Liliam Fashion Week in London
 • 20 March 2015

 • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

 • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

 • Read More

גג overhangs – אפשרויות זמינות דרכים

May 20
No comments yet

אל גג הבית היה נחמד להסתכל מכל עבר, וכל הקורות היו מוגנות היטב, שצריך לקצץ אותו בקפידה. אחד כזה "קוסמטי" פעולות היא הגשת של המרזבים של הגג. זה ייתן הן את הגג ואת הבית השלמות הנדרשת, ובמקביל זה ייתן הגנה נוספת. יתר על כן - בפירוט רב יותר על מה הוא כזה הגשת, מה החומרים זה דורש וכיצד הוא מבוצע.

שיטות הגשת הגגות גג

המכשיר של מרזבים של גג, היתרון שלהם ואת המטרה

Overhang נקרא בדרך כלל את החלק התחתון של הגג המשרתים את רמת הקירות של הבית. הוא מגן על הבסיס ועל הקירות מפני הגשם. רוחבו יכול לנוע בין 40 ס"מ למטר אחד. באופן עקרוני, על פי כללי הבנייה, זה בכלל לא הכרחי כדי ליצור קלסר של חלק זה של הבניין.

עם זאת, הדבר עלול לגרום לבעיות מסוימות. לדוגמה, רוח חזקה, זחילה הצידה תחת גג לא מוגן גג, יכול פשוט לשבור את כיסוי הגג. כן, ואת רוצה להסתיר את הצד הלא נכון של הגג יחד עם כל השכבות של "עוגה" שלה - בידוד מים, בידוד חלק מכוער התחתון של הקורות. על פי הכללים, את הגג הוא תפור לאחר כל העבודה על ההתקנה של הגג. גם לפני כן, כל הקירות החיצוניים של הבית עיטור שלהם חייב להיות מבודד. כלומר, הגשת היא סוג של השלב הסופי של הבנייה החיצוני הגמר של הבית שלך.

פרונטון וקרניז הסככה ואת ההבדל שלהם

ישנם שני סוגים של מרזבים - אופקית, הם נקראים גם כרכוב ו בגד. סככה של כרכוב נוצר על ידי החלק התחתון של הגג הדק, ואת overhangs גמלון הם תלויים overhangs נוצרו על ידי הצד בצד של הרמפה.

# 1.קורניס הסככה.

זה עושה את החלק התחתון של הגג משופע, להקל על המעבר של האוויר לעליית הגג. זה אופייני גג מסוג הגג. אבל בגגות המנסרים, האוויר דרך הסככה נכנס "עוגת הגג" - שם את שכבת האוויר. ואז האוויר ממשיך את דרכו אל הרכס עצמו. כך קורה אוורור הגג.

ועכשיו לדמיין את הסככה יהיה צפוף ארוז, למשל, עם לוחות. זה לא יהיה טוב - אוורור לא יבוצע. עם זאת, אם הגשת הגג לא נעשה בכלל, אז מתחת לגג יוכלו לטפס על העכבר, לעוף ציפורים או חרקים. הקורות יצטרכו להיות מוגנים בצבע, ואז הערפל והרטיבות יפגעו בהם.

שימו לב בבקשה! מכל האמור לעיל, אנו מסיקים כי הגשת הגג צריך להיעשות לא הדוק, אבל מאוורר.

אוורור זה יכול להיעשות במספר דרכים:

 • האפשרות הבסיסית ביותר היא להשאיר פער בין קיר הבניין לבין הגשת. אם קלסר בשימוש בקרטון גלי, הפער הזה צריך להיות מתוך .6 כדי 1.2 ס"מ, או עבור רירית ציפוי - החל מיום 1 כדי 1.5 ס"מ.
 • עבור אפשרויות כאלה עבור הגשת כרכובים גג, כמו יריעות מתכת, לוחות או בטנה, אתה יכול להשתמש ברשתות אוורור מוכן כי הם רכובים על החומר.
 • אם הסככה מכוסה בלוחות, עבור אוורור, הסדקים נעשים ביניהם, מחצי סנטימטר עד סנטימטר אחד.
 • באמצעות זרקורים, אתה יכול ליישם חומר מחורר, שנוצרו במיוחד למטרה זו.

כלל מספר 1. נפח פתחי האוורור אינו יכול להיות פחות מחמש מאות מאזור השטח הכולל לאוורור. במקרה זה, קירוי על בסיס ביטומן, כמו גם את סוג מקופל, דורש קוטר גדול יותר של חורים אלה מאשר גג רעפים טיט. אחרי הכל, האחרון הוא עדיין "נושם".

