Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

מה עדיף להשתמש קירוי מתכת או ondulin כמו קירוי עבור בית פרטי

May 20
No comments yet

בעל טוב בוחר חומר קירוי על הגג בזהירות בקפידה, שוקל הן את כוחו ואת המראה. במאמר זה נשקול מה טוב אונדולין או קירוי מתכת על גג הבית, אבל נוכל לגלות רק על ידי השוואת ציפויים אלה הפרמטרים החשובים ביותר.

אריח מתכת או Ondulin - מה לבחור כמו הגג

תן לי להציג: מסייה אונדולין ו Fracken מתכת אריח

# 1. אונדולין (כלומר, Euroshelf), שהומצא על ידי הצרפתי Gastanne Gromier בזמנים קשים (1944), מיוצר עדיין בצרפת. זה חומר קירוי אורגני טבעי הופיע ברוסיה רק ​​50 שנים מאוחר יותר. זה עשוי סיבי דחוס תאית כי הם גלי מתחת חימום חזק. ואז צבע הספגה הספגה מוחלים על הציפוי. שרפים פיגמנטים מינרליים לתרום התנגדות מים מעולה.

הם מייצרים ondulin בצורה של גיליונות סטנדרטיים של אותו גודל.

הבה נביא נתונים קונקרטיים:

 • אורך גיליון - 2 מטרים;
 • רוחב גיליון - 0,96 מטר;
 • גובה גל - 36 מילימטרים.

גליונות Ondulina

# 2. מתכת באמצע המאה האחרונה המציאה פין בשם פאולו Rannila. במקור, קירוי זה נקרא Rannila. זה עשוי גיליון פלדה צדודית, מגולוון משני הצדדים על ידי שיטה חמה. ציפוי פסיבי אלומיניום אינו מאפשר המתכת לחמצן, תחול מקדם הידבקות טובה יותר את הפולימר. החלק הפנימי של אריח המתכת הוא לכה, ואת הצד החיצוני מכוסה פולימר.

גג זה יש מגוון רחב יותר של גדלים מאשר Euroshare, אשר מאפשר להפחית את כמות הפסולת.

גודלי הסדין הם כדלקמן:

 • אורך הסדין הוא בין 0.35 ל 8 מטר;
 • רוחב העלה - מ -1.16 ל -1.18 מטר;
 • פרופיל גובה - בין 22 ל -25 מ"מ;
 • את גובה של גל הוא 350-400 מילימטר.

גג מכוסה מתכת

לאחר היכרויות אתה יכול להשוות מאפיינים.

התקנה: כך קל יותר לכסות

# 1. הסדינים Ondulin הם מאוד קטנים וקטנים, כך שהם יכולים לכסות את הגג אפילו לבדו וללא עזרה של אנשי מקצוע מנוסים. הצריכה של ציפוי זה הוא פחות מזה של מתכת. רכיבי הם זולים. חומר זה יש גמישות וגמישות גבוהה, ולכן קל מאוד להתקין. ואפילו תצורה מורכבת של הגג לא יהיה מכשול זה - הסדינים Euroshire הם כפופות לחלוטין. כדי להתקין ondulin, אין צורך בכלים מיוחדים. קלטת מדידה מספיקה, פטיש וראשון ראו לעבוד עם עץ. ובכן, ואת חומר סיכה לשיניים ראה לא לשכוח לבשל.

חישוקים תחת אונדולין
עם זווית נטייה של 150 ועוד ארגז הוא ארוז במרווחים של 65 ס"מ אם זווית היצר הוא פחות מ 15 ס"מ0, אז את הצעד של ארגז חייב להיות מופחת ל 45 ס"מ.

לשים אונדולין על צפחה
יתרון נוסף של Ondulina היא שזה יכול בקלות להיות מונח על הלוח מבלי להסיר את הציפוי הישן (צילום: onduline.com)

# 2. לגבי המתכת, אז עבור ההתקנה שלה דורש חוויה מסוימת. אחרי הכל, יש צורך לעבוד עם מתכת, אבל זה מאוד חשוב לא לבלבל את הסדר של ההתקנה של laths ורכיבים. זה גם הכרחי לבצע מדידות אנכי מדויק, בדיקת התוצאה עם רמה. ובכן, במקרה של צורה מורכבת של אריח מתכת הגג ולשים על כל רווחי - יכול חצי החומר להיכנס בזבוז. וכלים לעבודה עם גג זה נחוצים מיוחדים. זהו מברג, ומספריים חשמליים, המסוגלים לחתוך מתכת ורמה. אז עדיף לא להסתכן dilttantes, אבל לשלם מאסטר טוב.

