinimo mechanizmus, tai nėra prasmės įsigyti tos pačios rūšies veislių - jei vagis gali atidaryti tam tikro dizaino spynos, tada laiko praradimas bus nereikšmingas. Dėl šios priežasties rekomenduojama įrengti skirtingo dizaino mechanizmus - cilindrą ir svirtį.

Intelektinės autopsijos metu cilindras laikomas sudėtingesniu - jo slaptą dalį sudaro daugybė vadinamųjų smeigtukų. Kad užraktas pasisuko, jie turėtų būti išdėstyti tam tikra tvarka. Cilindro spynos trūkumas laikomas santykiniu silpnumu ir vieta - slaptas mechanizmas "atskleidžia" už durų lentos, dėl ko galite pabandyti tiesiog išmesti jį.

Cilindro užraktas

Traukos spyna susideda iš storų plokščių, vadinamų suvaldo, taigi ir jos pavadinimas. Tai lengviau atidaryti, tačiau įsilaužimas yra daug sunkesnis, nes jo mechanizmas visiškai paslėptas durų storyje.

Užrakintos durys

Žinoma, viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Spynos gamintojai nuolat tobulina savo prietaisus, daro juos patikimesnius, tačiau taisyklė, kad viską uždarė vienas žmogus, gali būti atrasta kita, vis dar galioja. Dėl to, nuspręsdamas, kokias priekines duris geriausiai įdiegti butas, labai rekomenduojama pasirinkti modelį su dviem skirtingo dizaino spynomis. Iš profesionalumo įgūdžių 100% garantuoja, kad tai nėra, tačiau nedideli sukčiai, kurie iš tiesų yra dauguma, nebus vienareikšmiai šnabinti.

Papildomos apsaugos sistemos

Kiekvienas iš jų yra suprojektuotas taip, kad apsunkintų galimo įsilaužimo užduotį, taigi, jei pirmiausia yra saugumo klausimas, verta sužinoti, kas yra durelių rinkinyje ir ką galima įdiegti atskirai.

Durų vyriai. Vyriai, su kuriais yra sumontuotos durys, gali būti paslėptos arba išorinės. Išoriniai vyriai privirinami prie durelių ir dėžutės dėžutės. Kadangi durys yra sunkios, vyriai yra labai galingi, o kai kurie mano, kad jie sugadina durų išvaizdą.

Išoriniai kilpos
Išorinės kilpos.

Pasak pardavėjų, pagrindinis išorinių kilpų trūkumas yra tai, kad kiekvienas turi prieigą prie jų ir juos galima lengvai iškirpti, o paslėptos kilpos neturi šio trūkumo.

Tiesą sakant, tai tik rinkodaros žingsnis ir paslėptas kilpas turi tam tikrų trūkumų:

 • Jie padidina statybos sąnaudas.
 • Kadangi vyriai yra paslėpti specialiuose sinusuose, naudinga durų atidarymas yra sumažintas.
 • Durys su tokiomis kilpomis turi mažesnį atidarymo kampą.
 • Yra didelė tikimybė, kad durelių per didelis atidarymas, didesnis už numatytą kampą, gali būti deformuojamas durelių rėmas.
 • Sėdimos vietos paslėptiems kilpams šiek tiek sumažina rėmo standumą.

Paslėptos kilpos

Pjovimo atviros kilpos nėra lengva. Be to, visos durys su šiais vyriais yra su ištraukiamais kaiščiais, dėl kurių negalėsite pašalinti durų net iškirptosiomis kilpomis. Todėl vyriai tipo jokiu būdu neturės įtakos durų atsparumui trūkinimui. Tai bus daug lengviau atidaryti spynelę, nei sukurti tokį triukšmą pjaustant kilpą.

Nuimami kaiščiai. Jie yra durų lape ir eina viduje durų rėmo. Reikalingas esant įsilaužimo į jėgą atveju - jei užpuolikas netgi sugeria vyrį, jis negali ištraukti durų lapo iš angos.