כלל מס '2. כל פתחי האוורור חייבים להיות מכוסים בגריל. אם זה פער, אז אנחנו משתמשים ברשת. אמצעי זה מגן עליהם מפני לכלוך, עלים, חרקים וציפורים.

דוגמה של המרזבים
דוגמה של וילון הסככה trimmed אופקית. צילום: krovmart.ru

# 2.פרונטון.

הוא נוצר על ידי החלק לרוחב של המדרון, אשר נוטה. כאן, אין צורך לדאוג אוורור, אבל ראוי הגנה מפני הרוח ולחות צריך להיות מטופל. אחרת, רוח חזקה נושבת משבי רוח יכול לגשם בין לוחות הארגז, אשר בולטות החוצה. וזה רציני, שכן תנור יכול להיות רטוב, לאחר חדל לשמור על החום היטב.

שימו לב בבקשה! לכן, כאשר עובדים עם הגמר של התלוי gable, את הלחץ מגיע לידי ביטוי.

פרונטון
דוגמה של גומחה התלוי.

קצה קצה קצה

שני סוגי overhangs מן הקצוות חשפו אלמנטים. על הסככה כרכוב הם סוף חלקים של קורות, ועל הסככה gable - את הקצוות של התיבה. יש צורך בזהירות לארגן אותם, תוך הגנה מפני מזג האוויר. בנוסף, overhangs של כרכוב דורשים התקנה של מרזבים לאורך אותם. באופן כללי, מסיימת את קצה הסככה - זה קצה לקצץ. ומה לעשות מה זה, תלוי בחומר של כיסוי קירוי כי יש לך להחיל. אגב, לעתים קרובות להגדיר להשלים עם כיסוי קירוי כבר יש להגדיר עבור רישום קצה.

לפני שתבצע את הגשת הגג כרכובים, אתה צריך לחתוך אנכית, לאורך שורה אחת, כל קורות או פילה בולט החוצה. יבול אותם חייב להיות בדיוק באותו מרחק מהקיר. ואז, הקצוות של הקורות מאוחדים על ידי לוח חסון, שבו לוח חזיתית (בדרך כלל מתכת) מסומר. הלוח הקדמי מצויד בדרך כלל באריחי מתכת, קרמיקה וביטומן. חלק זה עשוי מעץ מכוסה בצבע או הרכב להגנה. זה על הלוח כי מרזבים מאוחר יותר מותקנים.

החזית הקדמית מטופלת כך. ראשית לחתוך את לוחות הארגז, בולט מעבר לקיר. קו החתך צריך להיות מקביל לקיר זה. לוח הקצה (עץ או מתכת) הוא ממוסמר לקצות נימול של ארגז ועד קצה הבר להחליק. חומר עבור הגג, לאורך אורך שווה אורך של כרכוב, לכסות את החלק בסוף הלוח.

לוח חזיתית

שתי דרכים בסיסיות של הגשת overhangs

מגוון האפשרויות להגשת overhangs גג הוא נהדר. זה יכול להיעשות באופן מקביל ובמקביל את הסככה, להשתמש בסדינים שלמים או לוחות בודדים, להשתמש בחומרים שונים, מהדקים של חלקים. עם זאת, למעשה, ישנם רק שני סוגים של הטכנולוגיה בינדר.

תיקון הסככה ישירות על הקורות

זה אולי, הכי קל. העיקר הוא שהמטוס בקצה התחתון של הקורות צריך להיות משותף. שיטה זו מתאימה קודם כל לגגות עם מדרון קטן, לא יותר מ 30 מעלות, והסרה היא לא יותר מ 40-50 ס"מ. תפור על הארגז, עשוי לוחות או ברים ונסגר אל הקורות. שמיכות ניתן להציב מקביל לקיר, לאורך סוף הקורות, ואתה יכול למלא וניצב את המטוס של הקורות.

גימור על הקורות
דוגמא לכרכוב כרכוב גזוז לאורך הקורות. צילום: dom.germanovich.com

מחייב אופקי

זה הכרחי כאשר הגג יש מדרון תלול. יחד עם זאת, ההתקנה מהירה והחומר נשמר באופן משמעותי. עבור העבודה יש ​​צורך לבנות מה שנקרא התיבה מן הקורות, לצרף אותו לקיר אל הקורות (מלמעלה ומלמטה). למים, להכות את הסככה, יכול בקלות לנקז, קרן, אשר על הקורות, צריך להיות סנטימטר אחד מתחת לקיר הקורה. מזוויות הגג אל פינות הבית ממוסמר. כאשר הסככה היא מעל 45 ס"מ, אחד נוסף אורך בר יהיה צורך באמצע. שרידי האורך שנותרו מחוזקים עם סורגים וממלאים אותם בניצב לקיר.