באשר לקרן לגג נתון, זה יהיה שונה כי עבור Ondulin צעד תכופים יותר של הגג נדרש, עם שיפוע הגג פחות מ -150 רצוי להשתמש בסיס מוצק כי הוא מאבד את הנוקשות שלו. זה ידרוש כמה עלויות נוספות עבור מערכת rafter.

אריח עבור אריחי מתכת
השלב של קירוי עבור אריח מתכת יהיה תלוי בסוג של פרופיל של אריח מתכת

אריח מתכת - / Ondulin +

מה חזק וחזק יותר אונדולין או מתכת

אין מה להשוות - כמובן, אריח מתכת חזק. כדי להגיע לגג מכוסה גג זה, אתה יכול לפחות בחורף, אפילו בקיץ, ללא כל פחד לשבור אותו. אתה לעולם לא יודע למה זה עשוי להיות נחוץ - לתיקון, למשל, או התקנת אנטנה. אבל הגג onduline דורש טיפול זהיר - אחרי הכל, יש קרטון בפנים. לכן, בחום או בקור, אתה לא צריך ללכת על הכדור היורו.

אריח מתכת + / Ondulin -

עמידות

הצרפתים, מה שהופך ondulin, מבטיח כי הוא ישרת לפחות 15 שנים (זה מצוין בכרטיס אחריות). משמעות הדבר היא כי כל כך הרבה זמן הגג לא יעבור במדויק מים. לגבי אולטרה סגול, האחריות היא הרבה פחות. למעשה, את החיים של ציפוי זה הוא כמעט 3 פעמים יותר - עד 40 שנים. ובמשך 10 או 15 שנים גג כזה וצבעו לא מאבד, אלא כי דוהה מעט בשמש. עם זאת, חומר זה נועד כמו כיסוי גג זמני, אז זה יהיה כמובן לאבד אריח מתכת עבור עמידות.

באריחי מתכת, המונח של ערבות טכנית (אשר קובעת את ההתנגדות קורוזיה) טווחי מ 10 עד 50 שנים. זה תלוי בסוג של ציפוי פולימר, ליצרן (כי זה גג נעשה על ידי חברות שונות), את עובי המתכת. ולפחות שלוש שנים להבטיח את עמידות הצבע לשחיקה. הניסיון הוכיח כי אריח מתכת טוב לא דוהה במשך חיי השירות כולו. וכמה ישרתו במציאות את הגג מכוסה בחומר זה נקבע במידה רבה על ידי איכות ההתקנה.

אריח מתכת + / Ondulin -

ואם פתאום אש? השווה התנגדות אש

Ondulin כוויות, למרבה הצער. באופן טבעי - למעשה, בתוכו, על פי רוב, קרטון, אם כי ספוג ביטומן עם תוספים. גג זה יכול לעמוד בטמפרטורות של עד 110 מעלות, ואת הכיתה אש יש KM5. בגנים, בתי ספר ובתי חולים גגות היורדים בגגות היורו אסורים. זה יכול להיות מאושר על ידי מבחן הווידאו המוצג להלן.

שריפת אונדולינה

אריח מתכת לא מפחד אש - גיליון פלדה בפנים לא יכול לשרוף. הטמפרטורה כי גג זה מסוגל להעביר הוא 130 מעלות. כאשר הוא חרג, אפשר להמיס ולצרוב את השכבה פולימר העליון. אז במונחים של דליקות ברור כי עדיף - קירוי מתכת או ondulin. כמובן, הציפוי מבוסס על מתכת.

אריח מתכת + / Ondulin -

אנו מצילים את עצמנו מפני רעש, וזה טוב יותר על ידי בידוד רעש

אונדולין מתאים היטב לאוהבי השתיקה - הכיסוי הרך הזה אינו מעביר כלל את ברד הגשם, ולא את יללת הרוח, ולא את המדרגות על גגות חתולי מארץ' או להקות של ציפורים נודדות. במיוחד זה יהיה נעים אוהדים לארגן חדר שינה בפנטהאוז - חלום הבוקר לא להפריע שום דבר.

אריח מתכת כבר עם שם אחד אומר שזה לא יכול להיות שקט. גיליון הפלדה, שבתוכו, נשמע נהדר. אז הגשם עם ברד, שירת הסופה וכל הרעשים האחרים תוכלו לשמוע בוודאות. ואם אתה לא עושה בידוד תרמי טוב עם הגנה מפני קול, אז אתה בקושי יכול להירדם בחדר מתחת לגג.

אריח מתכת - / Ondulin +

ההסתברות לרדת שלג והצורך לשמור על שלג

שלג בשפע עבור הבעלים של הבית זה יוצר הרבה בעיות. שלג מצטבר על הגג, מאיים פתאום ליפול משם מפולת שלגים. זה אופייני אריחי מתכת, את פני השטח של אשר חלקלק. עומס השלג עבור חומר זה הוא 1200 ק"ג כוח למ"ר. עבור חומר זה, היישום של מערכת שימור שלג הוא חובה.

