Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

איזה סוג של שואב אבק לבחור עבור הבית והדירה – הנקודות החשובות ביותר

May 20
No comments yet

איזה סוג של שואב אבק לבחור עבור הבית, כך שהוא עונה על כל הדרישות של ניקיון, היה קל לשימוש היתה השפעה לפחות על תושבי הבית. שואב אבק כבר זמן רב חלק אינטגרלי של מכשירי חשמל ביתיים. הכישלון או חוסר עקביות עם כמות העבודה שבוצעה מוביל את הצורך לרכוש מודל חדש של שואב האבק.

איזה סוג של שואב אבק לבחור עבור בית?

במקרה זה, הקונה פונה בעיה חדשה - המורכבות של הבחירה של מגוון עצום של שואבי אבק, מצויד פונקציות שונות. המודלים מיוצגים בכל הגוונים האפשריים, נבדלים בצורתם ובמשקלם, אך תשומת הלב העיקרית מומלצת לתת מאפיינים טכניים שעליכם לעמוד בדרישות שלכם, אשר בתורם תלויים בגודל השטח של הבית שלכם ובמגוון ריצוף הרצפה.

טבלה: פרמטרים טכניים של שואבי אבק אשר תשומת הלב צריך להיות משולם

פרמטרים ערכים
סוג של ניקוי יבש, רטוב, משולב
אספן אבק שק, מיכל, aquafilter
נפח של מיכל אבק מ 1 עד 79 ליטר
צריכת חשמל 2 עד 3600 W
כוח יניקה 9 עד 2200 וואט
רמת רעש 71 עד 80 dB
צינור יניקה קומפלקס, טלסקופי, חלק אחד
רדיוס פעולה מ 9 ל 125 מטרים
אורך כבל החשמל מ 7 עד 20 מטרים
רצועה אחורית של כבל חשמלי כן / לא
קבצים מצורפים נוספים מ 1 עד 16 חתיכות
Turbobrush כן / לא
מברשת חשמלית כן / לא
כוונון כוח האם על המקרה / האם מרחוק / לא
מסנן יפה מסנן פשוט / microfilter אלקטרוסטטית / מסנן HEPA / S- מסנן בכיתה

כוח יניקה ואקום כוח

הקריטריון הראשון שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שואב אבק לבית הוא היכולת שלה, אשר חייב להתאים את נפח העבודה המוצעת.

עם ניקוי של שטח גדול, אשר עבור כיסויי הרצפה השונים משמשים, רק שואב אבק חזק יכול להתמודד. ככל המודל חזק יותר, פונקציות יותר זה יכול לבצע: למצוץ כל מיני אשפה, לבצע ניקוי רטוב. אבל יש לזכור כי כוח משמעותי מלווה ברמת רעש נאותה, את העבודה של שואב אבק חזק מאופיין צליל חזק מספיק שיכול להביא קצת אי נוחות.

בדירות סטנדרטיות, מעוטר פרקט, לינוליאום שטיחים קלאסיים עם ניקוי, שואב אבק עם קיבולת של 300 W הוא מתאים למדי.

עבור מבנים עם שטח גדול, אשר ורצפות שטיח עם בשטיח צמר עבה או אחד אופטימלי הם דפוס שכוחם נע בין 300 כדי 450 ואט. שואבי אבק אלה נועדו לניקוי יבש ורטוב, כמו גם להילחם בשיער של חיות בית.

מודלים רבים מצוידים בפונקציה נוחה למדי המאפשרת לך לשנות את רמת הכוח, ובכך לבחור את המצב המתאים למבנה של ציפוי מסוים ואת רמת זיהום שלה. שימו לב לפונקציה זו, עדיף אם זה יהיה נוכח מודל שואב האבק שלך.

עבור עבודה איכותית של שואב האבק, תחזוקה מונעת תקופתית צריך להתבצע. המסננים שלה להתלכלך, אספן אבק מלא, כתוצאה מכך, כוחה פוחתת, וזה משפיע לרעה על איכות של שואב האבק כולו.

סוגי ניקיון מתוחזק על ידי שואב אבק

עד כה, שואבי אבק תמיכה במספר סוגים של ניקוי: יבש, רטוב בשילוב. עבור כל אחד מסוגים אלה, ישנם מודלים שתוכננו במיוחד של שואבי אבק.

סוג הניקוי מתאים לגודל החדר הספציפי. עבור דירה סטנדרטית, ברוב המקרים, שואב אבק מספיק לניקוי יבש, אפשרות זו מיועדת עבור כמות קטנה של עבודה, מודלים כאלה צורכים כמות מינימלית של חשמל.

