Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

ריצוף ויניל – מאפיינים, יתרונות וחסרונות

May 20
No comments yet

לא כל כך מזמן סוג חדש של כיסוי הרצפה הופיע בשוק חומרי בניין - סוג של "היברידי" של לרבד לינוליאום. חומר זה עורר מיד את האינטרס של קונים פוטנציאליים. באופן טבעי, הרבה שאלות התעוררו, והחשוב שבהם הוא אם יש לרבד ויניל יש חסרונות? אחרי הכל, האיכות של מוצרים מוכרים כבר נבדק על ידי הזמן, אבל איך החידוש מתנהג עדיין לא ידוע. אז, בואו להכיר את זה "מר X".

ויניל לרבד - החסרונות והיתרונות של החומר

מבנה ותכונות עיצוב

כידוע לך, כל מה חדש הוא זקן נשכח. זה ריצוף ויניל, אשר רק מתחיל לצבור פופולריות בתחום עיצוב פנים, באופן מוזר, יש כבר זמן רב. "אבותיהם" ידועה לכל אריח PVC, אשר הופיע בשנות ה -30 של המאה העשרים. כמובן, זה לא ניתן להשוות אנלוגים הנוכחי, אבל יש עדיין "קשר חסוי" בין דגימות ישנות וחדשות.

ומה הם המאפיינים של רצפות ויניל המודרנית, מה זה ואיך הם נבדלים אב טיפוס שלהם? הודות לטכנולוגיות מתקדמות, מוצרים אלה יש מגוון המבניים ואת צבע רחב, רמה גבוהה של התנגדות ללבוש ותכונות עיצוב ייחודי.

מבנה ריצוף ויניל:

מכשיר ויניל לרבד

 • 1. טיפול UV להגברת עמידות האור;
 • 2. פוליאוריתן השכבה העליונה;
 • 3. שכבת מגן שקופה של PVC עמיד (מגן על הציפוי מפני שחיקה ופגיעה מכנית);
 • 4. שכבת צבע עם תמונה מודפסת (מספק תכונות דקורטיביים);
 • 5. שכבת סיבים אופטיים - מספקת אפקט המשקף אור ומספק את הריאליזם הטוב ביותר;
 • 6. פיברגלס - מספק הגנה על ציפוי עבור קריעה וגמישות שלה;
 • 7. בסיס PVC עם תוספת של פירורי מינרלים עדינים;
 • 8. שכבת תחתון - מצע בידוד חום (לא זמין בכל הדגמים);
 • שכבת דבק (נוכח סוגים מסוימים של ציפוי).

גרסאות כיסוי ויניל:

1. חיקוי של לרבד (פסים של צורה מלבנית עם ממדים אופייניים לוח לרבד - 100 × 920 מ"מ ו 180 × 920 מ"מ).

ויניל למינציה

2. אריחים מרובעים עם מנעול או ללא חיבור לנעול (הגדלים - מ 300 ל 600 מ"מ).

אריחי ויניל

עובי סטנדרטי של מוצרי ויניל הוא 1.5-3.5 מ"מ, אבל בטווח של כמה יצרנים יש כיסוי הרצפה של עובי גדול יותר.

מחלקות של עמידות

ישנם שלושה סוגים של התנגדות ללבוש של ציפויים ויניל, אשר קובעים את המאפיינים כוחם:

1. מוצרים לשימוש ביתי (23, 31 כיתה).

מעוצבת עבור גימור קומות בבתים פרטיים ודירות. ציפוי יש עובי מינימלי, אבל שונים במגוון רחב של מינים. תקופת אחריות - 5-6 שנים.

23 - 31 מעמד של ויניל לרבד

2. מסחרי ויניל למינציה (32-42 בכיתה).

תחומי יישום - חדרים עם תעבורה גבוהה, בנייני משרדים וכו '. בשל שכבת מגן עבה, עמיד שחיקה, חומרים אלה יש חיי שירות ארוכים של עד 15 שנים. יתרון נוסף של קטגוריית מוצר זה הוא תכונות אנטי סטטי שלה.

32, 33, 34, 41, 42 מחלקה של המבצע של ויניל למינציה

3. כיסויי רצפה מיוחדים (סוג 43).

מאופיין על ידי רמת מקסימלית של כוח. הם מומלצים להסדר רצפות נתון ללחץ מכני מוגבר. ניתן להשתמש באולמות הייצור, מוסכים, מכוני כושר, וכו '

43 מעמד של אריחי ויניל

העלות של כל ציפוי ישירות תלוי בכיתה של עמידותו.

עצה: בעת בחירת לרבד PVC לסיום רצפות הבית, אתה לא צריך לחשוב על קניית אופציה מסחרית יקרה יותר, כי דגימות משק הבית יש משאב שחיקה טובה, כך overpaying פשוט לא מעשי.

למרבה הצער, ריצוף הרצפה ויניל יש לא רק הרבה מאפיינים חיוביים, אבל הם לא חסרים כמה חסרונות. אילו תכונות יותר, אנחנו נשקול יותר.

היתרונות של ויניל לרבד

+ מגוון פתרונות עיצוב.

עיצוב ריצוף ויניל

צבע רחב ומרקם גמא מאפשר לך לבחור את סוג הכיסוי לכל פנים. בנוסף, חומרי ויניל ניתן לשלב, כך העיצוב של הרצפה יהיה ייחודי unrepeatable.

