סוגים של אריח מתכת בהתאם לחומר של ייצור, סוג של פרופיל וסוג של ציפוי פולימר

חומר זה עבור קירוי, קל הן במשקל והן בהתקנה, מושך מפתחים עם עיצוב מסוגנן, עמידות ובמחיר סביר. כדי לעזור לך לנווט המותגים שלה ואת היצרנים, לשקול את כל הסוגים העיקריים של מתכת, בהתאם לחומר של ייצור בסיס, גיאומטריה פרופיל ציפוי פולימר ציפוי.

סוגים שונים של אריחי מתכת

חומרים המשמשים לייצור מתכת

גיליון פלדה

זהו פלדה מגולוון משמש לעתים קרובות כבסיס של קירוי מתכת. עובי שלה יכול להיות בין 0.45 ל 0.55 (פחות פעמים עד 0.6) מילימטרים. ציפוי אבץ מגן על המתכת מפני קורוזיה. מעל, יש כמה שכבות חיזוק, כולל פולימר. במקרה זה, פלדה עם אבץ או aluzinc להחיל ניתן להשתמש. ציפוי השני הוא עמיד יותר, אבל העלות של מתכת כזו היא הרבה יותר יקר.

גיליון אלומיניום

מתכת זה טוב כי זה לא הכרחי כדי להגן עליו מפני קורוזיה - זה בהחלט לא כפוף לכך. עם זאת, ציפוי נוסף עבור אריחי אלומיניום זמין - זה מגדיל את כוח החיים של הגג. ואריחי האלומיניום הם קלים מאוד. זה רק גרוע בפלטת הצבעים שלה. וזה הרבה יותר יקר מאשר גג של חומרים אחרים.

יריעות נחושת

רעף זה נראה אצילי ונצחי, במיוחד עם הזמן, כאשר הוא יוצר פטינה של פטינה ירוקה. אדריכלי מונומנטים ובתים ישנים, מכוסה מתכת מנחושת, נראה נהדר. Patina היא ההגנה הטובה ביותר מפני גורמים שליליים, ולכן אין ציפויים פולימר נוספים נדרשים. יש כזה אריח מתכת יקר משמש לעתים רחוקות מאוד.

סוגים שונים של מתכת, בהתאם הגיאומטריה של הפרופיל ואת עומק insole

אין ספק שאנשים רבים שמעו על סוגים כאלה של גגות מתכת קירוי כמו מונטריי, ג 'וקר, Banga ו אשד. עם זאת, ישנם גם פרופילים חדשים יחסית, אשר יש עיצוב מעניין מאוד ואיכות מעולה. זה, למשל, מותגים כגון אנדלוסיה, מודרני, שנחאי.

אריח מתכת עם פרופיל מונטריי

זה כיסוי הגג, אשר הגיע אלינו מפינלנד, הוא דומה מאוד אריחים חימר. בזכות זה, היא זכתה רוב האוהדים. אריח מונטריי - קל, אסתטי, קל להתקנה, מוגן לחלוטין מפני אסונות טבע. הפרופיל של הגג הזה מעוגל בצורה חלקה, המאפשר לך לזהות אותו מיד, רק על ידי מבט. אחרי הכל, את המראה של מותגים שונים של זה אריח מתכת דומה מאוד. קצה הגג מעוטר בצורת מדרגות, אשר יכול להיות ממוקם הן סימטרי לחלוטין אסימטרי.

מתכת מונטריי

  • עוד >> בדוק את נטוש או להשאיר את המשוב שלך על המתכת מונטריי.

אריח מתכת עם אשד

הגג הזה, קצת כמו ברים שוקולד, מושך את אלה שמעריכים את הכלכלה. אריח אשד שונה קוטר מלבני צורה, ולכן זה טוב מאוד כדי לכסות את הגג של צורה מורכבת. מתברר קפדנית, מדויקת ומדויקת. באופן כללי, זהו סגנון קלאסי שלעולם לא ייצא מהאופנה ותמיד יהיה רלוונטי בזמן.

אריח מתכת עם אשד

  • עוד >> קרא את שמאל או להשאיר את המשוב שלך על מפל מתכת.

אריח מתכת עם פרופיל ג 'וקר (ג' וקר)

מסרק עגול חלק plantar, צורות קלאסיות - אלה ההבדלים של ציפוי זה. הגלים "הימניים" יוצרים את האשליה של גג רעפים קרמי. מי שמעריך את המסורות והקלאסיקות, בטוח כמו הגג של המתכת הזאת.

ג 'וקר מתכת

  • עוד >> קרא את המשמאל או השאר את המשוב שלך על מתכת הג'וקר.