זהו נציג קלאסי של מכשירי חשמל ביתיים, אשר נקי לחלוטין שטיחים, שטיחים, הלבשה עליונה ורהיטים, כמו גם להבטיח ניקוי מספיק של משטח פרקט, שטיחים טבעיים, אשר התווית בשימוש ניקוי רטוב. שואבי אבק לניקוי יבש מוכרים לכולם, הם מאוד קל לנהל, חסכוני לא תופסים הרבה מקום.

מודלים כביסה הם ניחן עם פונקציות שונות, הודות להם הם נחשבים אוניברסלי עוזרי הבית, זה, באופן טבעי, משפיע על העלות שלהם ואת המשקל של המבנה. עם זאת, בעזרתם, ניתן לבצע ניקוי יבש ורטוב באיכות גבוהה, לשטוף את השטיח, ריהוט נקי, צעצועים רכים; קל להסיר את שרידי נוזל שנשפך.

כזה שואב אבק מושך הרבה תכונות חיוביות: אתה יכול לנקות חלונות הרצפה ללא כל מאמץ נוסף, נקי קשה להגיע למקומות, חדר אמבטיה סתום וכיור.

שואבי אבק מובטחת לספק איכות גבוהה יותר של ניקוי, אשר חייב להיעשות איתם רק פעם בשבוע. ניקוי יבש מומלץ בכל יום.

העיצוב של שואב הכביסה מיוצג על ידי שני טנקים עצמאיים: אחד המיועד לניקוי מים ודטרגנט, אשר מרוססים על פני השטח באמצעות צינור מיוחד, ובשני, כל הלכלוך מומס במים נאסף. ברוב המקרים, דגמים דומים מצוידים בספק כוח.

סוגים של אספן אבק - שקית, מיכל או מסנן אקווה ואת הכרכים שלהם

שקים

שקיות אבק נבדלים עבור נייר חד פעמיות. שקיות בד, המיועדות לשימוש רגיל, הן אופציה חסכונית, אך יש לנקות את התיק או לנקות אותו מעת לעת, ולאחר מכן הוא מוכן לעבוד שוב. אתה צריך ליצור קשר ישיר עם אבק, וזה לא לגמרי היגייני.

היתרון העיקרי של שקיות הנייר הוא שבעל הבית משוחרר מהחובה לנקות אותו, מיד לאחר הקציר הוא נזרק משם, אחד החיסרון החשוב יש לקחת בחשבון: מבנה שקיות נייר אינו מאפשר לשמור על האבק הקטן ביותר שחוזר לאוויר. האופציה הכי אטרקטיבי הוא שקית חד פעמיות כי באופן אידיאלי אוספת אבק ואינו דורש טיפול מתיש. תיקים אלה יש גם חסרון, הם משפיעים לרעה על כוחו של שואב האבק.

שקית אבק

מסנן Cyclonic

במודלים עם מיכל לאיסוף אבק כל אבק שנאספו על ידי שואב אבק, באמצעות זרימת מערבולת מועבר לתוך המיכל, שבה צרור נוצר ממנו. מיכל הוא מיכל קומפקטי למדי כי הוא הוסרו מעת לעת לניקוי.

הטכנולוגיה של איסוף אבק עם ההיווצרות הבאה של גוש mikrochastichek מבטלת את האפשרות של חדירה לאוויר, כדי שאותו המשתמש הוא משוחרר מן ניקוי שקית נלווה ענן אבק. מילוי המכולה אינו משפיע על עוצמת החשמל.

יש גם מינוס בסוג זה של אספן אבק: microparticles של אבק יכול לשפוך דרך הטנק, ולכן יש לו השפעה על סינון אוויר. בהתחשב בכל האמור לעיל, אנו יכולים להסיק כי מסנן ציקלון הוא המנהיג, בין אספני אבק.

מסנן Cyclonic עבור שואב אבק

אקוופילטר

חומרי ניקוי אבקיים פועלים בצורה שונה לחלוטין: האבק הנאסף בניקוי המשטחים מגיע למכל המים, שם הוא מאוחסן עד לניקוי מיידי, והאפשרות של הפרדת חלקיקי אבק לסביבה החיצונית אינה כוללת.

היתרון העיקרי של סוג זה הוא הקלות הקיצונית של הניקוי. לאחר ניקוי, לאחר השלמת העבודה, אתה רק צריך לשפוך את המים המלוכלכים ולמלא אחד נקי חדש. כוח יניקה נשאר ללא שינוי לאורך כל תקופת המבצע.

כמו מינים אחרים של חללים אלה יש חסרונות מסוימים: דורשים טיפול מיידי לאחר השלמת העבודה, יש גם גודל נפח הדורש שטח אחסון נפרד.

