Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

מה זה בית פרטי טוב יותר או דירה בהתאם לצרכים, העדפות והזדמנויות

May 20
No comments yet

מוקדם יותר, כ -20 שנה, לחיות מחוץ לעיר בבית שלך לא נחשב יוקרתי. עכשיו הכל השתנה - ארמון כפרי עם כל התקשורת המודרנית הפכה לסמל של שגשוג. במקום צנוע "הנוחיות" באתר יש סאונה, בריכת שחייה, gazebos אלגנטי. עם זאת, תומכי החיים בעיר הם עדיין רבים. להתווכח על מה שטוב - בית או דירה, זה לא הגיוני. לכל אחד משלו. אבל אם יש ספקות, אז למה לא לשקול את היתרונות והחסרונות של סוגים אלה של דיור ולעשות את הבחירה הסופית.

מה לבחור בית פרטי או דירה

היבטים בסיסיים של הבחירה

הסיבות לבחירה בין דירה לבית פרטי הן שונות. הזוג הצעיר רוצה לעזוב את הכפר בעיר, שם הם עובדים או לומדים. או משפחה עם ילדים חלומות, להיפך, להשאיר דירה קטנה בבית כפרי מרווח. הזוג המבוגר מתקרב אל הקרקע, משאיר את הדירה עם יהירות העיר לילדים.

הקריטריונים העיקריים שצריכים להיות מודרכים בעת בחירת הדיור, הם:

 • מקומות צריך להיות מספיק לכולם - לכל אחד מבני המשפחה יש מרחב אישי משלו.
 • אוויר נקי, ירק, בריכה - יתרונות שאין להכחישה.
 • זה נהדר אם יש חנויות, בית ספר, גן ילדים, מבדרים ומוסדות רפואיים בקרבת מקום.
 • זה צריך להיות אפשרי להגיע למקום העבודה ללא בעיות.
 • היעדר מצב פלילי באזור ומתן ביטחון הולם הם התנאי החשוב ביותר.

מהם היתרונות והתכונות של בית פרטי

השאלה היא חריפה: מה עדיף - בית פרטי או דירה? בואו נסתכל על המוזרויות של החיים בבית כפרי.

1. הבית גדול וחופשי יותר מאשר בעיר מגורים. אתה יכול לא רק להקצות חדר עבור כל אחד, אלא גם ספריה עם חדר אוכל גינה חורף לצייד.

2. ילדים קטנים יהיו חופשיים לחיות רק בבית. קל יותר להכיל משפחה המורכבת ממספר דורות. בעיר, תנאים כאלה ניתן להגיע אם חדרים 4 או 5, ולחיות בדירה לא יותר מארבעה אנשים. אבל דירה היא זולה יותר מאשר לשמור על הבית.

3. האתר מול הבית יאפשר לך לבקר את האוויר לעתים קרובות יותר. בקיץ, האורחים יכולים לקבל שם, והילדים יכולים למצוא מקום למשחקים. לא צריך להשקיע הרבה זמן להחליט ללכת לטבע - היא כבר ליד אחד את השני. אבל כל התענוגות של חיי פרברי יופיע רק אם המקום עבור הבית נבחר ידידותי לסביבה. זה לא נעים מאוד לחיות ליד כביש מאובק או רכבת.

4. העלילה יכולה להיות שימושית גם כאשר הבעלים של הבית יש תחביב. לדוגמה, לגדל פרחים או ירקות. בנוסף, באתר אתה יכול לשים את המכונית, ציוד בריכה, סאונה. עם זאת, העלות של אתר נרחב ידרוש ניכר. והזמן יילקח בצורה הוגנת.

5. בבית שלך, שלא כמו בדירה, לא תשמע איך השכנים מתווכחים באלימות מאחורי הקיר או שמישהו מסתובב בקידוח כבר משעות הבוקר המוקדמות. וגם בעיר רועש מכוניות, חשמליות ומקורות רעש אחרים הם כל הזמן רועש, אז מחוץ לעיר אתה יכול ליהנות השתיקה במלואה. עם זאת, רק אם השכן מאחורי הגדר אינו פרוע - לבדוק את זה מראש, דרך אגב.

