Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

כיצד לבחור תנור מאוורר עבור בית או דירה – זנים של השוואה שלהם קריטריונים לבחירה

May 20
No comments yet

מאוורר תנורים הם אחד תנורי חימום הפופולריים ביותר. אחרי הכל, הם הזולים ביותר, ואתה יכול לקנות אותם במהלך עונת הסתיו החורף בכל חנות שמוכרת מוצרים לבית. אבל לא כולם יודעים כי לא רק את העיצוב והצבע של תנורים אלה שונים זה מזה - מה מוסתר בתוך הספינה הוא הרבה יותר חשוב. אחרי הכל, "מילוי" קובע כמה המכשיר ישרת, וכמה אמין זה יעבוד. שקול כיצד לבחור תנור מאוורר, לאחר למד את כל הסוגים שלהם, כמו גם את היתרונות החשובים ביותר minuses של כל אחד.

כיצד לבחור תנור מאוורר עבור בית או דירה

איך עובד תנור המעורר ומה יש לו בפנים

בכל מכשיר מסוג זה יש מאוורר רגיל המניע אוויר קר, ומתאים אותו לאלמנט החימום. מסה אוויר מחומם למהר לחדר. במודלים אלה נייחים, ניתן לסובב את המאוורר במהלך הפעולה. הודות לכך, החדר מתחמם בצורה אחידה ויעילה יותר.

תנור המעורר טוב בכך שהוא יכול ליצור טמפרטורת חדר נוחה במהירות מספקת. אם זרימת האוויר שנוצר על ידי המאוורר יש כיוון צר, אז אפשר מיד לחמם את האוויר רק במידת הצורך. וגם בקיץ תנורים אלה בקלות להפוך מעריצים רגילים - תכונה זו מאפשרת לך לשמור הן שטח בדירה וכסף בכיס שלך.

העיצוב של כל אוהד הוא די פשוט וכולל רק שלושה חלקים:

 • הגוף;
 • רכיב חימום;
 • מאוורר.

המקרה צריך להיות חזק מספיק, הוא עשוי מפלסטיק, מסוגל לעמוד כמה זעזועים וזעזועים. גם במקרה ישנם חלקי מתכת. הבא, בואו נדבר על אילו סוגים של אלמנטים חימום משמשים תנורים מסוג זה, כמו גם את התכונות של העיצוב של האוהדים המשמשים אותם.

השוואה בין סוגים קיימים של תנורי מאוורר

1. ההבדל העיקרי בין תנורי המאוורר הוא סוג החימום. זה יכול להיות סוג ספירלה, צינורי וקרמי. אנו אפיון כל אחד מהם על מנת להבין איזה רכיב מאוורר החום הטוב ביותר צריך להיות מצויד.

ספירלה את האלמנט הוא עשה, ככלל, מ nichrome. זה פצע תיל דק על בסיס קרמי. הביצוע הפתוח הוא סיבי תיל בלתי מוגנים, וסגור - אותן סיבובים, הניח בתוך מיכל זכוכית, שבתוכו אין נוזל קירור. במקביל, חוט מתחמם עד 1000 מעלות, וזה לא בטוח - אחרי הכל, אם התהפכה, אלמנט מוגן או מוגן גרוע מוגן יכול להוביל לאש.

בנוסף, לאורך זמן, את פני השטח של חוט nichrome צובר אבק כי smolder ומריח רע כאשר התנור מופעל. אחרי הכל, בשל תכונות מבניות, הוא נאלץ לעבוד בטמפרטורות גבוהות. עם זאת, להבה פתוחה, שבה חמצן ניתן לשרוף, לעולם לא יהיה כאן - חימום הספירלה מתרחשת תחת השפעת חשמל. לכן, ההצהרה כי סוג זה של חמצן מחמם עדיין בוערת, הוא שקר בכוונה. זה בידי המוכרים למכור דגמים אחרים, ולכן הם להפיץ שמועות.

קרמיקה מזכוכית גוף החימום פועל בצורה שונה מזו של הניכרומה. זה מחומם לא יותר מ 150 מעלות, ולכן תנורים אוהדים כאלה לבית הם בטוחים יותר. חלק קרמי מיוצר במספר דרכים, אך לרוב נעשה שימוש הבא: האבקה נלחצת ולאחר מכן יורה בתנור בטמפרטורה גבוהה. ב צלחת קרמיקה סיים, אתה יכול לראות מספר גדול של חורים זעירים שדרכו האוויר מונע על ידי מאוורר. במקביל, האוויר מסה החום מהר יותר מאשר ספירלה nichrome - אחרי הכל, את האזור של צלחת קרמיקה הוא הרבה יותר גדול מאשר באזור של הספירלה או אפילו את הצינורית עשר.

