Moderný národný nábytok sa zamilujete

Hľadáte nový nábytok, ale práve teraz nemôžete urobiť veľa s redukovaným purizmom, ktorý je tak módny?
Potom máme pre vás skvelú alternatívu. Ako protizáruku k žiadnym ozdôbkám
Minimalizmus zažil útulný štýlový dom, a to len jeden
Renaissance. Venkovský nábytok sa prezentuje rustikálne, hravé a útulné
a sú charakterizované trvalo udržateľnými prírodnými materiálmi s a
príjemná textúra a dlhá životnosť. Tento nábytok dáva každému
Doma doma atmosféru a tešiť sa stále väčšiu popularitu. žiadny
Wonder: včera bol zastaraný, prašný a dusný. Staňte sa dnes
Vidiecky dom nábytok vykladaný moderným a súčasným spôsobom a presvedčiť sa s jedným
osviežujúca zmes rustikálneho šarmu, nostalgickej romantiky a
Škandinávska prirodzenosť. Ale uvidíte sami ...

Venkovský nábytok inšpirovaný škandinávskymi

Jedálenský stôl FALUN z Masívny prírodný nábytok stelesňuje moderný štýl krajiny. Spolu s zodpovedajúcimi stoličkami, pôvabné banka a príborník v pozadí dáva uvoľnený celkový obraz, ktorý je niekde medzi Skanda štýlu a dom a úplne presvedčivý. Neexistuje žiadny náznak tmaveho dreva a bohatstvo tu. Namiesto toho jasne modrá a jasná biela prináša do hry novú ľahkosť a vysoko kvalitné drevo poskytuje prirodzenú koncepciu s pravým štipkou rustiktivity. Chata môže byť tak ľahká a uvoľnená!

Countryový nábytok rustikálny, ale moderný

Dokonca aj moderné vidieckeho domu nábytok môže vyzerať ako: jedálenský stôl skupiny od edictum Bol vyrobený z použitých lešených dosiek a starých stodolových trámov a vyzaľuje veľmi zvláštne kúzlo - samozrejme rustikálne a s nádychom vinobranie. Masívne drevo vyplňuje časť vidieckeho domu, zatiaľ čo minimalistický dizajn a čisté čiary hovoria o oveľa súčasnejší jazyk - dôkladne úspešná zmes, ktorá obohacuje každý domov.

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

Venkovský dom s bielym náterom

Príborník Zatin novel z massive-moebel.com Vyrobené z recyklovaného teakového masívneho dreva, náhodne vyžaruje klasický vzhľad krajiny. Poskytuje každému apartmánu utišujúce teplo a pohodlie, ale vďaka bielemu glazovanému povrchu je stále svetlý a osviežujúci. Perfektný doplnok pre tých, ktorí majú radi útulnú a rustikálnu atmosféru, ale dokážu robiť bez obťažovania. Všeobecne platí, že moderný príbytok na vidieku veľmi často dostane biely kabát, aby sa mohutná ťažkosť a aby sa to zdalo čerstvejšie.

Vidiecky dom nábytok prírodné a jednoduché

Tiež táto spálňa z Obchodná agentúra Rose ukazuje, ako moderný môžete interpretovať domácký nábytok. Napriek jasnej tendencii k rustikálnej krajine chic, dizajn tu je jednoduchý a priamočiary a biela farba dodáva zvláštnu ľahkosť. Jedná sa o nábytok z masívneho dreva vo vynikajúcej kvalite, ktorý získava svoju špeciálnu charizmu vďaka povrchovej úprave ručne prírodnými materiálmi ako je vosk, škvrny a farba vody. Moderný nábytok v štýle krajiny sa zaviazal k prirodzenosti a trvalej udržateľnosti, a tak plne spĺňa požiadavky zoitgeistov.