אריח מתכת עם פרופיל

גג זה עדיין צעיר מאוד - הוא התחיל להיות מיוצר לאחרונה. הפרופיל שלה שונה צורות יומרניות, ואת העיצוב החיצוני זורחת עם מקוריות. בשל המבנה של הפרופיל וגובה גל מוגברת, השפעה מתמשכת של תמונה תלת מימדי הוא ציין. אבל רוחב של מתכת זו היא קטנה, אשר, עם זאת, לא לגרוע מן היתרונות שלה. חומר זה משמש בצורה אופטימלית עבור גגות של בתים גבוהים - שם זה נראה מרהיב ביותר.

באנגה

אריח מתכת עם פרופיל אנדלוסיה

ושוב, קירוי חדש עבור המדינה שלנו, אשר עדיין לא הפך פופולרי למדי. בייצור שלה ציוד מיוחד האירופי משמש. זה מאפשר להדק את שלבקת חוגרת בצורה נסתרת. וזה גדול פלוס - אפילו ליד "שלב" שלבקת חוגרת "מונטריי", אחד הפופולריים ביותר בשוק, מחברים נעשים פתוחים. וגם חותכי עצמי הם לעתים קרובות די בולט. אבל "אנדלוסיה" לא רק נראה נהדר, אלא גם גדל התנגדות לחות. אחרי הכל, הסדינים שלה מחוברים היטב בחוזקה עם מנעולים מיוחדים.

אריח מתכת אנדלוסיה

  • עוד >> בדוק את נטוש או להשאיר את המשוב שלך על אריח מתכת אנדלוסיה.

אריח מתכת עם פרופיל שנחאי

ולבסוף - הגג, הדמות הסימטרית שבאה אלינו מסין. על זה, מפתחי הרוסית גילו מאוחר יותר. הפרופיל הגבוה המורכב שלו (66 מ"מ) הוא סימטרי. בשל כך, את הציוד להכנת אריחי מתכת ניתן לבצע פרופיל.

קירוי מתכת שנחאי

ישנם סוגים אחרים של פרופיל מתכת, אבל המפורטים לעיל הם הנפוצים ביותר. היצרנים עובדים כל הזמן בכיוון זה, משלימים את האוספים שלהם עם סוגים חדשים וחדשים של פרופיל המתכת.

סוגי ציפויים פולימריים המשמשים להגנה על מתכת

סוג שכבת מגן קובע במידה רבה כמה שנים זה נועד לשמש גג רעפים מתכת. יצוין כי עד לאחרונה לאחרונה הסרט באיכות גבוהה פולימר הוחל על גיליון מתכת רק בחו"ל, כמו תהליך זה הוא מסובך למדי. עם זאת, עכשיו היצרנים שלנו למדו לעשות אריחים מעולה עם ציפוי יציב של פולימר. זה מוערך מאוד מוצרים דומים של חברות הרוסית גרנד ליין, פרופיל מתכת, Interprofile.

ישנם סוגים רבים של ציפויים מתכת, אשר פולימרים שונים משמשים. חלקם נותנים את ההזדמנות כדי לשמור בהתמדה על כפור וחום, אחרים מלבד שחיקה קרינה אולטרה סגול, אחרים - הם פלסטיק חזק. בנוסף, שכבת הפולימר עושה את הגג יפה מאוד ומושך. ועכשיו לשקול אותם בסדר.

פוליאסטר מבריק - דורש טיפול זהיר

זה PE ציפוי מיועד, והוא משמש שבעה מתוך עשרה גגות מתכת מקורה היום. עם זאת, מכסה פוליאסטר לא רק את האריח, אלא גם כמה ציונים של לוח גלי. פוליאסטר הוא זול, אבל לא תמיד לעמוד בפני ההשפעות קורוזיב של הסביבה האטמוספירה. בנוסף, קל להזיק בהעמסה או בהעברה לא מדויקים. אריח מתכת עם ציפוי כזה יחיה 5-10 שנים. עובי זה 25 מיקרון. החורף פוליאסטר קר סובל רע, אבל בטמפרטורה של 0 עד פלוס 90 מעלות צלזיוס, זה מרגיש נהדר.

פוליאסטר מבריק

  • עוד >> ראה שמאל או להשאיר את המשוב שלך על ציפוי פולימר של פוליאסטר.

נובל מאט פוליאסטר

זה יכול להיות כינויים שונים: MPE (בעיקר), Matpe, Matpol, PEMA. בגלל טפלון, הציג לתוך הרכב של פוליאסטר רגיל ביותר, את המראה של ציפוי משתנה באופן דרמטי. זה כבר לא זורחת, סובל מזג אוויר cataclysms יותר בהתמדה, ומשרת במשך 15 שנים לפחות. עוביו הוא 35 מיקרון. מגבלת הטמפרטורה זהה לזו של הציפוי הקודם.