Ondulin יש משטח מחוספס, ולכן עדיף להחזיק את השלג. עומס שלג הוא מעט פחות מאשר קירוי מתכת - 960 ק"ג של כוח למ"ר, ולכן המערכת של החזקת שלג על גג כזה הוא בדרך כלל לא מותקן.

אריח מתכת - / Ondulin +

בגג הכל צריך להיות בסדר

Ondulin לא יכול לפנק את היזם עם אי שפיות של צבעים. הוא מיוצר בפלטה דלה למדי. הצבעים העיקריים (מט או מבריק) הם ירוק ואדום עם חום. לפעמים גם סדינים שחורים מיוצרים. הצורה של euroshade דומה רגיל צפחה - גלי. לעתים נדירות כאשר משהו אחר מגיע - חוץ מזה "Onduville" הוא שוחרר דומה רעפים הים התיכון.

הבית מכוסה באונדולין

הגג של אונדולינה

גג גדול מכוסה באנדולין

אריח מתכת בצבעים שלה הוא מגוון מאוד. יש לה את הצבעים העיקריים של 30, בתוספת את כל הצבעים של RAL (יותר מ 200 צבעים), בתוספת RR (מתכתי) צבעים. מרשים, לא?

צבעי RAL
לוח RAL

שים לב גם את האביזרים היפים, וכן שפע של אפשרויות עיצוב פרופיל. אז אתה ואת הקלאסי, ואת העיקולים המקוריים של הגלים, מסוגל להפוך את הגג לתוך יצירת מופת קטנה. אז את המראה של אריחי מתכת בבירור wins.

 • מידע נוסף על סוגי אריחי מתכת, ראה חומר: סוגי אריחי מתכת, בהתאם לסוג פרופיל וציפוי פולימר

המראה של הגג עשוי מתכת

בית קטן מכוסה אריח מתכת

גג גדול מכוסה מתכת

אריח מתכת + / Ondulin -

פתח את הארנק והשווה את המחיר

עכשיו בואו להבין מה זול יותר - ondulin או מתכת. בעיה זו חשובה מאוד לאור העובדה כי רבים מעדיפים את ondulin רק בגלל עלות נמוכה יותר שלה. בוא נראה כמה זה נמוך יותר. אז, גיליון אחד של Eurospider עולה מ 400 ל 420 רובל. אנחנו מקבלים מ 200 ל 220 רובל למ"ר. המחיר הממוצע של קירוי מתכת עבור אותו אזור הוא מ 190 ל 220 רובל. אביזרים עבור אונדולין עלות 250-280 רובל, ועל אריחי מתכת - בין 100 ל 300 רובל (מחיר עבור מטר אחד פועל). אנו ניקח בחשבון, כי כמה יצרנים להשלים ondulin עם מסמרים. לקבלת אריח מתכת זה לא מסופק - יש צורך מזלג החוצה מינימום של 3 רובל לכל samorez אחד.

בהמשך ההתקנה. אם אתה עושה את זה על פי כל הכללים, החלת איטום, אז על הגג של ondulin את המחיר הוא קצת פחות, אבל לא כל כך הרבה. אבל אריח מתכת יש חיי שירות ארוכים יותר, ולכן במחיר שנתי זה זול יותר. עבור euroshield אתה יכול לשמור על לחות הגנה (אבל אז אתה צריך לחשוב על איטום של בידוד אם יש לך גג חם). ואתה יכול גם לשים את זה בעצמך, ואז אתה לא צריך לשלם אדונים. כפי שאתה יכול לראות את הניואנסים ואפשרויות רבות.

אם אתה עושה את כל הטכנולוגיה והתקנה של כיסוי גג ימשוך מומחים אשר יצטרכו לשלם עבור עבודה, אז קירוי מ Ondulin תשלם רק 10 - 15% פחות, אבל לקבל פחות איכות הגנה עמיד של הגג.

אריח מתכת + / Ondulin +-

סך הכל: אריח מתכת 5 + ו 3 - / Ondulin 4 + ו 5 -

ובמקרה כזה אתה יכול להשתמש בחומר זה או אחר

עבור בית גדול עם משטח גג מוצק, עדיף להשתמש קירוי מתכת. Ondulin הוא חומר אמין פחות. והוא מסוכן ביחסי אש, ובשמש דוהה עם הזמן.

אם אתה צריך לבחור גג עבור בית כפרי קטן, מוסך, אמבטיה או חופה בחצר, ואז בבטחה לקחת את ondulin. בנוסף, אתה יכול בקלות לטעון את זה בעצמך. ואתה יכול גם לייעץ היורו היקף לאלה אשר שתיקה בבית הוא החשוב ביותר.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 72 = 76