6 sıra dışı raf

Yeni bir raf arayışında, birçok kişi İsveç kült mobilyalarıyla kalıyor. cop arada sırada, muhtemelen her saniyede
Alman oturma odası bulunacak. Sebepler belli:
Regal Classic ucuz, basit ve kolay ve herkese uyar
Kesintisiz kurulum. Ama gerçekten orijinal bir raf çözümü
Tabii ki değil. Üniformalı üniforma ve püreden uzaklaşmak isteyen Allen
kitaplara ve diğer eşyalara daha kişiselleştirilmiş bir varyantı tercih edin
Bugün, uzmanlarımızdan altı adet fantezi rafımız var.
getirilen, akıntıya karşı yüzen ve belli bir şeyi koruyan.

Renkli ve çok yönlü

konfeti çevirin Raf çevir tasarımları renkli ve çok yönlü bir raf sistemidir. Kare elemanlar ve plastik paneller arzu edildiği gibi değiştirilebilir. Eşsiz tasarım, kendi desenlerinizi oluşturmanıza ve kullanıcının bu ürüne bireysel olarak girmesine ve kendi evlerinde çok kişisel bir dokunuş getirmesine izin verir.

Yerçekimi ile oynamak

yerçekimi arasında Lohr Ürün Tasarımı sadece raf olarak değil aynı zamanda yan sehpa olarak da kullanılan son derece düşük bir depolama mobilyasıdır. Sadece bir araya getirilmiş olan dört katlı tabakadan oluşur. Vidalar, kelepçeler, dübeller veya tutkal gibi geleneksel montaj parçaları bu nedenle geçmişte kaldı. yerçekimi hala ayakta durmaktan başka bir şeye ihtiyacı yok. Yer çekimi sonrasında kitaplar bile yeni evlerine rahatça yaslanıyor.

Bir mimar mı arıyorsunuz?
Bize yazın! Yardım etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ücretsiz tavsiye alın

seyyar

Her yerde okumayı seven bütün kitap kurtları için uzmanımız Henrik Lau mükemmel raf icat etti. BUVAURUM sadece bir raf değil, aynı zamanda ağır resim kitapları, dergiler, notlar veya benzerleri ile donatılabilen bir kitap arabasıdır. Tekerlekler ile, büyük ağırlığa rağmen hareket ettirilebilir ve içeriğin olmasını istediğiniz yere kolay erişim sağlar.

Çapraz çizgili

İtalik Raf arasında Ronen Kadushin adını, bu süslü mobilya parçasındaki dikey raf elemanları olarak eğimli olan italik olarak Schriftauszeichnungsart'ın İngilizce isminden almıştır. Her evde gerçek bir göz alıcı, abartılı tarzı akıllıca klasik tasarımla bir araya getiriyor.

görünmez

Her zaman bir göz alıcı ve iki kere bakmanız gereken bir nesne - görünmez kitaplık parçacıklarını Manufaktur. Kitapların sadece kendi duvarlarına yapışmış gibi görünüyor. Duvar rafı kolayca takılır ve ayrıca herhangi bir taraftan görülemediği için sadece duvarda yüzebilir. Rafların bağları eski kitaplardan ve farklı kullanım işaretlerine sahiptir. Bu şekilde, her kitaplık el yapımı tek bir ürün haline gelir.

ayyaş

Raf YUKARI VE AŞAĞI arasında Carmen Stallbaumer Tasarım Salon için bir kat rafı kadar mükemmeldir, çünkü iki katlı kat raylıdır. Bükülmüş, toz kaplamalı sacdan yapılmış pratik bir mobilya parçası, farklı renklerde mevcuttur ve şık, modern tasarımıyla etkileyicidir.

Daha sıra dışı raf fikirleri, Alman tasarımcıların Fikir Kitapları Cool Raflarında bulunabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 38 = 41

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map