Nuimami kaiščiai

Naktinis vartų vožtuvas. Paprastiausias mechanizmas, sumontuotas durelės viduje ir valdomas rankiniu būdu. Už jos ribų nėra jokios prieigos, todėl krekingo priemonė nepadės jokio įrankio.

Durų akis. Yra tik vienas reikalavimas - platus žiūrėjimo kampas, leidžiantis pamatyti viską, kas atsitinka lauke.

Atidarymas į išorę arba į vidų. Be abejo, pirmenybė yra pirmas variantas, nes atidarymas gali būti išspaustas su lizdu. Jei dėl kokių nors priežasčių atidarymas vis tiek turėtų būti atliekamas viduje, patartina įdiegti antrą papildomą durelę.

Išorinė durelių apdaila

Jo uždavinys yra ne tik suteikti tinkamą išvaizdą durų paviršiui - išorinė apdaila turi būti tokia pat atspari vandalizmui ir atspari saulės ultravioletinių spindulių bei atmosferos kritulių poveikiui. Dėl šios priežasties lauko durims negali būti naudojamos medienos dangos, kurios gali surinkti drėgmę - medienos drožlių plokštę, MDF ir pan.

Dermatinas

Pasibaigus plieninėms durims pasirodymo rinkoje laikas naudoti šią medžiagą kaip apmušalų buvo sunku banalus priežasties - medinių durų odos pakaitalo prikaltas ir geležies ji turėjo būti nustatyta ir kitais būdais. Dėl to, su plieninėmis konstrukcijomis, dermatinas nebuvo vartojamas ilgai, išskyrus retus atvejus. Dabar kozhzama mėgėjams rinkoje yra padėkliukai, kurie leidžia kuo paprastesnę dermatito nustatymo technologiją:

 • Plieninis lapas valomas ir nuriepiamas.
 • Tinkamose vietose įklijuoti pamušalai.
 • Ant durų dedama putas ar panašių medžiagų, ir tai dirbtinė oda.
 • Viršutinės padų pusės spaudžia odos dangą prie durelių. Šiuo atveju, laisvas putų gumos ruožas yra dermatitas.
 • galima ištempti viela tarp plokščių - amatininkai išrastas daug schemas skirtingų brėžinius.

Pagrindinis dermatito trūkumas yra silpnas atsparumas mechaniniams pažeidimams, ypač nuo aštrų daiktų.

dermontinas1

dermontinas2

Skydas

Lygiai nauju apdailos tipu, naudojant plokštes, pagamintas iš medžio ar plastiko, storis iki 20 mm. Jų pagrindiniai privalumai yra lengva montuoti ir platų spalvų ir atspalvių asortimentą, nei negalima pasigirti dermatino medžiagomis.
Vidaus rinkoje pirmiausia buvo plastikinės plokštės, kurios dekoravo Italijos ir Ispanijos duris, o rinkos plėtra pradėjo gaminti ir vietinius gamintojus. Medinės plokštės yra išdėstytos kaip elitinės klasės produktai, atitinkantys įkainojamą išvaizdą tokias duris sunku atskirti nuo natūralaus ąžuolo, alksnio ar pušies.

Dekoratyvinės plokštės gali būti plokščios arba trimačios. Pirmuoju atveju naudojamas plonas plastikas arba MDF, kuris yra padengtas plėvele. Birių kilimas faneros, aukštos kokybės MDF, ar fizinis masyvas, kuriame maršrutizatorius yra iškirpti norimą modelį, o tada skydelis padengtas folija, lakuoti ir atspalvių, jei ji yra masyvas.

Plokščių trūkumas yra toks pat kaip ir dermatitas - mažas vandalizmo atsparumas. Kad padidėtų jų stiprumas, ant paviršiaus purškiamas papildomas plastiko sluoksnis, tačiau tai visiškai neišsprendžia problemos ir šios procedūros kaina yra gana didelė.

dveri s nakladkami

dveri s nakladkami 1

dveri s nakladkami 2

Plaktuku dažyti

Jo dažytieji paviršiai turi būdingą išvaizdą - atrodo, kad jie buvo dažyti, dažai buvo užmušti, o vėliau lakuoti, bet piešiniai yra gana atsargūs ir gražūs. Šis poveikis yra dėl sudėtyje esančių aliuminio miltelių.