משטח מתחת לגמר האופקי של הסככה
דוגמה להתקנה של קירוי מתחת לרוחב אופקית של הסככה.

הגשת הגומחה התלולה תמיד על הארגז

יחד עם זאת, אנחנו לא שמים לב לשיטת הגשת הסככה של כרכוב. ישר על השביל מחזק את קרן או לוחות. אלה קורות או קרשים, אשר לרוץ לאורך בגד, לוחות רירית קבועים.

חומרים לתיק

בעת בחירת חומר לכיסוי הסככה, יש צורך ליישב את זה עם הסגנון של הבית. מסכים - לא אסתטי מאוד ייראה הגשת הגג פלסטיק לבן, אם הבית הוא עץ, ואפילו כהה.

לוח - טוב יותר מתוכנן, אבל גם מתאים שולי

עדיף לקחת לוחות עץ מחטניים, עם רוחב של 5 עד 25 ס"מ, ועובי של 1.7-2.2 ס"מ. לפני ההתקנה דורש טיפול עם חומר אנטיספטי, לכה או צבע. לפני העבודה, אתה צריך לתת את הלוח לחודש לשכב ברחוב מתחת לחופה - אחרת, אם הוא יבש מדי או רטוב, ואז זה יהיה להתפורר.

לתפור את הסככה, בין הלוחות לעשות פער של סנטימטר או אחד וחצי עבור אוורור. כאשר לוחות הרכבה בניצב לקירות הם מחוברים משני צדדים (אם הסככה רחבה, ואז במקום השלישי - במרכז הלוח). אם הלוחות הם רכוב במקביל לקירות, להדק אותם דרך כל מטר.

זה זול, מ 120 $ למטר מעוקב, או מ 2.2 $ למ"ר.

קרש קצוות

לוח מעוצב

חומר זה טוב כי הוא כבר מעובד (בניגוד לוחות), ולכן הוא ביקוש גדול. עבור overhanging של הסככה, יש צורך לקחת לוח עמיד לחות המיועד לעבוד בתנאים אלה. כמו הלוח, חומר זה צריך להיות גם שנערך באוויר הפתוח במשך חודש לפני ההתקנה. שיטות ההתקנה הן זהות עבור הלוח, רק את החריצים לא צריך להישאר. במקום זאת, השתמשו בסורגים מוכנים לאוורור, במרחק של 1.5 מטר אחד מהשני.

העלות היא מ 6 $ למ"ר.

לוחות עץ לולאות

צילום: hibara.net

ציפוי פוליויניל כלורי (PVC)

עבור הצורך בינדר ציפוי, אשר יש הגנה מפני לחות. לו סט שלם מקבל את כל הדרוש: זה רצועות בצורת האות "P" לרהוט קצה, ופינות לחיזוק של מקומות חיבורי laths, סורגים לאוורור. הר הרצועות בניצב לקירות, לצרף אותם שניים, שלושה או ארבעה מקומות. מספר נקודות הקביעה תלוי ברווח של הסככה. הר לוחות PVC לאורך הסככה הגג לא מומלץ כי זה לא נוקשה כמו בר עץ דורש הרבה מחברים והוא יכול להתכופף.

העלות היא מ 4 $ למ"ר.

יריעות פרופיל (גלי תיבות)

חומר זה הוא קל להתקנה - כי זה יכול להיות ממוקם במטוסים גדולים, והידק עם המרחק זהה הלוח. גובה הפרופיל שלה יכול להיות בין 0.8 ל 2 ס"מ. בעת הגשת גג overhangs עם גיליון צדודית להשאיר פער של 0.6 עד 1.2 ס"מ (תלוי בהתרחבות הטמפרטורה). אוורור נעשה בעזרת סורגים מיוחדים.

העלות היא מ 9 $ למ"ר.

שידור יתר עבור overhangs

צילום: www.ruspolekb.ru

מתכת

זה יכול להיות מגולוון או פולימר מצופה פלדה, כמו גם אלומיניום או נחושת. עובי של סדינים - מ 0,6 ל 0,8 מ"מ, ואורך - עד 6 מטרים. עבור אוורור, אתה יכול לגרר את מוכן להכניס או חתיכות מחורר של גיליונות. כאשר קו החיתוך עובר, יריעות פלדה מטופלים נגד קורוזיה (עבור אלומיניום ונחושת זה לא הכרחי). החסרון בשימוש בחומרים אלו הוא שיש צורך בכלי מיוחד לחיתוך.

