Vonkajšie kuchynské luxusné – štýlové alternatívy k grilovaniu

V lete sa náš život a bývanie presúva von a záhrada, balkón a terasa
stále viac a viac do obývacej miestnosti na otvorenom priestranstve. Kancelársky nábytok, vonkajšie koberce a
Čo nám robí pocit rovnako ako doma vonku ako my
v rámci štyroch stien - a nenechajte si ujsť pohodlie a luxus
potrebujú. Kuchyňa sa tiež čoraz viac pohybuje vonku, pretože s párky
10-Euro grilu, nemôžeme dlho chýbať. Viac a viac
Ľudia namiesto toho sa rozhodnú pre plne vybavenú vonkajšiu kuchyňu,
kde nielen grilujete, ale aj pečiete, smažte, variť a potom
dokonca aj riadu. Potrebujete trochu inšpirácie? Poďme!

Chránené miesto

Začneme s vonkajšou kuchyňou pre skutočných fanúšikov grilovania, ktorí milujú mäso a radšej by ho variť na grile po celý rok. Vonkajšia varná plocha bola umiestnená na krytú terasu a je tak chránená pred vetrom a počasím, ale aj z prílišného slnka v lete. Tu môžete grilovať steaky bez konca a potom si vychutnať s priateľmi v chladnom tieni. Okrem toho je dostatok úložného priestoru a priestor na plákanie. Čo viac chcete?

Moderný materiálový mix

Tu vidíme super štýlovú vonkajšiu kuchyňu založenú na jasných farbách a pohode zmesi materiálov. Zatiaľ čo priestranná jedálenská časť má prírodné drevo, gril a zvyšok dokonale vybavenej kuchyne sú vyrobené zo šumivého nehrdzavejúcej ocele.

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

Nad strechami

Aj na strešnej terase je vonkajšia kuchyňa mimoriadne dobrá. Takéto oblasti sú skvelé pre chladné letné párty s kokteilmi a lahodným grilovaným jedlom. Na tomto grile je určite viac ako dostatok priestoru na to, aby sa celý okruh priateľov stal plným. A ak by pršalo, strana bude pokračovať vďaka praktickému zastrešeniu ...

Rustic spĺňa štýlové

Nemusí to byť vždy gril. Ako asi vonkajšia rúra na drevo? Tento variant očarí úspešnou zmesou rustikálneho šarmu a moderného dizajnu. Palivové drevo je sofistikovane integrované v celkovom obraze a znova sa zoberie do vrchu. Zvyšok zostáva diskrétne v ušľachtilej čiernej farbe. Vonkajšia rúra, ktorá nielen prináša kulinárske špeciality, ale aj vizuálne presvedčí po celej trase.

Modulárny variant

Tento model ukazuje, že pre vonkajšie kuchyne nie je potrebná žiadna vila, žiadna parková záhrada a žiadna terasa XXL. Modulárna verzia dokonca zapadá do najmenšieho mestského balkóna a robí z neho luxusnú oázu na otvorenom priestranstve. Modulárny dizajn umožňuje flexibilnú reakciu na jednotlivé podmienky priestoru, preferencie a lokalizačné faktory a ponúka všetko v malom priestore, čo očakáva od modernej vonkajšej kuchyne.

Flexibilné všestranné

Aj náš posledný projekt predstavuje flexibilnú a presvedčivú alternatívu ku konvenčnému guľovému grilu. Špeciálne sú tu otočné kovové povrchy, ktoré sa dajú umiestniť podľa požiadaviek na strechu v strede. To umožňuje pripraviť najrôznejšie prísady v rovnakom čase as presnosťou presnosti. Okrem toho jednotlivé stanice umožňujú rôzne možnosti prípravy a tým rozširujú rozsah kulinárskej ponuky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 41 = 43

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map