Valec 12: Nábytok z sudov

Projekt Valec 12 vznikli z túžby zbaviť sa použitých materiálov v pôvodnom a modernom
Premeniť nábytok a bytové doplnky. Takto sa vyrábajú staré priemyselné sudy
Knižnice, nočné stolíky, stoličky, sadzače a dokonca aj kachle a umývadlá. na
Chladný upcycling nábytok je navyše veľmi flexibilný a ľahko sa montuje
môžu byť ľahko odvaliť tam, kde ich potrebujeme
alebo chcete mať. Hlavný nábytok a príslušenstvo sú k dispozícii v mnohých
rôzne farby a modely, takže každý zaručuje ten správny
Obľúbená časť pre seba a jeho byt nájde. Máme niekoľko
Pridané príklady.

regál

Knižnica na kolieskach - týmto spôsobom môžu naše najobľúbenejšie knihy sprevádzať celý byt, bez toho, aby sme ich museli pracovať ťažko. Že knihy barel možno otvoriť alebo zatvoriť okamžite s jediným kliknutím, a má na neho aj police pre dekoratívne predmety, časopisy, šálky na kávu a Co.

nočný stolík

Svojím dreveným vekom a praktickými kolesami slúži tento malý sud ako nočný alebo bočný stôl, ktorý okrem skladovania ešte stále drží dostatok úložného priestoru. V závislosti od farby, ktorú si vyberiete, môžete nastaviť jasné akcenty v tabuľke alebo ju jemne prispôsobiť zvyšku výzdoby.

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

kvetináče

Dokonca ako kvetináč a kvetináč, láskyplne prenesené na sudy sudov sú nádherné. Či už na balkóne, v záhrade, na terase alebo v apartmáne - toto príslušenstvo zaručuje, že vás upúta pozornosť každého. Teraz už len musíme rozhodnúť medzi rustikálnou kortenovou oceľou, jasne žltou a jemnou šedou ... alebo možno ružovou, zelenú, červenú alebo modrú?

Sporák a umývadlo

Pravdepodobne najpôsobivejšou transformáciou, ktorú môžu stať staré priemyselné sudy: v prepracovanej ručnej práci sa stávajú plne funkčnými stádami a záchytmi. Pod varnou doskou a umývadlom je priestor na riad a ďalšie kuchynské príslušenstvo. Kuchynské prvky sudov sú vhodné pre vonkajšie aj vnútorné priestory.

stolička

Jednoduchý, ale veľmi efektívny nápad: Zo starého suda, štýlovej stoličky s vankúšom na sedenie, aby sa uvoľnili a nohami hore. A pod sedadlom je dostatok úložného priestoru pre všetky naše sedem vecí, ktoré by inak boli v byte.

bar

Skutočným vkusným používaním pre sudové police je premeniť ho na domácu lištu. K dispozícii je dostatok miesta pre fľaše, poháre a iné náradie, ktoré potrebujete pre zábavu cocktail party. A vďaka praktickým kolieskam môžeme vziať mobilný bar kdekoľvek, kde sa koná najhoršia oslava alebo musia byť naplnené okuliare hostí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

78 − 71 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map