Aquafilter עבור שואב אבק

סינון ונוכחות של מסנן בסדר

בעת בחירת שואב אבק לבית, אל תשכח כי המסננים לבצע תפקיד חשוב מאוד, שכן הם אוספים לכלוך ואבק. אם הם עשויים מחומר באיכות נמוכה, חלקיקי אבק וחיידקים יכולים לחזור לאוויר על ידי נושבת, וזה ישפיע לרעה על הבריאות של כל בני המשפחה.

שאלה זו חשובה במיוחד לאנשים הסובלים מתגובות אלרגיות שונות. מסנן איכות יהיה אמין להגן עליך מפני השפעות מזיקות של חלקיקים על הגוף.

כיום, ישנם מספר סוגים של מסננים: בד, מים, נייר, פחם, סינתטי (הפופולרי ביותר הוא מסנן NEURA). מודלים בהם יש טיפול מכני ומים, יבטיחו סדר מקסימלי בכל הבית.

נכון לעכשיו, שיטת סינון ציקלון הוא פופולרי. אתה לא צריך לנקות או לשנות את התיקים, לכלוך ואבק ייאספו במיכל פלסטיק, נמסר זרימת אוויר חזקה, שהינה ספירלה. כדי לייצר את המכולה, נעשה שימוש בחומר שקוף, מה שמאפשר לצפות בתוצאה הסופית של הניקוי. שיטה זו נועדה להרוס 96% של זיהום.

צינור יניקה

הקלות בשימוש מושפעת מתכנון צינור היניקה, שהוא משני סוגים: מרוכבים וטלסקופיים. טלסקופי מורכב משני צינורות, אחד הוא השני בעזרת מנעול אתה יכול להתאים את אורך הצינור. זה כל כך קל לבחור את גובה הצינור לצמיחת אדם שעושה את הניקוי.

צינורות מרוכבים מיוצגים על ידי שניים או שלושה חלקים נפרדים, אשר, במידת הצורך, הם התאספו. מה יכול להיות לא נוח למדי, אז לשים לב לרגע זה בעת בחירת שואב אבק עבור הבית.

רמת רעש

גורם חשוב מאוד בבחירת שואב אבק היא רמת הרעש. חריגה נורמות מסוימות יכול לגרום קצת אי נוחות לך ולביתך. עבודה רועשת במיוחד של שואב האבק יכול לקלקל תקווה מצב הרוח ולמנוע את שאר הילדים.

עבור שואב אבק, כמו עבור כל מכשירי חשמל ביתיים, רמת רעש מסוים מוגדר, אשר מקובל בבניין מגורים. על פי הכללים שנקבעו, רמת הרעש חייבת להיקבע מיד לאחר שחרור המודל. ההליך אורך מספר שעות: במרחק קצר ממכשיר שואב האבק יש מכשיר מיוחד המצויד במיקרופון, התקן זה רושם ומודד את רמת הרעש.

עבור שואבי אבק להגדיר את הנורמה - בין 71 ל 80 dB. עבור אוהדים של שלום אורח חיים שקט צריך לשים לב למודל עם מינימום של אינדיקטורים, כך היה קל יותר לנווט, יש לזכור כי רמת הרעש המאפיינת את הלחש של גבר -40 dB.

נקודות חשובות פחות לשקול בעת בחירת שואב אבק עבור הבית שלך

אם אתה צריך רכיבים מסוימים עבור שואב האבק שבחרת, אז הקפד לשאול על זמינותם בשוק, אחרת בעתיד ייתכן שיהיה בעיות באמצעות שואב האבק.

בהתחשב ברמה הגבוהה של התחרות בשוק המודרני, יצרנים, במאבק על הלקוחות, להמציא יותר ויותר רכיבים חדשים להרחיב את היקף השימוש של שואבי אבק. החרירים מתחדשים בעיקר, המאפשרים לפשט את תהליך הניקוי ככל האפשר, וגם לבצע אותו באיכות גבוהה בהרבה. עבור בעלי דירות סטנדרטיות, בהתחשב בשטח קטן, חשוב לרכוש מודל שואב אבק מצויד במקום מיוחד לאחסון קבצים מצורפים.

רחוק מהתפקיד האחרון בעבודתו המלאה של שואב האבק הוא חוט, שאורכו יקבע את חופש התנועה ללא שינוי תקופתי בשקע. כמעט כל הדגמים המודרניים של שואבי אבק הם ניחן עם פונקציה נוחה מאוד - סלילה אוטומטית של כבל, זה מספק התאמה קלה של אורך מסוים ונוחות המשתמש.

כיצד לבחור שואב אבק

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 1