Romantický domček

No, ak to nie je pohodlné! Kreslo XXL s romantickým kvetinovým vzorom je súčasťou balenia Baur doprava objavený. Hoci patrí viac do kategórie klasického domáceho nábytku, ale spĺňa svojím anglickým čarovným šarmom dosť nervu tej doby - a presviedča spolu s komfortným sedením komfort v triede svojej vlastnej. To odráža typickú farebnú schému moderného štýlu vidieckeho domu, ktorý vie, ako očarovať prírodnými, svetlými a priateľskými tónmi a kvetinovými vzormi.

Venkovský nábytok z prírodných materiálov

Typické materiály pre nábytok na vidieku pochádzajú z prírody. Drevo, ratan, vlna, kožušina, koža, bielizeň, kameň, keramika a kože poskytujú prirodzenú doterajšiu atmosféru v našej domácnosti. A keďže téma živého života je v súčasnosti úplne v móde, nie je vôbec prekvapujúce, že v štýle vidieckeho domu sa v súčasnosti oslavuje brilantný comeback. Čo tak, napríklad tieto chladné stoličky Sascha Akkermann? Sú vyrobené z odpadového dreva, prinesú rušivý vkus vo vašich štyroch stenách a súčasne vyzerajú super štýlovo.

Vzdušný svetlý nábytok na vidieku

Aj naši odborníci z allnatura majú skvelý moderný vidiecky dom. Rohové sedadlo Romantico Napríklad teplo masívneho borovicového dreva sa spája so severskou eleganciou a tradičným konceptom Kücheneckbank s ľahkosťou. A životné prostredie je tiež uvažované: Povrch dreva je chránený ekologicky šetrným náterom na báze vody. Mimochodom, lavica je nielen ideálnym riešením sedenia pre útulné kuchyne a jedálne, ale ponúka aj ďalšie úložné priestory pod sedadlom, napríklad na uteráky, obrúsky alebo iné pomôcky.

Venkovský nábytok z dávnej minulosti

Skvelé kusy nábytku, ktoré vidíte na berlínskych chlapcov dostať sa, sú unikátne kúsky, ktoré majú príbeh rozprávať a obohatiť každú izbu svojou osobnosťou. Ich malé jazvy vám ukážu, koľko už zažili a urobili z nich zvláštne. Napríklad, táto bývalá lavica na pečenie si zachovala svoje starožitné šarm a prináša do vášho domova modernú atmosféru vidieckeho domu. Je vyrobená z masívneho dreva a je natretá čerstvým práškovým modrom. Takže moderný môže byť naozaj starý domový nábytok!

Upcycling pre nábytok v dedine

Aj v kúpeľni sa používa starý domáci nábytok a v kombinácii s modernými prvkami sa stáva absolútnym trendom a obľúbenými kusmi. Naši odborníci z Lybste Badmoebel láskyplne obnovujú starý nábytok s charakterom a históriou a znova ho používajú. Takto sa opotrebované šatníky, skrine, lavice a spol. Dajú novému životu a priraďujú novú úlohu. Pretože je príliš zlé nechať tento poklad za dni, ktoré už dávno prešli v podkroví, v obchodoch alebo v suterénach, nie?

Mimochodom: Ak sa dostanete do témy upcycling, mali by ste sa určite pozrieť do nášho článku 10 Nápady na nábytok pre fanúšikov, ktorí sa dopĺňajú.

Vianočný nábytok v kuchyni

Kuchyňa je ideálnym miestom pre tých, ktorí milujú štýlu vidieckeho domu a chcú to žiť. Avšak, prosím, nie s staromódny vidieckych kuchýň vyrobené z tmavého, ťažkého dreva! Modernejšia a oveľa priateľšia verzia je inšpirovaná anglickým štýlom krajiny a spolieha sa na veľa čerstvej bielej. Kuchyňa na fotografii pochádza z stolárstva Tolinzki a perfektne stelesňuje módny mix útulného pohodlia a prirodzenej ľahkosti. Kuchyňa sa tak stáva absolútne obľúbenou miestnosťou v dome, kde sa stretáva celá rodina a trávite hodiny spolu s priateľmi s jednou alebo druhou fľašou vína spoločne.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map