6. אתה יכול לקחת את האורחים קוטג 'כפרי בכל כמות - השטח מאפשר. עבורם יש חדרים נפרדים, או אפילו בית הארחה. יש אחד "אבל" - האורחים מעדיפים לבוא כאשר הוא חם. ובחורף, כשהיום קצר, הבית נראה בודד. לכן, אלה שאוהבים את החברה, מוטב להתיישב במרכז הכפר.

7. בית כפרי ניתן להרחיב על ידי בניית מרפסת או קומה אחרת. וגם באתר אתה לא יכול רק לבנות מוסך או סדנה, אלא גם לבנות בית נוסף. עם זאת, זה יכול לעלות אגורה יפה, בוני מוסמך יכול לקלקל הכל.

ומה עם ביטחון?

מה בטוח יותר - בית או דירה? כמובן, בבית כפרי אתה הרבה יותר בסיכון להיות שדדו. במיוחד אם הוא עומד בנפרד מבניינים אחרים. בקהילה קוטג 'עם ביטחון לחיות בטוח יותר, אבל גם יקר יותר. אתה יכול לנקוט באמצעי זהירות עצמך. התחל כלב שמירה, לדוגמה.

דרך טובה היא להתקין מערכת מעקב וידאו. אתה יכול להתקין אוטומציה מיוחדת, אשר בהיעדרך שלך אור יידלק מעת לעת, ואת הווילונות יעלה. ומוטב להזמין מישהו להישאר בהיעדרו - ואז הגנבים לא בדיוק מקל. לאור העובדה כי קשה יותר להיכנס לדירה, היא עדיין תנצח במונחים של אבטחה.

שירותי דיור ועלויות

הדירה עם השירות היא פשוטה. אל תדאג כי הגג יהיה דליפה או מערכת החימום תיכשל. מומחים אלה עוסקים בכך. ואתה רק צריך לשלם עבור "קהילתית" בזמן. נכון, המחיר של זה כל הזמן זוחל למעלה. ולהתקין את עצמך משהו, החל בדוד וכלה מטר מים, יהיה ארוך ויקר. הרבה מסמכים יצטרכו להיות מתואמים.

החיים בבית, אתה צריך לדאוג לעצמך על כל הדברים הקטנים, בידוד, לצייד עם ציוד לתקן את הבית שלך. כן, זה לא צריך לשלם עבור אותם שירותים שלא סופקו, אבל במקרה של תאונה או אסון טבע אתה רק צריך לסמוך על עצמך. לדוגמה, לתקן הוריקן גג קרוע, נשרף במהלך חיווט סופת רעמים או פרץ מתוך הדוד כפור. מערכות הנדסיות מורכבות שצריך להיות מוסדר, והוא יכול להיכשל לעתים קרובות יותר, קורא שיחות מומחה. אתה לא יכול לאפשר את הצפת של ביוב, בזמן הזמנת שירות הביוב.

מסקנה: הדיירים של הדירה במקרה של תאונה צריך רק להגיע לטלפון להתקשר למשרד השיכון. בקוטג 'הכל קשה יותר - המומחים הנכון יכול לבוא לא בקרוב מאוד, או אפילו לא לבוא בכלל. לכן יש צורך כי אדם מתמצא טכנית לחיות בבית. השוואת זה זול יותר - בית או דירה, אתה מבין כי קוטג 'מדינה יעלה יותר.

כמה תשומת לב האתר דורש?

אפילו לנקות בית כפרי מרווח במשך זמן רב, במיוחד בהשוואה לדירה. אבל עוד יותר זמן מבוזבז באתר. בקיץ יש צורך במים ועשבים, בחורף - לנקות שלג. אתה לא יכול לעזוב את הארץ ללא השגחה, אחרת זה יגדל במהירות עשבים שוטים. אבל אתה יכול מאוד להקל על הטיפול של האתר, אם:

 • תהליכים מסוימים באתר הם אוטומטיים (לדוגמה, השקיה). לא צריך לטרוח עם צינור כבד. מכסחת דשא תספיק פעם בשבוע לקצץ דשא במהירות, בלי לנפנף בצמה.
 • הצמחים הגדלים באתר הם יומרות. הם אינם דורשים תשומת לב רבה כמו אנשים ממדינות אקזוטיות, אבל הם נראים בדיוק כמו טוב.
 • הכלי לעבודה יש ​​איכות מעולה.

