Vianočné stromčeky s rozdielom: chladné alternatívy k jedle

Vianoce bez vianočného stromčeka je pre väčšinu z nás nepredstaviteľné. Napriek tomu sa stále viac a viac ľudí zdržuje od klasickej jedle,
bití v lese, potom visel s guľkami, sviečkami a pozlátkom a
konečne, plešatý a vysušený, vylodený na ceste. A všetko
Zvyšky z nás, okrem upomienky obťažujúce ihly, ktoré sú v
Rozložte celý byt. Niet divu, že sa mnohí z nás teraz nachádzajú
Na vianočný čas hľadať modernú alternatívu klasického vianočného stromčeka.
Z našich odborníkov sme vám priniesli šesť veľkých projektov
sviatočná a atmosférická atmosféra - garantované bez ihla,
udržateľné a opätovne použiteľné.

1. Recyklované

Náš odborník Liliane Antonin vyzdvihuje alternatívne bytové doplnky a dekoratívne nápady z recyklovaných kúskov tkanín. Pre vianočnú sezónu má roztomilé jedle a hviezdy v ponuke, s ktorými môžete zdobiť svoj domov originálny a udržateľný. Oblúk: Objekty dekorácie sú dokonca zdobené malými svetlami a ponorí byt v veľmi slávnostnom prostredí.

2. Jednoduché a rustikálne

Nekomplikované, jednoduché a prirodzené, tento vianočný stromček alternatívu, sme na porodiť & lopta objavili. Vyhoreté drevo spĺňa jednoduché rozprávkové svetlá, ostatné šperky sú úplne vynechané. Skvelá verzia pre tých, ktorí majú radi minimalizmus a prirodzenosť a nedokážu nič robiť s klasickou lamkou Nordmann jedle.

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

3. DIY

Pre tých z vás, ktorí majú radi tvorivosť, majú naši odborníci 123 voilà ideálne riešenie: vaše vianočné stromčeky, aby vaša vianočná výzdoba moderný a jedinečný twist ...

Skvelá vec, o DIY jedľa: Každý môže jednotlivé drevené panely, ktoré tvoria strom na urobí sám a potom ľahko pripojiť spoločne - a skončil kreatívne, individuálnu dovolenku dekorácie.

4. Všestranné

Naši odborníci z Drevo BC robiť skvelé dekoratívne predmety a domáce doplnky vyrobené z recyklovaného dreva. Na Vianoce nás prekvapia touto skutočne dômyselnou verzi vianočného stromčeka. Jednotlivec vetvy Jedľa jedľa sa môže otáčať a pohybovať podľa potreby, takže sa môže stať jedna sochárka najrozmanitejšími stromovými variantmi. Teraz sa stačí rozhodnúť medzi puristickým minimalizmom ...

... a slávnostne vyzdobená verzia, ktorá prichádza dosť blízko k originálu. Myslíme si, že obe verzie sú skvelé. A, psst, existuje mnoho ďalších skvelých spôsobov, ako urobiť tento chladný drevený vianočný stromček. Vianočný čas je nič iný než nudný.

5. strom tetovanie

Nemáte jednoducho žiadny priestor vo svojom byte na usporiadanie vianočného stromčeka? Žiadny problém, na Denoda Existuje alternatíva, ktorá zaručuje úsporu miesta. Stenové tetovanie Vianočný stromček vyrobený z hviezd ukazuje siluetu šumivého vianočného stromčeka a ozdobí stena obývacej izby slávnostným a originálnym spôsobom. Mimochodom, môžete si objednať tento tetovací strom vo viac ako 30 rôznych farbách, a to aj vo vianočnom zlatom alebo prirodzenom zelenom.

6. Z papiera

Tento elegantný vianočný stromček sa pripája porodiť & lopta pozostáva zo zložených papierových hviezd v podobe origami. Hviezdy, ktoré tvoria vetvy stromu, sa zmenšujú smerom k vrcholu a očarujú so štýlovými vzormi v moderných farbách.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

85 − = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map