Pro & amp; Nevýhody: Som typ pre otvorenú kuchyňu?

Štvrtina všetkých domácností v Nemecku už integrovala otvorenú kuchyňu do obytnej zóny. Ak uvažujete o vytvorení kuchyne, zhrnuli sme výhody a nevýhody takejto kuchyne.

Vaša vlastná kuchyňa by mala byť individuálna? S našimi odborníkmi na homofíziu je možné rýchlo nájsť správnu kontaktnú osobu. Tu sú niektoré príklady otvorenej kuchyne.

Výhody kuchyne-obývacia izba

Výhodou je zrejmé: Kuchyňa je jednoducho pekná! A otvorenou kuchyňou tiež prináša sociálne výhody: Nemáme stáť sám v klaustrofobické kuchyni, ale zároveň môže hovoriť s viacerými bez toho, že sú naše workflow v ceste. A kto ich nepozná, legendárne kuchynské párty. Koniec koncov, kuchyňa je jedným z komunikačných centier nášho domova.

Okrem toho je otvorená kuchynská linka skutočne priestorovo úsporná: dlhšie prechody cez chodbu sa tak znižujú.

Nevýhody kuchyne

Otvorená kuchyňa nie je po varení zatvorená. Varenie, špinavé jedlá a škvrny na podlahe -
všetko je okamžite viditeľné. A bez dverí žiadne zvukové izolácie. Hluk chladničky alebo mixéra je možné počuť priamo v obývacom priestore. A my tiež musíme stratiť trochu súkromia - a nie každý sa rád pozerá cez ramená počas varenia,

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

Čo hľadať v jedálni v kuchyni

Dostatok úložného priestoru je kľúčom k otvorenej kuchyni. Takže môžete urobiť špinavé jedlá zmiznú v krátkej dobe, aj keď návšteva zazvoní neohlásené u dverí. Vyplatí sa investovať peniaze do moderných a vysoko kvalitných kuchynských spotrebičov, ako sú chladničky a umývačky riadu. Takže každodenná hladina hluku môže byť minimalizovaná.

Plánujte dopredu pri budovaní domu

Jesť v kuchyni áno alebo nie? Táto otázka by sa mala objasniť pred začiatkom budovania domu. Toto je jediný spôsob, ako optimálne naplánovať pripojenia a okná.

Magický trojuholník

Takzvané magický trojuholník by mali uľahčiť alebo urýchliť naše pracovné procesy v kuchyni. Ak je kuchyňa usporiadaná v tvare U, vzorec pre magický trojuholník je: chladný, variť, opláchnuť. Preto optimálne odoberáme jedlo z chladničky, varíme ho a potom prejdeme na opláchnutie. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 62 = 66

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map