luxusné kúpeľne

S našou kúpeľňou vedieme manželský vzťah: najskôr sa uvidíte, keď sa zobudíte a vydržte predtým, ako vy spíte. Preto je ešte dôležitejšie, aby ste sa tu cítili dobre! Okrem čistoty a dobrých svetelných podmienok sú obzvlášť dôležité, pokiaľ ide o dizajn kúpeľne, obzvlášť krásne kovanie a dlažba. No a niekoľko doplnkov, samozrejme, sú tu aj najlepšie:

Veľkosť je dôležitá

Veľká kúpeľňa je luxusná - obklady Marcus Hiersemann vidí presne to isté a navrhla túto priestrannú kúpeľňu s parnou sprchou. Rôzne dlaždice na stene na podlahe vytvárajú vzrušujúcu a zároveň harmonickú zmes, kamene mozaiky dávajú kúpeľni individuálny nádych.

Majú perspektívu

Veľa svetla je jedna vec ... Veľké sklenené fronty s výhľadom na celé mesto dávajú kúpeľňu, ktorá určite niečo. Ak potom sú steny zo skla vyrobené zo skla, denná dávka slobody naozaj nič neostane!

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

Použite sklon strechy

Svahy sú často nesprávne považované za Achillovu pätu domu. Zároveň môžu zabezpečiť vysoký komfort - napríklad keď je pod vaňou! Teraz je veľa peny, pekná hudba, možno niekoľko vonných sviečok a uvoľnený večerný program.

Obdĺžnikový namiesto okrúhleho

Filigránové kovania a uhlové umývadlá - to sú to, čo vyzerajú moderné kúpeľne! Ešte lepšie: ak je vypúšťací otvor naklonený a vizuálne zmizne do umývadla.

Voľne stojace vane

Drevená podlaha dáva kúpeľňu aj tak veľmi príjemný dotyk ... v stene integrovaných skriniek a voľne stojacich vaní urobí obraz dokonalý. Tu sa chcete okamžite presunúť!

Dajte na drevo

Materiálová zmes funguje aj v kúpeľni! Zatiaľ čo dlaždice sú v pohode, praktické a vždy zmáčateľné, drevené stropy vytvárajú rozhodne útulný kontrast.

Zapnutie svetla

Nepriame svetlo má veľkú výhodu, že pri aplikácii make-upu neoslňuje. Súčasne to samozrejme vytvára aj atmosféru. Ale dávajte si pozor: Ak je kúpeľňa príliš útulná, môže sa stať, že je lepšie zostať tu ako v obývacej izbe.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

73 + = 74

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map