+ התנגדות ללבוש גבוהה.

שחיקה גבוהה

כל הזנים של רצפות ויניל הם עמידים בפני נזק מכני קרני UV, כך שהם יכולים להימשך 10-20 שנים. הקריטריונים הקובעים לחיים ארוכים הם התקנה נכונה ותחזוקה נוספת.

+ התנגדות ספוט.

pyatnaustoichivost

מוצרי ויניל מסוג מודפס יש ציפוי שקוף ללבוש עמיד, אשר אמין מגן על הרצפה מפני לכלוך וכתמים שונים. חומר כזה הוא קל מספיק כדי לשמור על זמן רב שומרת על המראה המקורי שלה. במוצרים הומוגניים ומרוכבים, פני השטח נוטים יותר לזיהום, אשר עשויים לדרוש ליטוש או החלפת צלחת חלקית.

+ קלות התקנה.

התקנה קלה

ויניל למינציה אריחים נערמים די פשוט ומהיר, ללא כישורים מיוחדים הנדרשים. הדרישות העיקריות להבטחת איכות ההתקנה הן משטח שטוח, נקי ויבש.

+ עמיד במים.

עמיד במים

ציפוי ויניל יוצר שכבה אטומה על הרצפה, כמעט הוכחה מים, ולכן הוא אידיאלי עבור מטבחים, שירותים ושירותים.

+ קלות הטיפול.

טיפול

תהליך ניקוי רצפת ויניל מורכב משני שלבים: ניקוי יבש עם מטאטא או שואב אבק, וכן לשטוף את הציפוי עם חומרי ניקוי שאינם שוחקים.

+ עלות משתלמת.

nizkaya-cena

המחיר תלוי המראה ואת המעמד של התנגדות ללבוש של החומר. משק הבית מכסה בממוצע 13-20 יורו למ"ר, איכות גבוהה יותר מוצרים בני קיימא - 25-35 יורו / מ"ר.

+ נוחות.

נחמה

ציפוי ויניל יש משטח אלסטי רך, אז זה נחמד ללכת עליהם אפילו יחף. בנוסף, יש להם מוליכות תרמית נמוכה, ולכן בחורף כזה הרצפה לא יהיה קר.

החסרונות של ויניל לרבד

למרות נוכחותם של כמות ניכרת של תכונות חיוביות, למרבה הצער, חסרונות ויניל אריח יש גם.

- רעילות וסכנת שריפה.

pozharoopastnost

במקרה של שריפה, ויניל פולט חומרים רעילים לאוויר, ולכן לא מומלץ לשים כיסים כאלה בחדרים בהם יש מכשירים עם אש פתוחה (תנורי גז, קמינים, וכו ');

- כימיקלים נדיפים.

אותו- veshestva

ההרכב של מוצרי ויניל כולל רכיבים כימיים שונים, וחלקם יכולים, בפעם הראשונה לאחר הנחת ציפוי, לשחרר גזים רעילים הגורמים למחלות שונות, גירוי של העיניים ואת דרכי הנשימה. רמת הבטיחות החומרית נקבעת על פי ההרכב הכימי שלה וחיי השירות שלה.

- פיגמנט כימי.

פיאטנה

באופן עקרוני, רצפות ויניל עמידים היטב למגוון של כתמים, אבל כמה אלמנטים כימיים יכולים להגיב עם חומר זה כדי ליצור עקבות שלא ניתן להבחין בהם. כדי אפקט כזה לא נעים, למשל, יכול להוביל אינטראקציה עם גומי (סוליות נעליים, שטיחים, וכו '), ולכן עדיף להימנע קשרים כאלה.

- חוסר יכולת לתקן אזורים פגומים.

נזק לכריכת ויניל

חומרים איכותיים ויקרים יותר מאופיינים על ידי חוזק גבוה וחיי שירות ארוכים, בעוד אפשרויות התקציב עמידות בפני נזק. למרבה הצער, שחזור של ציפויים ויניל בלתי אפשרי, ולכן, כאשר הפגמים נוצרים על החומר גיליון, זה חייב להיות מוחלף לחלוטין. החלפת חלקי יכול להתבצע במקרה של שימוש ציפוי PVC רעפים.

תכונות הרכבה

בסוגים שונים של ריצוף PVC ציפוי, שיטת התקנה ספציפית מסופק:

 • מוצרים בעלי שכבת הדבקה עצמית. הרכבה מבוצעת על משטחים שטוחים ונקיים לחלוטין. התאם לגודל הרצוי עד שהסרט המגן יוסר. לפני הדבקה, הסרט מוסר בעדינות על הרצפה, הימנעות היווצרות של פערי אוויר.
 • ציפוי ויניל ללא שכבת הדבקה עצמית. מספק את השימוש דבק מיוחד. על פני השטח של הרצפה, להחיל שכבה דקה של הרכב דבק ולהשאיר במשך 15 דקות להתייבש. הצלחות קבועות באמצעות גלגלת הטעינה.
 • כיסוי עם חיבור מנעול. מותקן באותו אופן כמו לוח לרבד.

לפני הנחת ויניל על בסיסים בטון, הם חייבים להיות מראש דרוך.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5