Przed-po: piękne przekształcenie starej stodoły

Kto na stodoła myśl, natychmiast ma zapach świeżego siana w nosie i obraz ziemi w umyśle. Stare wiejskie domy i stodoły mają dla nas wyjątkowy urok. Przypominają one idylliczne życie na wsi, bliskość natury i piękno rustykalnych materiałów. Jednak aby stodoła stała się nadająca się do zamieszkania, jej wnętrze musi zostać całkowicie odbudowane i rozbudowane. Wymagane jest pełne wnętrze, jak również adaptacja elewacji i instalacja izolacji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla generalnego wykonawcy Hart Projektowanie i budowa udało się, co było poświęcone nawróceniu starej stodoły. 

Wcześniej stodoła

Przed remontem trudno było pomyśleć, że ta stodoła kiedyś byłaby nadająca się do zamieszkania. Fasada musiała zostać odnowiona i można było zbudować jasny, wypełniony światłem dom, dodając nowe do istniejących okien. Chociaż większość stodół wygląda idyllicznie z zewnątrz, są one bardzo ciemne wewnątrz, ponieważ nie potrzebują dużo światła dziennego, jak w postaci depozytów lub stalle w środku. Do konwersji stodoły jest to prawdziwe wyzwanie. 

Fasada po przebudowie

Po remoncie stodoła nie jest łatwo rozpoznawalna z zewnątrz! Zachowała swój naturalny urok, ale ma wiele otworów. Na poddaszu znajdują się obecnie duże okno szczyt i dolna podłoga została uzupełniona przez duże drzwi balkonowe, okna i pięknym, dużym oranżerii. 

Szukasz architekta?
Napisz do nas! Chętnie pomożemy.

Uzyskaj bezpłatną poradę

Wnętrze wcześniej

Tutaj łatwo zauważyć, że stodoła w środku musiała zostać całkowicie wypatroszona, zanim cokolwiek nowego mogłoby się tu wydarzyć. Podłoga musiała być najpierw całkowicie usunięta, a następnie wypoziomowana jako pierwsza. Podczas patroszenia starano się zachować oryginalną strukturę stodoły i przygotować ją optymalnie do ekspansji. 

Po remoncie - piwnica

Kto by pomyślał, że stara stodoła kiedyś kiedyś będzie świecić zbyt jasno i nowocześnie? Sufity zostały zawieszone i wyposażone w jasne plamy, które świecą jak gwiazdy na niebie i służą jako dodatkowe źródło światła do bezpośredniego oświetlenia. Całe dolne piętro jest wyłożone płytkami z naturalnego kamienia, dzięki czemu zachowuje swój rustykalny urok. Ściany były częściowo otynkowane na biało. Pomiędzy fasadą z kamienia naturalnego miga i przypomina pierwotne wykorzystanie tego budynku. W przypadku klatki schodowej prowadzącej na piętro zastosowano pływające drewniane schody połączone z przezroczystą balustradą. Tak więc całe piętro jest otwarte i nowoczesne jednocześnie, nie tracąc uroku stodoły. 

Łazienka

W łazience zachowała się oryginalna ściana stodoły. Elegancka wanna została pokryta drewnianą boazerią, idealnie dopasowaną do szafki pod umywalkę. Ponadto, okrągłe zbiorniki są zewnętrznie zaprojektowany z drewna i cała łazienka aktach umiejętnie łącząc oryginalne i ekskluzywne materiały nowoczesne, rustykalne i komfortowo w tym samym czasie. 

Szczyt

Że ten remont do punkt udało się, pokazuje szczyt. Stara ściana stodoły została wyposażona w duży otwór okienny. Zachowano belki dachowe i zainstalowano kominek, który nie tylko zapewnia ciepło, ale także zapewnia bezpieczeństwo. Brązowa skórzana sofa łączy rustykalne elementy z nowoczesnymi, funkcjonalnymi elementami. 

Czy poddałeś się urokowi tej odnowionej stodoły? Nie przegap tego projektu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

18 − = 14

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map