העלות היא מ 5 $ למ"ר.

דיקט OSB

עבור הגשת overhangs, לקחת סימנים של חומרים עמידות במים. לוחות אלה הם די נוקשה, הם יכולים להיות מותקן חתיכות גדולות. כדי לעשות זאת, לעשות תיבת עץ ברים - לוחות הם דפוקים אליו. לחזק אותם כל 1 - 1.2 מטרים. עבור אוורור, רשתות סיים נחתכים. הסככה של חומר זה חייב להיות צבוע, אחרת זה לא נראה נחמד מאוד.

דיקט עלויות על 6.5 $ למ"ר, OSP - כ 2 פעמים זול יותר.

OSB

הגשה הגשה עם soffit - מהיר, פשוט ואמין

סופי הם לוחות, המיוצר במיוחד עבור הגשת overhangs. הם יכולים להיעשות מתוך מגוון רחב של חומרים. בפרט, כגון PVC, פלדה, נחושת, אלומיניום. לאחר צבעים גדולים של צבעים ומרקם שונים, soffits ניתן להתאים את העיצוב של כל בית.

בקבוצה יש להם את הפרטים העיקריים הבאים:

 • לוחות Soffit;
 • חזיתות (אחרת, chamfers);
 • פרופילים בצורת J עם חריצים;
 • גימור רצועות.

זרקורים ואלמנטים נוספים
המראה של soffit ואלמנטים נוספים עשויים להשתנות בהתאם ליצרן ואת החומר של ייצור.

לוחות Soffit הם משולשים, כפול יחיד, מוצק (עבור פדימנטים) ו מחורר (עבור כרכובים).

יצוין, כי הגשת הגג מעליות עם soffit מאוד מפשט את העבודה. כדי לעשות זאת, אתה לא צריך לערב בוני מנוסה - ואתה יכול להתמודד עם זה בעצמך. חותכים את הלוחות לפי רוחב הסככה ולתקן אותם בניצב על הקירות על פרופילים החריץ - זה כל הטריק של הזקפה.

יש לוחות PVC מ $ 10 - $ 12 למ"ר, ואת הרצועות הרצועות chamfers - 5 פעמים זול יותר.

השוואה של מחירי חומרים להגשת הגגות, המחיר הוא ציין עבור 1 מ '2You

השוואה בין מחירי חומרי גימור

הוראות להגשת הגג עם ספות

בהתאם לחברה של היצרן ואת החומר להכנת זרקורים ואלמנטים נוספים, הכללים עבור התקנת soffits עשוי להיות שונה. לכן, תמיד להתייעץ עם הוראות היצרן. במקרה זה, נשקול הגשת הגג גג עם ויניל soffits.

ישנן מספר תכונות עיצוב עבור תיקון לוחות soffit:

גרסאות של הידוק ספות

לרוב, ההתקנה של soffits נעשה אופקית, אם כי במקרים מסוימים תיקון לאורך רגליים רגליים משמש גם. עבור תיקון אופקי, ארגז מיוחד נעשה, כמתואר למעלה או בהוראות הווידאו שלהלן. לאחר מכן כל האלמנטים הדרושים מחוברים ארגז זה.

תיקון J- פרופיל מתחיל
1. ראשית, למדוד את J- פרופיל של הגודל הנדרש על ידי יישום פרופיל על פני הסככה וסימון זה.

פרופיל חיתוך בולגרית
2. חותכים את הפרופיל לגודל אתה יכול עם "מטחנת", חותך את כל מהר, ואת החתך נשאר שטוח.

תיקון פרופיל
3. לאחר מכן, פרופיל קבוע למסגרת עץ באמצעות ברגים הקשה עצמית.

ממדים לחתוך את הרצועות של soffit
4. לאחר שכל הפרופילים קבועים, למדוד את המרחק בין שני פרופילים כדי לקבוע את גודל רצועת soffit. לאחר מכן, לחתוך את הרצועות של הצייד של הגודל הנדרש.

אנחנו מכניסים את הפאנל של soffit בפרופיל ואנחנו מחברים לשלד
5. כדי להתקין את הבר, הוא מוגדר תחילה בקיר, ולאחר מכן את הסככה כרכוב קבוע עם ברגים לארגז עץ.

החזית הקדמית
6. אם Chamfer J אינו משמש עם הגשת, אז את החלק הראש של הסככה הוא גם תפורה עם זרקורים.

לקבלת פרטים נוספים על התקנת הלחצנים והסוככים, עיין בסרטון שלהלן.

וידאו: הוראות מפורטות להתקנת ספים

הוכן על ידי SRBU.RU

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3