15 drzwi przesuwnych, które są idealne do małych domów

Drzwi przesuwne są jednym z naprawdę dobrych rozwiązań dla małych domów. Ponieważ są tylko bardzo
zabierając mało miejsca, można wykorzystać każdy cal dostępnej przestrzeni w domu.
Z drugiej strony, normalne drzwi to praktyczne moduły w dużych domach. Jednak potrzebujemy
Otwieranie i zamykanie drzwi w określonym miejscu, co nie zawsze ma miejsce
Jest dostępny. Ale drzwi przesuwne to nie te same drzwi przesuwne! O jeden
Różnorodność różnych systemów, materiałów i kształtów może być całkowicie
tworzyć różne projekty. Są także funkcjonalnie różne
często. W tej książce mamy zbiór 15 pomysłów
razem, które pokazują, jaki wpływ mają takie drzwi przesuwne
może.

2. Proste przesuwane drzwi wykonane z tkanin

Na naszym następnym zdjęciu salon i sypialnia powinny zostać oddzielone w dużym jednopokojowym mieszkaniu. Odbywa się to za pomocą dzielnika pokoju, który składa się z różnych paneli, które przesuwają się razem podczas otwierania. Chodzi o: Rozsądne oddzielenie pomieszczeń, bez konieczności oddzielania od siebie dwóch pomieszczeń. 

Szukasz architekta?
Napisz do nas! Chętnie pomożemy.

Uzyskaj bezpłatną poradę

3. Matowe powierzchnie szklane

Takie oszronione powierzchnie szklane są idealne, jeśli chcemy, aby pokoje wtapiały się w siebie tak płynnie, jak to tylko możliwe. Także dla warunków świetlnych dużą rolę odgrywają tego rodzaju przesuwne drzwi. Ponieważ jeśli w łazience nie ma okna, szklane drzwi oddzielają światło od sąsiednich pomieszczeń i zanurzają łazienkę przynajmniej w rozproszonym świetle. 

4. Połączenie wnętrza z tarasem

Te przesuwne drzwi, które składają się jedna na drugą, stanowią doskonały element łączący do domu i ogrodu. Gdy pogoda jest dobra, składamy szklaną ścianę na bok i powiększamy mały dom wokół istniejącego tarasu. 

5. Prawie niewidoczne: przesuwane drzwi w kolorze białym

To nazywamy oryginalnym pomysłem. Ponieważ pokoje są naprawdę małe, połączono półkę z książkami i przesuwne - w subtelnej i gładkiej bieli, aby wyglądało, jakbyśmy mieli do czynienia ze ścianą. 

6. Silne kontrasty z kolorami

Te przesuwane drzwi od razu się wyróżniają. Ponieważ mieszkańcy tego mieszkania oczywiście przywiązują dużą wagę do mocnych akcentów kolorystycznych. Myślimy: wspaniały pomysł na ożywienie salonu. PS: Kto zauważył niebieski blat, który odbiera niebieski przesuwanych drzwi? 

7. Fancy: drzwi przesuwne wykonane ze stali ocynkowanej

W przypadku bardziej przemysłowych projektów wnętrz drzwi przesuwne wykonane ze stali ocynkowanej przyciągają wzrok. Ponieważ wygląda bardzo funkcjonalnie, ale dzięki połączeniu z białym elementem nadal przyjaznym i niezbyt dominującym.

8. Garderoba

Przejdźmy do bardzo klasycznego, niemal żartobliwego rozwiązania. Oddziela się mianowicie sypialnię od garderoby, która znajduje się pod dwuspadowym dachem. Ponieważ garderoba nie potrzebuje okien, a mimo to musi być dobrze wentylowana, górne uchwyty drzwi przesuwnych zostały zaprojektowane z półprzezroczystym wzorem. 

9. Przesuwne szklane drzwi

W kolejnym przykładzie widzimy po raz kolejny, jak przepuszczalne drzwi przesuwne z elementami szklanymi mogą być. Są idealne, gdy domy są szczególnie małe i nie mają możliwości zintegrowania wielu dużych okien. 

10. Wielofunkcyjny: Czarna tablica

Musieliśmy dwa razy spojrzeć, aby zauważyć faktyczne drzwi przesuwne. Ponieważ składa się z drzwi, które zostały pomalowane na bok z tablicą. To wspaniałe ponowne wykorzystanie zabawnych wiadomości, list zakupów lub rodzinnych weekendów. 

11. Przesuwane drzwi z nadrukiem folii

W nowoczesnych pokojach takie przepięknie wyglądające przegrody w pokojach są wspaniałe. Właściciele w naszym przykładzie używają folii profesjonalnie przyklejonej do szkła przez profesjonalistów. A to jest dziś do dostosowania. 

12. dzielnik pokoju

Ten przesuwny element jest naprawdę bardzo dyskretny. Działając na szynie, lekka mała ścianka działa jednocześnie jako dzielnik pomieszczenia. 

13. Szkło matowe

Ta separacja jest znowu rozwiązaniem pomiędzy salonem a łazienką za nim. Spłaszczone moduły dzielące nadają systemowi intymności i prywatności, pozostawiając niewiele światła i cienia. 

14. Zaprojektowany jak pełna ściana

W zależności od osobistego gustu ściana działowa również może wyglądać inaczej - jak na przykład na tym obrazku. Tutaj drzwi przesuwane panelami MDF bardziej przypominają kompaktową ścianę niż elastyczne rozwiązanie. 

15. Oddzielne i otwarte pokoje z łatwością

Małe domy mają się dobrze w dużych pomieszczeniach z jak najmniejszą ilością ścian. W ten sposób wymiary pomieszczenia wydają się większe niż w rzeczywistości. Niemniej jednak, mieszkańcy potrzebują prywatności w każdym pokoju. Może jeden z partnerów chce gotować w kuchni, podczas gdy drugi partner ogląda telewizję. A może są dzieci, które produkują zwykły hałas ze swoimi zabawkami. Następnie drzwi przesuwane są optymalnym rozwiązaniem dla elastycznych separacji. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

58 − 52 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map