עם זאת, יש תנור עם אלמנט קרמי משמעותי מינוס עלות גבוהה. אז, אם אתה משווה אותם עם מכשירים לחמם את האוויר עם ספירלה, מתברר כי אלה הם זולים יותר על אחת לשלוש. יצוין כי לא רק קרמיקה זכוכית אלא גם cermets משמשים לייצור של אלמנטים חימום. יש להם עיצוב דומה ומאפיינים עם אלמנטים ספירליים. ההבדל הוא שהספירלה של הניכרומה נמצאת בתוך הגוף, לא של זכוכית, אלא של קרמיקה. הודות לכך, בטיחות האש משתפרת.

אלמנט חימום קרמי
על התצלום יש מגן מגן של התנור, ומתחתיו אלמנט קרמי מזכוכית.

טאן (אלמנט צינורי לחימום) - זה הצינור, עשוי מתכת או קוורץ, שבתוכו יש גרפיט או מוט תיל. חול קוורץ הוא שפך ביניהם, תחמוצת מנגן הוא הוסיף. בדרך כלל, שיזוף יש מילוי עשוי קוורץ, מוט בתוך - של חוט nichrome, ואת מילוי הוא חול קוורץ. זה נחוץ כדי להבטיח כי החום שהתקבל מחלוקה מופץ באופן שווה על פני כל שטח החימום. בזכות העיצוב הזה, החום כבר לא מחומם עד 1000 מעלות, כמו אלמנט ספירלי, אבל רק עד 500 מעלות. בהתאם לכך, חיי השירות יוכפלו. למרבה הצער, המחיר יגדל גם.

מאז שזוף הוא מסוגל להכפיל את כוחו של תנור מאוורר, מכשירים אלה הם ישימים יותר לא בחיי היומיום, אלא בייצור, מוסכים וחדרי השירות. שם הם נקראים "אקדחים תרמיים", בעל כוח של 2.5 וואט ומעלה.

מחממים רובים
כך נראים התותחים התרמיים.

2. מחממים של סוג תנור חימום ומאווררים מובנים שונים מהם, עשויים מפלסטיק (עבור מכשירים קטנים) או ממתכת. האוהדים הם רק שני סוגים.

מאוורר צירית בדרך כלל די קטן, אבל רועש, יש להבים מהסוג המסורתי. הוא ממוקם רק על מכשירים שאמורים להיות מועברים.

מאוורר משיק זה דומה חרוט מוארך. על קונוס זה יש עשרים או שלושים להבים מקבילים זה לזה. סוג זה של אוהדים מאופיין בביצועים טובים פעולה שקטה. האוויר בו זמנית הוא נע יותר מהמודל הצירתי. אבל בשל האורך הגדול של קונוס, מאוורר כזה יכול להתאים רק את תנורים, עמודות, אשר נועדו הרכבה נייחת על הרצפה או על הקיר.

3. זה רק הבדל הבא תנורי מאוורר אחד מהשני הוא הביצועים שלהם - נייד או נייח. האחרון, בתורו, יכול להיות קיר או הרצפה.

מכשירים ניידים, או שולחניים, יש כוח מ 400 וואט ל 2 קילוואט, קטן בגודל ומשקל. להתקין ולאסוף אותם בקלות, אבל יש להם חיסרון אחד - רעש. אחרי הכל, במכשירים כאלה, המאוורר הוא תמיד צירית.

תנור מאוורר נייד
נייד, תנור מאוורר נייד.

בתנורי מאוורר בצורת עמודות, מאוורר משיק עומד אנכית. העוצמה של מכשירים אלה יכולה לנוע בין 1.8 ל 2.5 קילוואט, והביצועים גבוהים יותר מזו של מכשירים ניידים. לעתים קרובות מובנה התקן הציר האוטומטי. מכשירים אלה יכולים לשמש לא רק בתור תנורי מאוורר לדירה, אלא גם כמו וילונות חום בחנויות, משרדים ומסעדות. במקביל, הם לחתוך אוויר קר מן הרחוב בכניסה לבית.

תנור חימום חיצוני
תנור חימום חיצוני עם בסיס מסתובב.

מאוורר חום מותקן על הקיר
מאוורר קיר סוג הקיר.

4. מערכת הבקרה עבור תנורי מאוורר יכול להיות מכני או אלקטרוני. בדגמים מסוימים יש לוח בקרה, אשר יוצר נוחות נוספת של שימוש במכשיר זה.

בקרה מכנית
מערכת בקרה מכנית.

בקרה אלקטרונית
מערכת אלקטרונית עם שלט רחוק.

מה שאתה צריך לשקול בעת בחירת תנור מאוורר

כוח נדרש

אם התקרה בדירה מגיעה לגובה של עד 270 סנטימטרים, אזי נקבע כוחו של המכשיר כדלקמן: עבור כל 10 מטרים רבועים יש צורך בקילוואט אחד. עם זאת, אתה לא צריך לקחת את זה במבט אחד - עדיף לקחת את המכשיר עם שמורת כוח של 1.3 או אפילו 1.5 פעמים. במיוחד זה החורף קפוא שימושי.

אלמנט חימום

כמובן, עדיף לבחור כי מחמם מאוורר שבו אלמנט קרמי זכוכית חימום משמש. הוא והאבק לא יבערו, יפיצו ריח לא נעים, הרבה יותר בטוח מכל סוג אחר של מכשירים - עם ספירלה ועם עשרה.