ואם יש לך בריכה שנחפרו באתר, מטבח קיץ בנוי, או בריכת שחייה בנויה, ואז העבודה על זה יגדל. אל תשכח על תיקון של מסלולים, ספסלים, סוככים, צורך מעת לעת.

מסקנה: האתר לא יסבול גישה זלזול - זה צריך טיפול. אתה יכול להקל על זה על ידי רכישת מנגנונים צמחים יומרות. לכן, אם אתה לא אוהב לעבוד על הקרקע ולא יודע מה לבחור - בית או דירה, לבחור את האחרון.

רחוק או קרוב?

בעיר הכל קרוב, מחנויות עם בתי מרקחת לבית קולנוע ומרפאות. אבל בקוטג 'עם זה עשוי להיות בעיה. לכן, קניית בית בארץ, כדאי לחשוב על הדברים הבאים:

 • כמה זמן ייקח להגיע לעבודה? אם אתה צריך לנסוע 20 ק"מ, ולאחר מכן לעמוד פקקים, אז זה לא האפשרות הטובה ביותר.
 • האם יש תחבורה ציבורית בקרבת העיר? גם אם יש לך מכונית משלך, ייתכן שתצטרך את זה.
 • האם יש גן ילדים טוב, בית ספר, קטעי ספורט בקרבת מקום? זה יהיה קשה לילדים לקום מוקדם ללכת כל יום אל העיר.
 • מה החנויות, בית החולים ומרפאה בכפר? יותר טוב אם אתה יכול להגיע אליהם ברגל.
 • איזה תקשורת מביאים לבית? חשוב במיוחד הוא הזמינות של גז, כמו גם ביוב מרכזי.

מסקנה: החיים במדבר, אתה יכול לקבל חבורה של בעיות עם נסיעות לעבודה, היווצרות של ילדים ואפילו רכישת מוצרים. זה יהיה קל יותר אם מישהו מהמשפחה יש זמן פנוי, תקשורת עם העיר הוא טוב. לתושבי הדירות אין בעיות כאלה.

מי בבית שלך הוא טוב?

להעריך את כל התענוגות של דיור כאלה מסוגלים מספר קטגוריות.

משפחה צעירה עם הכנסה מעל הממוצע, אישה שיכולה להתמודד עם ילדים ללא עבודה. משפחה זו מתאימה לכפר קוטג ', שבו בית הספר הוא טוב, מספיק בידור.

משפחה גדולה המורכבת משלושה דורות. אנשים זקנים יטפלו בחלקה, וילדים ירוויחו כסף. חשוב שיהיה מרפאה, בית ספר, מספר חנויות בקרבת מקום.

ילדים, תלמידי תיכון או תלמידים אינם דורשים תשומת לב רבה כמו הילדים. ההורים יוכלו לעבוד בשלום. משפחה זו מתאימה לבית סמוך לעיר.

משפחה של קשישים, שמעריצים על האדמה. חשוב להם כי מרפאת היה זמין, החנות היה ליד והאוטובוס הלך לעיר.

מי יתאים לבית?

מי יתאים לדירה?

כיצד לשלב את שתי האפשרויות?

בכובד ראש שוקל, בניית בית או קניית דירה, חלום רבים של בית בתוך העיר. אבל הוא עולה הרבה כסף. עם זאת, ישנם מספר פתרונות.

בתים של טיפוס נמוך, בנוי על גבול העיר, יאפשר לך להתקרב הטבע, לחיות עם נוחות. בשטח יש אבטחה, חניה, מגרשי משחקים. עבור משפחות גדולות יש דירות עם שתי רמות. העיר נמצאת בהישג יד, אין צורך לעקוב אחר האתר, ומאחורי הבית יש גם שירותים קהילתיים.

Townhouses הם בתים 2 או 3 קומות מחוברים אחד לשני. יש להם קטן, עד מאתיים חלקים של אדמה, תקשורת הנדסית כללית, מוסך וכניסה נפרדת.

עיירות קוטג 'יש סגנון משותף שטח שונה של בתים, והם בנויים במרחקים שונים מן העיר. כבישים טובים, תשתית מבוססת היטב, שירותים קהילתיים וביטחון להפוך את החיים בהם נוח מאוד.

וידאו: בית פרטי או דירה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − = 51