Udekoruj choinkę w nowoczesny sposób

Jesteśmy w środku sezonu adwentowego i tak wolno można o tym myśleć, jak choinka w tym roku
powinien wyglądać. Jeśli należysz do ludzi, którzy mają swoje drzewo każdego roku
udekoruj ponownie tą samą biżuterią lub frakcją
tradycyjne ozdoby, takie jak obowiązkowy wierzchołek drzewa, czerwony i złoty
Kulki, słomkowe gwiazdki, anioły i świecidełka, możesz spokojnie pominąć ten artykuł.
Dla wszystkich pozostałych przynieśliśmy wam pewne trendy i pomysły
pokaż, jak udekorować Twoją choinkę nowoczesną i stylową w tym roku
może stanąć. Od zredukowanego minimalizmu do wesołego
Kicz, od skandynawskiej przytulności po kolorowe alternatywy, pokażemy
najgorętsze trendy wokół choinki. Ciesz się przeglądaniem i
Ozdobić!

Chłodź między kiczem a klasycznym

Dla ciebie, bez piłek, gwiazdek i świecidełek, żadna choinka nie jest kompletna i nie masz nic przeciwko przyzwoitej porcji
Kicz w sezonie adwentowym, ale nie chcę jeszcze swojego domu
klasyczne i tradycyjne dekoracje? Następnie mamy dla ciebie
idealne rozwiązanie: wypróbowany (wymawiana gwiazda na czubku sosny,
eleganckie kule i dużo blasku) robi się niekonwencjonalnie
Kolory świąteczne, takie jak różowy i fioletowy, są wystawiane. Ponadto kilka
puszyste pióra, różowy łoś z boa z piór na kominku i
kilka musujących kulek disco, które zastępują niektóre bardziej klasyczne
- i wykończona jest nowoczesna, funky choinka z akcentem
wesoły kicz i szczypta klasyki.

Nowoczesny minimalizm

Jak już wspomniano, wszechobecny trend minimalistyczny w tym roku wprowadził go w okres świąteczny i zachwyca fanów zredukowanego puryzmu dzięki prostym kształtom, subtelnym kolorom i alternatywnym pomysłom dekoracyjnym. Nawiasem mówiąc, ten trend znajdujemy nie tylko w obszarze biżuterii na choinkę, ale także w przypadku samego drzewa. Coraz więcej ludzi robi bez klasycznej, prawdziwej jodły z lasu i zamiast tego ucieka się do nowoczesnych, fajnych alternatyw, takich jak ta stalowa rama Karla Waldemara Petersa. Pięknie udekorowany szarymi i miedzianymi kulkami - wykończony jest nastrojowym, świątecznym marzeniem dla purystów, dla których żadne drzewo nie musiało oddać życia. Niezły efekt uboczny: nawet irytujące igły są w ten sposób śniegiem od wczoraj.

Szukasz architekta?
Napisz do nas! Chętnie pomożemy.

Uzyskaj bezpłatną poradę

Prosty i delikatny

Od orzeźwiającego spokoju Skandynawii nasi eksperci mają jäll & Pozwólmy się zainspirować tofta, ponieważ zaprojektowali te stylowe wisiorki w kształcie kropli. Prosta, ale efektowna sylwetka i delikatne pastelowe odcienie sprawiają, że te krople wyglądają harmonijnie, przyjaźnie i odprężają się i przekształcają naszą choinkę w wyjątkowy bożonarodzeniowy sen o wyjątkowym charakterze.Z przodu wisiorka jest pomalowany na kolor, z tyłu przynoszą ciepłe drewno Natura w naszych czterech ścianach. Nawiasem mówiąc, zimne kropelki powstają w tradycyjnym biznesie rodzinnym w Erzgebirge.

Nordic knit chic

Nordic kontynuuje nasz kolejny pomysł na dekoracje świąteczne. Szydełkowane bombki w stylu em.do nordic wykonane są z czystej bawełny w miłej ręcznej robocie i promieniują w bardzo gustowny sposób zimową skandynawską atmosferą na choinkę. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się teraz na klasyczną świąteczną czerwień i biel, na nowoczesne szarości, czy na inne, bardziej popisowe kolory, wszystko zależy od osobistego gustu. Nawiasem mówiąc, te eleganckie szydełkowane kule przynoszą im także inną zaletę: gwarantują niezniszczalność i dlatego są idealne również dla rodzin z małymi dziećmi i / lub zabawnych łap łap.

Geometryczne i kolorowe

Wspomnieliśmy już, że formy geometryczne są obecnie poszukiwane i konkurują również na choince o klasyczne kulki. Podobnie, alternatywne, naturalne i zrównoważone materiały są bardziej pożądane niż kiedykolwiek w tym roku. Jeśli nie masz dość obu trendów i chciałbyś, aby były zjednoczone w jednej biżuterii, polecamy kolorowe ozdoby Paperflap, dzięki którym możesz zaprojektować swoją choinkę indywidualnie i oryginalnie. Chłodne chwytacze oczu wykonane z wysokiej jakości papieru są dostarczane wstępnie przycięte i perforowane, dzięki czemu można je łatwo zmontować za pomocą odrobiny kleju i wyczucia palców. Idealna alternatywa dla tych, którzy lubią wyjątkowe ozdoby choinkowe i świąteczne kolory - a także lubią przyjmować dekorację adwentową w przyszłym roku.

Marzy o białych świętach

Już wam powiedzieliśmy, że kolor biały jest jednym z największych trendów świątecznych w tym roku. Nawet jeśli chodzi o projekt choinki, czysta biel jest na czele wielu fanów listy życzeń - i to nie tylko w postaci kulek, świec i innej biżuterii, ale także z widokiem na samo drzewo. pokryte lekkim śniegiem w proszku, są wielkim hitem w licznych domach adwentowych. Jeśli nie chcesz kupować sztucznego drzewa, możesz posypać prawdziwą jodłą białym sprayem w stylu art deco, a tym samym stworzyć własną białą zimową krainę w domu. Nawiasem mówiąc, białe gałęzie również wyglądają bardzo pięknie w kolorze srebrnym lub złotym lub w delikatnych pastelowych różowych ozdobach.

Światło i nic więcej

Również nasz ostatni Dekotrend na choinki 2015 unosi się na fali modnego minimalizmu. Proste drzewka wykonane z drewna stają się coraz bardziej popularne, ponieważ promieniują naturalnością i ciepłem, jednocześnie prezentując się w modnym puryzmie i są również bardziej zrównoważone i trwałe niż świeżo ścięte jodły i świerki. Prawdziwi purystki całkowicie rezygnują z maksymalnego minimalizmu na jakiejkolwiek biżuterii, a zamiast tego ustawiają drewniane drzewo tylko na podstawie prostych świateł w scenie. Prosty, ale bardzo skuteczny. Dzięki odrobinie wysiłku możesz wyczarować atmosferyczną świąteczną atmosferę w swoim salonie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

76 − = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map