Durys, padengtos plaktuku

Be to, šios spalvos išvaizda turi daugybę privalumų, dėl ko ji išvedė daugelį išorės apdailos lyderių:

 • Tinka visiems paviršiams.
 • Struktūra dažų kaukės įbrėžimų ir ausele, todėl nereikalauja gruntavimo.
 • Dažai gerai prilimpa prie paviršiaus ir greitai išdžiūsta.
 • Plati spalvų schema.
 • Lengva valdyti - jis jau yra parduotas paruoštas naudoti.

Yra šios spalvos tipai:

antik m
Antic.

barhat1m
Velvet.

krokodil m
Krokodilas.

Muar m
Moire.

Shagren m
Shagren.

Padengtai dažų plaktuko paviršius sandari, atsparus įvairioms oro sąlygoms, ultravioletines, agresyvių skysčių, mechaniniam poveikiui, vibracijos ir temperatūros pokyčių, kuris suteikia jai vandalų atsparių savybių.

Kaip tinkamai užsisakyti duris

Net jei parduotuvė jau pritraukė konkrečias priekines duris į butą, kuri iš jų galiausiai nusprendžia susidoroti su departamento vadovu. Tai neišvengiamas blogis arba atvirkščiai, jei konsultantas yra kompetentingas ir kompetentingas. Bet kokiu atveju jis gali ir turėtų užduoti visus dominančius klausimus, kalbėti apie bet kokias abejones dėl durų kokyb ÷ s kaip visumos ir jos detales, kurios pasirod ÷ jos pasirinkimo procese, prašydamos iš anksto apskaičiuoti įrenginio kainą.

Ką pasakys konsultantas?

Beje, asmuo atsakys į visus užduotus klausimus, gali suformuoti nuomonę ne tik apie save, bet apie visą įmonę. Žmonės negimsta Tech-išminties - jei pardavėjas yra tikrai didžiulis žinių, jis teisingai atsako į klausimus ir rasti atsakymus į prieštaravimo, tada jis yra gana ilgas laikas dirba jos vietoje ir nuolat veikia mokymus aukštesnįjį mokymą. Tai reiškia atsakingą įmonės požiūrį dirbti su klientais, taigi ir didžiąja tikimybe, į visą produktų gamybą.

Jei viskas yra visiškai priešinga - konsultantas turėtų parduotuvė tiesiog "šou", gali net nežinau dalių pavadinimai ir durys yra prarasta elementarių klausimų apie kaina ir montavimo laiką, bent jau gamintojo įgyvendinti buvo įsteigta ne taip karšta.

Žinoma, gal tai yra būtina bendrauti su naujokas, bet rimtų pardavėjų pirmiausia mokyti "studentai" nemeluoja apie prekes, ir jei jis neturi pakankamai žinių, tada kviečiami kalbėtis su klientu daugiau kompetentinga specialistų.

Garantinis aptarnavimas

Banalūs klausimai apie gamintojo darbo laiką rinkoje, kur visa tai atėjo ir kaip kurti, padės pasiūlyti savo darbuotojų veiksmus Avarijos atveju ar su defektais ir bet kokiam priedui. Be to, neturi būti drovūs paklausti tiesioginius klausimus apie Garantija - kur ir kaip tai bus daroma, kokia prasme, kas yra atsakingas už tai, o kas gali būti dėl gedimo garantijos priežasčių. Visi šie momentai turi būti išsiaiškinti "prieš", kaip durys bus perkamos ir įdiegtos, nes tada, jei užsakymą atliks vienadieniai žmonės, tikriausiai bus niekur skųstis.

Svarbus dalykas - be loginių samprotavimų, bus naudinga pasitikėti savo intuicija. Jei, bendraujant su konsultantais, yra tvirtas įspūdis, kad "kaip to ne taip", geriau atidėti pirkimo procesą ir tyrinėti namo katalogus ramioje atmosferoje. Jei įmonė neturi žinynų, kuriuos galima mokytis namuose ar svetainėje, kurioje jie yra išdėstyti, tai tikrai negerai.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 50 =