פשוט לא נופלים על הטריקים של המוכרים. הם, מנסה למכור את הסחורה בהקדם האפשרי, יכול לדבר קצת ואומר כי החימום מצויד אלמנט חימום קרמי. רק שתיקה היא בו בזמן שאין פירושה קרמיקה מזכוכית, אלא צרמטים, שלדבריהם שני הבדלים גדולים. לכן, עצה פשוטה, לפני בחירת תנור מאוורר קרמי - לקרוא בעיון את ההוראות. אם צלחת קרמיקה זכוכית כמעט לא מחומם, אז אלמנט cermet הוא רק מעט יותר טוב הספירלה.

דרכי פעולה

מספר מצבי ההפעלה תנור צריך להיות אידיאלי ככל האפשר. זה נוח - ללא שימוש תרמוסטט, אתה יכול מיד להגדיר את הטמפרטורה הרצויה, אשר יש צורך להרגיש חום ונוחות. עם זאת, המספר המרבי האפשרי של מצבי - שלושה, במודלים מודרניים של גדול לא ניתנת.

תכונות נוספות

טוב מאוד, אם מחמם את המעורר יש את הפונקציות הבאות והתקנים:

 • הבסיס מסתובב יאפשר אוויר חם להגיע לכל פינות רחוק של החדר;
 • מאוורר שעושה רעש קטן - משיק אידיאלי;
 • כיבוי חיישנים מופעלות על ידי התהפכות יתר של המכשיר;
 • תרמוסטט;
 • היכולת לשמור על טמפרטורה של 5 מעלות פלוס, כמעט אין אנרגיה (פונקציה אנטיפריז או מקפיא);
 • דיור עם הגנה מפני spashes (שימושי בחדר האמבטיה);
 • אדים מסנן, המאפשר לשמור על מיקרו אקלים בריא;
 • לוח הבקרה.

לסיכום:

עכשיו שיש לנו היכרות עם איך מחמם מאוורר נבחר, הגיע הזמן רשימה של כללים פשוטים. הם יאפשרו לך להישאר שלמים ובטוחים כמוך ואת הבית שלך, כמו גם מכשיר לחימום החדר ויצירת טמפרטורה נוחה בו. אז, אתה צריך לדעת לא מעט.

1. זכור: מחממי המאוורר אינם אוהבים להיות מושלכים או נגררים באמצעות כבל מתח. במיוחד לא טוב כאשר המכשיר הוא התהפך במצב על.

2. אין לרסס את המכשיר בנוזל (אפילו מים רגילים) ולהפעיל אותו במקום שבו הוא רטוב מדי.

3. יש צורך לשים את מחמם אוהד לא קרוב יותר מחצי מטר מכל חפץ.

4. אם מישהו רוצה יופי ונוחות, והוא רוצה לכסות את תנור עם בד, אז זה יכול לקרות כי זה יהיה צורך לרחם במרירות. פעולות כאלה יכולות להוביל להתחממות יתר של המכשיר, ואפילו לאש!

טבלה של מאפיינים טכניים קריטריונים בסיסיים לבחירת תנורי מאוורר

פרמטרים ערכים המלצות לבחירה
כוח נייד


כוח נייח
400-2000 וואט


מ 1800 ל 2500 וואט
ב 10 מ '2 - 1 קילוואט, אבל עדיף לקחת עתודה - 1.3 - 1.5 קילוואט.
ביצוע נייד;


נייחים.
+ קל לשאת ולשים בכל מקום.


+ מאווררים ללא רעש משמשים, מובנית בסיס מסתובב.
סוג חימום ספירלה;
קרמיקה:
זכוכית קרמיקה,
קרמיקה ממתכת
עשר.
עדיף לתת עדיפות זכוכית קרמיקה.
מספר מצבי ההפעלה בעיקרון יש 3 מצבים יותר, כן ייטב.
סוג מאוורר צירית;
משיק.
משיק - יותר ללא רעש.
חיישנים הטיה וחימום יתר הזמינות תלויה בדגם זה הכי טוב אם אלה חיישנים זמינים.
תרמוסטט הזמינות תלויה בדגם זה שימושי אם יש צורך לשמור על טמפרטורה קבועה.
פונקציית אנטיפריז הזמינות תלויה בדגם יכול להיות שימושי אם אתה צריך לשמור על הטמפרטורה של החדר + 5 0C ולמנוע הקפאה.
הגנה מפני התזה הזמינות תלויה בדגם אם אתה מתכוון להשתמש במכשיר בחדר אמבטיה או במטבח - זמינות היא חשובה.
לחות ולסנן הזמינות תלויה בדגם הנוכחות אינה קריטית, אך רצוי.
לוח הבקרה הזמינות תלויה בדגם אם יש לך שליטה דוד זה נוח יותר.

וידאו: תנורי מאוורר - סקירה השוואתית

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 58 =