Pomysły na prezenty dla mól książkowych

Jest pierwszy grudnia i Boże Narodzenie zbliża się nieubłaganie. Książki są tradycyjnie jednymi z najpopularniejszych świątecznych prezentów
Niemcy, ale szczerze: Taka książka nie jest szczególnie twórcza
absolutnie. Kto chce zaprezentować namiętnego mól książkowy, ale nadal ma
wiele innych możliwości. Siedem z nich zostało tutaj zaprezentowanych.
Od chłodnej półki do wielofunkcyjnego cudu projektu i praktycznego
Wspornik do oryginalnego pomysłu na DIY jest tutaj przedstawiony jako wszystko, co serce
sprawia, że ​​namiętne książki robaki biją szybciej.

Zaznacz lampa

Signet Benjamin Helle to genialna hybryda lampy i zakładki. W tym fajnym wynalazku łączą się dwa absolutnie ważne akcesoria do nieskażonej zabawy z czytania. W ten sposób możemy stylowo umieścić naszą ulubioną książkę lub czasopismo w centrum uwagi, zawsze wiemy, którą stronę właśnie odwiedziliśmy i mamy najlepsze oświetlenie do czytania. Wynalazek, który jest tak zaskakujący, jak genialny, który w ramach gwarancji rozkoszuje każdego robaka książkowego.

Czytanie przyjemności w wannie

Dzięki WOOD U? RELAX Uchwyt do tabletu i laptopa od Trimbornstraße & Eich przyjemność z czytania w wannie zostanie podniesiona na nowy poziom. Dzięki tej genialnej części możesz nie tylko przeczytać książkę elektroniczną w zrelaksowany sposób, ale także surfować po Internecie, rozmawiać ze znajomymi lub oglądać film.

Szukasz architekta?
Napisz do nas! Chętnie pomożemy.

Uzyskaj bezpłatną poradę

Półka inaczej

Każdy może robić deski. niuton-Regal Francesco Polare składa się ze starego imadła i kilku solidnych haków w ścianie. Książki są po prostu zaciśnięte w imadle - gotowe. Naprawdę fajnie przyciąga wzrok na każdą ścianę!

Chcesz mieć trochę więcej inspiracji do półek? Nie ma problemu, po prostu kliknij na nasz Katalog Ideabooków Półki z tym czymś i Półki jako przyciągający wzrok.

Praktyczny towarzysz

Seconde-Peau jest wielofunkcyjnym wynalazkiem autorstwa naszej specjalistki Audrey Bertacchini. Chłodna część służy jako praktyczna torba na książki do zabrania, a także praktyczna podstawka na książki, która zapewnia przyjemną przyjemność czytania - przy stole, jak również w łóżku, podczas jedzenia, jak również w pociągu. Naprawdę przydatnym towarzyszem dla wszystkich mól książkowych, którzy nigdy nie wychodzą z domu bez książki lub z pokoju.

DIY wazon

Dla miłośników książek, którzy również lubią być kreatywni i lubią oryginalne pomysły na projekt, nasza ekspertka Maria Teresa König przygotowała wspaniałą majsterkę: W wazonie z książkami wystarczy zdjąć pokrywę i złożyć poszczególne strony do wewnątrz i zusammenmember. To tworzy w środku wnękę, którą można cudownie wykorzystać jako indywidualny wazon.

Laptable

Laptable z Pokoje mieszkalne Andrew to prawdziwy must-have dla wszystkich ziemniaków kanapowych i mól książkowy. Genialna tacka na poduszki dostosowuje się pięknie do każdej pozycji siedzącej i oferuje wystarczająco dużo miejsca na ulubioną książkę, laptop lub tablet - aby zapewnić sobie wyjątkowo wygodne doznanie w łóżku, na kanapie lub w fotelu.

klucz książka

Co można zrobić ze starymi skarbami książek, pokazuje wytwórnia w Hamburgu Lockengelöt. kluczowe Książki są produkowane w naszej własnej fabryce produktów w sercu St. Pauli. Domniemane bezużyteczne książki są tutaj wyposażone w solidne metalowe haczyki, a następnie wyposażone w mocne oczka. Dzięki oryginalnym okładkom książek, które są w pełni zachowane, chłopaki z Lockengelöt prawdziwe dzieła sztuki. Bardziej indywidualny sposób na odłożenie kluczy jest trudny do znalezienia. Książki przekonują autentyzmem swoich poprzednich wcieleń, a jednocześnie błyszczą niezwykłymi i trwałymi akcesoriami domowymi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

55 − = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map