10 wspaniałych rozwiązań do ochrony przeciwsłonecznej w ogrodzie

Oprócz przytulnej części wypoczynkowej znajduje się w ogrodzie krem ​​do opalania z najważniejszymi. W końcu chcesz odpocząć w spokoju, zachowując zimną głowę, a nie tylko skwiercząc w słońcu. Przynajmniej nie zmuszony i zawsze. Po prostu przyjemniej jest zjeść kawę i ciasto w zacienionym miejscu. Pokażemy Ci teraz 10 wspaniałych rozwiązań do walki z gorącym letnim słońcem w ogrodzie i podkreślisz swój projekt ogrodu.

1. Elegancka markiza

Dzięki nieważkości estetyki, markizy stają się coraz bardziej popularne i ten model C4sun ma bardzo innowacyjną technologię. Ponieważ żagle nie trzepoczą ani nie biją na wietrze, są wyjątkowo ciche. 

2. podwójne żagle

Markizy są czymś więcej niż czysto funkcjonalnym - ponieważ są większe - alternatywy dla parasola i markizy. Ekstrawagancki podwójny żagiel przed tarasem domu jednorodzinnego jest tego przykładem.

Szukasz architekta?
Napisz do nas! Chętnie pomożemy.

Uzyskaj bezpłatną poradę

Kolor 3. bang

Żagle są również dostępne w jasnych kolorach. Ten jasny, czerwony odcień wnosi dużo energii do ogrodu. Nawiasem mówiąc, możesz mieć swoją markizę wykonaną na zamówienie tak, aby pasowała idealnie do zewnętrznej strony.

4. Nie tylko na słońcu

Oczywiście, markiza chroni przed słońcem, wodoodporne warianty, takie jak tutaj, ale także w 100% chronią przed deszczem, więc również działają jak czasza.

5. Mocowanie ochronne

Tutaj widzimy taras na dachu, który został zrealizowany jako rodzaj uprawy. Połączenie stalowej wkładki i tkaniny poliestrowej zapewnia pierwszorzędne zabezpieczenie przeciwsłoneczne i stylowy wygląd.

6. Klasyczny

Brak artykułu o ochronie przeciwsłonecznej w ogrodzie bez absolutnego klasyka. Tutaj widzimy parasol przeciwsłoneczny, który nie jest tak duży jak markiza, ale o wiele bardziej elastyczny. 

7. Markiza z falbaną

Innym tradycyjnym sposobem ochrony przed słońcem w ogrodzie jest markiza. Tutaj widzimy wyjątkowo piękny model w silnym kolorze pomarańczowym. Zaletą jest to, że markiza może być łatwo schowana.

8. Inteligentny przyciągający wzrok

Ta przyciągająca wzrok, trapezowa szmatka chroni duży taras nad dachami Berlina. Łuk lekko i elegancko w górę, a dzięki wypukłym liniom zapewnia większy obszar ochrony niż tradycyjne markizy. Jednocześnie pogląd pozostaje całkowicie jasny.

9. Rolować

Ale każdy, kto uważa, że ​​markizy muszą zawsze pozostać na swoim miejscu, jest zły. Ten jasnożółty żagiel słoneczny można zwinąć, a więc bardziej jak markizę. W razie potrzeby można go rozwinąć lub zwinąć.

10. Połączenie tkaniny i pergoli

Na koniec przedstawiamy Wam kolejną innowację w zakresie ochrony przeciwsłonecznej w ogrodzie: Cubola®. To w pełni elektryczny, zwijany krem ​​przeciwsłoneczny. System można zamontować w wersji wolnostojącej lub przymocowanej do fasady. 

Tutaj jest jeszcze więcej pomysłów na ochronę przeciwsłoneczną. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

17 − 13 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map