מאט פוליאסטר

תמונה 3 מתוך: הפוסטר האחרון /

הבסיס של ציפוי זה הוא פוליאוריטן, אשר נותן את שלבקת חוגרת התנגדות לקרינה אולטרה סגולה. שכבת pural הוא מכני קשה יותר נזק מאשר ציפויים אחרים, הוא לא מפחד ריאגנטים כימיים אגרסיביים. הטמפרטורה קופצת מ "פלוס" ל "מינוס" (מ -60 ל +100 מעלות) וגשם סתיו ארוך גם הם לא מסוגלים לקלקל את הציפוי הזה. זה נותן את הגג את ההזדמנות לשרת עד 30 שנים. עובי - 50 מיקרון. עם זאת, אריחים עם ציפוי כזה הם באופן משמעותי יקר יותר מאשר שני סוגים קודמים.

Pural

מאט פולאר

ציפוי זה נקרא גם MPURA, כמו גם PUMA, PURALMATT, MatPUR. עובי שכבת המגן ומגבלת הטמפרטורה זהים לחומר הקודם.

מאט פוראל

  • עוד >> Izučate עזב או לעזוב את הביקורות על אריח מתכת עם ציפוי פולימר pural.

Purex

ציפוי זה הוא פרי מוחו של Ruukki (פינלנד). זה לא רק יפה, אלא גם מאוד פלסטיק. אריחים מכוסים טהור לא מפחדים קורוזיה מכאנית נזקים. היצרן נותן ערבות של עד 50 שנים.

Purex למחצה

פריזמה - הגנה על פוליאוריתן

כיסוי זה הומצא על ידי הבריטים (מומחים של הצמח קורוס). בהרכבו, בנוסף פוליאוריטן, יש סגסוגת בשם Galvalloy. הוא מורכב מאלומיניום 95% ו -5% אבץ. יצרן ערבויות גג עם ציפוי כזה לפחות 15 שנים של החיים. במהלך תקופה זו, אריח המתכת אינו לוקח כל קורוזיה או נזק מכני.

פולימר ציפוי פריזמה

  • עוד >> מחקר שמאל או להשאיר את המשוב שלך על המתכת עם פריזמה ציפוי מגן.

פלסטיסול - ציפוי PVC

בציפוי זה, אשר יש עובי מוצק מאוד (מ 100-200 מיקרון), plasticizers מתווספים פוליוויניל כלוריד. המרקם החיצוני דומה לקליפת העור או הלבנה. יצוין כי זנים של מתכת עם ציפוי plastisol מתאימים גם לארגון של מרזבים או יצירת סככות גג ומבני בית אחרים. מגבלת הטמפרטורה היא מ פלוס 10 עד 60 מעלות צלזיוס.

פלסטיזול

ציפוי PVDF - הגנה מזג אוויר מעולה

אריחים מכוסים בחומר זה, לא רק נראה מאוד מעולה. היא גם מתמודדת היטב עם התקפות של קורוזיה, לחלוטין עם כל מזג אוויר לא נעים "הפתעות". עובי הציפוי הוא 27 מיקרון. זה מספיק כדי לעמוד בחום, קר וסופות עם ברד.

ציפוי PVDF

Kami TerraPLEGEL - אריח מתכת מרוכב

זהו ציפוי רב שכבת המורכב של 2 שכבות של פולימר, חול קוורץ השכבה החיצונית של פוליאסטר. הודות לשכבת חול קוורץ, הציפוי הוא עמיד ביותר נזק מכני. Terraplegel יש משטח מחוספס מחקה אריחים טבעיים, זה לא לזרוח בשמש משתיק את הגשם, וזה מאוד חשוב עבור אריחי מתכת.

Teraplygel

סולאנו

לכריכת הסולאנו יש מרקם מקורי עם תבליט מנוקד. עובי שכבת הפולימר הוא 200 מיקרומטר. הוא אינו כפוף נזק מכני לחלוטין מגן מפני קורוזיה. אחריות היצרן עד 50 שנים.

סולאנו

השוואה בין מאפיינים טכניים של ציפוי פולימרי של מתכת

סוג של ציפוי עובי,
μm
מקסימלי
temp,
0ג
Min. temp. גמיש,
0ג
ההתנגדות. דהייה קיימות
כדי קורוזיה
ההתנגדות
אל הפרווה. אוויר.
תקופת ניצול, שנים
פוליאסטר מבריק 25 - 28 120 - 10 נמוך ממוצע נמוך 10
מאט פוליאסטר 35 120 - 10 ממוצע ממוצע נמוך 15
Pural 50 100 - 15 ממוצע גבוהה ממוצע 50
מאט פוראל 50 100 - 15 גבוהה גבוהה ממוצע 50
Purex 26 100 - 15 ממוצע גבוהה גבוהה 40
פריזמה 50 120 - גבוהה גבוהה ממוצע 20
פלסטיזול 200 60 + 10 ממוצע גבוהה גבוהה 30
PVDF 27 110 - 10 גבוהה גבוהה נמוך 35
סולאנו 200 60 + 10 גבוהה גבוהה גבוהה 70

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map