Žijúci podľa zverokruhu: Škorpión

Nastal čas pre novú časť Žijúci podľa zverokruhu-Series. Po vyváženom stave za posledný mesiac už skončila
škorpión (23. októbra až 22. novembra) a otázka, ktoré obytné a
Einrichtungsstil pravdepodobne uprednostnil. Prvok škorpióna je voda,
a ľudia tohto zverokruhu sú považovaní za pokojných, ale vášnivých a
všestranný. Často sa zdajú trochu tajomné a nie sú zriedkavé
mierny nádych pre drámu, ale zároveň veľmi lojálny,
oddaný a hlboký. Domov obyčajne nosí škorpión
veľmi osobný podpis a je formovaný jeho jednotlivcom
Vnímanie nikdy podriadené povrchným trendom alebo predpisom
byť.

Dokonalý dom

Dokonca aj keď škorpióny majú radi dobrých priateľov, potrebujú čas pre seba a ústup, kde si môžu oddýchnuť a izolovať sa od prílišného vzrušenia. Najlepším miestom pre typických škorpiónov je tichý dom so záhradou alebo apartmánom za hlukom mesta a zhonu každodenného života a bez nežiaducich náhľadov do súkromia.

Farby a materiály

Záhrobná, tajomná strana škorpióna sa odráža v jeho preferovanej voľbe farby. Ľudia tohto hviezdneho znamenia sa nebojí silných, tmavých a opulentných tónov. Jemné pastelové odtiene a biele klinické biele sú príliš časté a príliš povrchné. Namiesto toho škorpión obsahuje veľa ušľachtilých čiernych, intenzívnych bordov, elegantných, tmavošedých a modrých tónov a tiež vzrušujúcich čiernych a bielych kontrastov. Materiály musia byť vysoko kvalitné a môžu tiež vyžarovať určitý luxus, ako je koža, exotické drevo, mramor a kov.

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

nábytok

Výber nábytku v domácnosti Scorpion závisí vo veľkej miere od individuálnych preferencií, ktoré sa časom môžu častejšie meniť. Od starožitností až po fantazijné návrhárske predmety je všetko možné, so škorpiónmi luxusný dotyk nikdy nie sú nepríjemné a komfort, funkčnosť a komfort veľmi veľké.

príslušenstvo

Príliš veľa doplnkov a dekorácie bez funkcie nenájdete v byte Škorpióna. Niektoré záhadné vyhlásenia, napríklad lustr, veľké okrasné zrkadlo, pár plyšových vankúšov alebo krásne sviečky sú určite v nej. S nepriehľadnými závesmi Scorpion zabezpečuje možnosť stiahnutia z vonkajšieho sveta a záruku zachovania jeho súkromia.

extras

Mnohí škorpióny sú umelo veľmi kvalifikovaní a pretože tento hviezda znamení miluje jednotlivca a rád vyjadruje svoju osobnosť, samostatne postavené alebo špeciálne obnovené kusy nábytku sa nachádzajú v mnohých domoch Škorpióna. Scorpions vo všeobecnosti nemajú žiadnu vedomosť nad predmetom upcyklácie a vytvárajú nové, individuálne kusy nábytku s veľkou citlivosťou a talentom z nepoužívaných kusov a materiálov.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

54 − = 47

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map