6 Umiestnenie nápadov pre moderné dlaždice

Je postačujúce, aby dizajn kúpeľne venoval pozornosť len tvaru a farbe dlaždice? Nie, to je naša odpoveď, pretože vzhľad podlahy a steny nie je možné odvodiť len z ich vzhľadu. Izby ako kúpeľňa nie sú vyrobené len z mramoru, porcelánu alebo cementových dlaždíc, ale aj z malých medzery, ktoré tvoria klasické podlahové a stenové dlaždice. Ako viditeľné kĺby zdôrazňujú jemne podrobný formát obkladového materiálu, a nie len predstierajú, že kamenné dosky pokrývajú stenu a podlahu ako celok. Inými slovami, cnosť je nevyhnutná. Ešte viac, keď sú tieto medzery v modernej dlaždici zámerne integrované do interiéru. V súhvezdí dizajnu s krásnou stenou a dlaždicami sa oba prvky spoja do harmonickej jednoty, ktorá každú miestnosť štýlovo formovala. Pozrite sa na našich šesť príkladov a spoznajte mnohé spôsoby, ako moderné dlaždice obohatia vaše nápady pre dizajn interiérov! 

1. Paralelná asociácia

Umiestnenie moderných dlaždíc zahŕňa použitie moderných dlaždíc na dlažbu a dlažbu dosť jasne. Táto modernosť je evidentná v kameňoch z prírodného kameňa, keramiky a porcelánu v oboch farbách a veľkostiach. Trend je pre veľkoformátové inštalačné materiály, ktoré pokrývajú povrchy miestností v štvorcoch a obdĺžnikoch. Často tieto geometrické dlaždice začínajú rozmermi 60 x 60 cm alebo 30 x 60 cm a niekedy sa objavujú v obrovských dĺžkach od 120 cm. Takéto veľké formáty sú kladené najviac príťažlivé v paralelnom pásme. Zvlášť v prípade štvorcových dlaždíc tento klasický spôsob inštalácie zodpovedá nášmu estetickému zmyslu pre rafináciu, ktorý bezprostredne začína harmonickým postupom a presnou geometriou dlaždíc. Názov paralelného spojenia je samozrejmé a vzťahuje sa na konzistentné umiestňovanie dlaždíc bez prerušenia alebo posunov. 

Ktorému dizajnu dlaždíc sa hodí paralely, jasne robí fotografiu nášho odborníka. Na stene a podlahe tejto kúpeľne boli dlaždice rovnakej série. Zatiaľ čo podlaha je pokrytá obdĺžnikovými porcelánovými kameninovými dlaždicami, štvorcové steny sa pohybujú od podlahy až po strop. Každá dlaždica, bez ohľadu na formát, sa prezentuje v silne sa meniacej farbe, ktorej premenlivý vzhľad nepodlieha pravidlu. Dokončenie tejto ladenej arbitrárnosti asymetricky položenými dlaždicami by určite bolo príliš dobré. Takže moderné dlaždice zostávajú v rozpakoch klasikou tým, že umožňujú každej stenovej a dlaždicovej dlažbe pracovať pre seba. Táto jedinečnosť je zdôraznená kontrastnou farbou bielej spojky, ktorá jasne vyniká dominantnou kamennou šedou povrchov miestnosti.

2. združenie

Obklad v obvaze je tiež klasikou, ktorá v súčasnosti prechádza renesanciou. Vo verejných priestoroch tento znášací vzor sprevádza naše vnímanie na mnohých miestach a je obzvlášť zrejmý v architektúre historických budov. Len premýšľajte o priemyselných budovách konca devätnásteho a začiatku dvadsiateho storočia, ktorých vonkajšie a vnútorné steny boli zložené práve týmto spôsobom. Tiež v rozširovaní nemocníc a kliník tej doby bol položený v obložení priestorových stien pri kladení dlaždíc, ktoré zodpovedali v asociačnom alebo inom zložení hravé dekoratívne éry secesie. To isté platí pre mnohé stanice metra vo veľkých európskych mestách, ktorých steny sú úplne pokryté týmto spôsobom. S týmto starožitným príkladom tiež kleslo dôležité kľúčové slovo pre súčasný trend v dizajne kúpeľne. Metrofliesen, ktorý sme inak vedeli len z metra, sa čoraz viac používa v kuchyniach a kúpeľniach. Kúzlo spočíva v priemyselnom vkusu, ktorý je posilnený vysokokvalitnými keramickými dlaždicami a pôsobivo integrovaný do dizajnu kúpeľne. Ak chcete odísť od tohto modelu a skutočne presunúť dlaždice v modernej asociácii, máte nasledujúce možnosti:

Zálievka farba: Ak chcete venovať pocta architektúre minulých dní, tieto dlaždice sú hlavne pokladanie v asociácii. Ktokoľvek, kto chce použiť tento tradičný vzor na položenie moderných dlaždíc, môže odstrániť paru pomocou spojených farieb. V mnohých farbách môžu byť priestory navrhnuté a kombinované s metrovou dlažbou. Najmä v neobvyklej farbe kĺbov, ako je červená alebo čierna, je inovatívny dôraz kladený na vzor znázornenia. 

Half Association: V pravidelných intervaloch k priľahlým dlažbám sú položené dlaždice a tým schody. Takáto polovičná bandáž sa nachádza na fotografii nášho odborníka.

Tretí, štvrťrok a viac: Ak použijete tieto možnosti ofsetu pre moderné dlaždice, konečný výsledok bude viac nepravidelný. Rozdeľovaním šírky dlaždíc na tri, štyri alebo viac častí sa vzdialenosť medzi dlaždicami pri pokládke znižuje. Pred pripevnením stenových alebo dlaždicových dlaždíc je preto vhodné vytvoriť malý náčrt znázorňujúci vzor znázornenia ako celkový obraz.

Wild Association: Tento vzor je pravdepodobne najvyššou disciplínou moderných pokladaní dlaždíc, ktorá sa prezentuje v ešte nepravidelnejšom slede. Tu keramické dlaždice s rôznou šírkou vytvárajú líniu, ktorá sa opakuje posunutím nahor a nadol.

Hľadáte architekta?
Napíšte nám! Sme radi, že vám pomôžeme.

Získajte bezplatnú radu

3. Položte okraj

Variant, ktorý prezentujeme s touto fotografiou, je jasnejší ako položenie moderných dlaždíc v obliekaní. Tu sú znázornené obdĺžnikové obklady v dreve, ktoré boli namontované vo vertikálnej orientácii a paralelným obväzom na stene kúpeľne. Toto znášanie nie je nevyhnutne nové, ale nikdy nebolo jedným z klasických riešení pre kúpeľne. S príchodom dlaždice z dreva, teraz existuje výber podlahových a stenových krytín pre dizajn kúpeľne, ktorý výrazne zvyšuje pokladanie moderných dlaždíc. Pokiaľ ide o farbu, tvar a rozmery, drevené dlaždice dodržiavajú svoje sľuby a sú identické so svojimi modelmi 1: 1. Pre moderné dlaždice to znamená, že lišty v dreve môžu tvoriť všetky vzory, ktoré tiež tvoria parketové podlahy v iných obytných priestoroch. Kúpeľňové steny je potrebné prepracovať pomocou tradičného dreveného obloženia ako príkladu. Ako upchaté panely, dlaždice v dreve tak vyzerajú line a pokrývajú steny v tejto modernej dlaždici, ktorá je od podlahy až po strop.

4. Rybí kosť

Drevená dlažba sa riadi vzormi používanými na pokládanie drevených parkiet. Ryža je tu atraktívna
Classic, na obývačke - rovnako ako na podlahe v kúpeľni
charakterizovaná eleganciou. Iný typ hry, s ktorou takýto
Dlaždice sú položené moderné, je dno lode. Je to
byť synonymom pre divokú asociáciu, o ktorej sme sa zmienili v bode 2
prezentovali. Záchytkou je aj kúpeľňa, ak je to
Dlaždice sú položené v asociácii kociek alebo v nemeckej asociácii. V
Nie je žiadny príklad dizajnu kúpeľne pre tieto varianty. ako
Tak by to bolo, keby ste sa ubezpečili, že ste ako trenér a vo vašom
Kúpeľňa takto položené dlaždice moderné?

5. Čiastočné pokladanie

Každý, kto nemôže robiť nič s mokrou bunkou vollflfliesten, prúdi iba oblasti, ktoré majú byť chránené pred vlhkosťou. Náš expert dáva jasne najavo, ako sú dlaždice položené moderným spôsobom len čiastočne pokrývajúcim kúpeľňu. Pod podlahou a mokrou oblasťou okolo sprchy a vane spadá pod túto časť a vytvára paralelný obväz. Pre všetky ostatné časti miestností sa dajú nájsť alternatívy k dlažbe. Ako je znázornené, zrkadlá dokážu absorbovať vlhkosť a vytvoriť plešové steny vhodné pre špeciálne farby. Ďalšou veľkou výhodou je moderné obkladanie dlaždíc pre čiastkové oblasti: Je to asi najefektívnejšia cesta k renovácii kúpeľní!

6. Individuálny vzor znázornenia

Teraz sme prešli do niekoľkých modelov znázornenia, ktoré sú založené na spoločných modeloch a ukazujú nové možnosti v oblasti dlaždíc a spoločného dizajnu v úplne novom obrázku. Ale môžete sa tiež oslobodiť od tejto metodológie, nájsť individuálne a možno i hravé používanie moderných dlaždíc. S týmto nápadom Ideabook sme Vás chceli povzbudiť, aby ste sa presťahovali do trendových dlaždíc a dúfam, že sa vám bude páčiť aj tento sprievodca súčasným dizajnom kúpeľne.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

40 + = 43

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map