Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

Otsilidrovannoe יומן – היתרונות והחסרונות של החומר

May 20
No comments yet

יומני עגול הם חומר מודרני לבניית בתים בדרך עתיקה. מה הן התכונות של יומן מעוגל, היתרונות והחסרונות שלה, ואת היתרונות והחסרונות של בית ממנו - את הנושא של מאמר זה.

בתים עשויים יומני עגולים - יתרונות וחסרונות

תכונות של ייצור ובנייה מ יומני

היער העגול עשוי גזעי עצים ישרים. העיבוד שלהם על המכונה הגלילית נראה כמו חריץ מפנה של חלק גלילי. היצירה קבועה משני קצוות ומונעת לתוך סיבוב סביב ציר האורך. כלי החיתוך נע לאורך תא המטען, חותך את העודף, ומעניק לו צורה של גליל. על מנת ליומן לטפל לשמור על צורתו, הוא מיובש הראשון לחות אטמוספרי.

תעשיית יומנים

על היומן מעובד כך, חריץ הירח האורך הוא עשה, אשר הכרחי להצטרפות הדוקה של זרי עץ, וכן פיצוי (פריקה) propyl. Propyl הוא חריץ עם רוחב של 5-7 מ"מ ועומק של 20-25 מ"מ. זה קצת מפחית את הלחץ הפנימי בעץ המתרחשים במהלך ייבוש, ומקטין פיצוח. אם סדקים מופיעים, אז לא על המשטחים בצד של היומן, אבל ללכת החריץ, אשר מאפשר לך לשמור על נוף ללא דופי של הקירות מבחוץ מבפנים.

ירח חריץ ופריקת יומני יומני עגולים

במקום חריץ הירח, חריצים של צורה מורכבת יותר ניתן לגזור, כולל עם פרופיל היומן דו צדדית - מלמעלה ומתחת. אבל בכל מקרה, הצדדים נראים לעין.

פריקת פריקה יכול להתבצע במקביל עם חריץ הרכבה או ממש לפני שליחת החלקים לאתר הבנייה, ובמקרים מסוימים זה לא נעשה בכלל. זה תלוי באיכות העץ, בקוטר ובאורך של היומן.

כאשר צילינדרים, הגזעים ניתנים אחד בקטרים ​​של טווח גודל סטנדרטי: מ 220 ל 320 מ"מ, במרווחים של 20 מ"מ. לאחר השלמת הטיפול המכני, העץ ספוג בחומרי חיטוי ומעכבי בעירה.

טכניקת הבנייה של יומני שונה מהנוהל המסורתי. מודרני ציוד woodworking עם עיצוב מפורט מאפשר לך מראש לחתוך יומני לתוך חלקים של אורך הרצוי ולהפוך אותם כל cutouts הדרושים לבניית בית יומן.

יומנים של יומני עגולים

עם גישה זו, מוכנים חלקים נשלחים לאתר הבנייה, אשר אינם דורשים עיבוד נוסף והתאמה. הכתרים מוערמים ומוכתמים כמו קוביות של "לגו". זה נשאר רק כדי להתקין nagels ו screds משולבים. זה מאוד מאיץ את הבנייה ומשפר את איכותו. יתרונות וחסרונות של בית עשוי יומני הם המשכו של היתרונות והחסרונות של חומר הגלם.

היתרונות של יומני עגולים

הכל ידוע בהשוואה, כך נשווה את יומן מעוגל עם חומרים אחרים.

איכות גבוהה ללא דופי איכות הבנייה

זה נדון בפירוט בחלק הקודם. על פי המהירות והדיוק של הרכבה, איכות הקירות מעוגלות יומן עולה באופן משמעותי על חומרים אחרים.

עיבוד מדויק של חלקים על ציוד מיוחד במפעל מעט מגדיל את העלות של החומר, אבל זה מספק חיסכון משמעותי בשל הקלות של הרכבה של היומן ואת הקלות של הבטחת איכותו.

באתר הבנייה, העבודה כבר לא נעשה על חיתוך יומני, חיתוך מנעולים, הולם, וכו ' רק סטאו של חלקים סיים, אטם אטם, קידוח חורים אנכיים והתקנה של nagels. כמות העבודה הידנית ממוזער. חיסכון בזמן הוא לחסוך כסף לשלם בוני.

יומן בנייה מתוך יומנים

עלות נמוכה

למרות העובדה כי היומנים נתפסים עיבוד היי טק, את מידת הטיפול הזה הוא נמוך, ולכן העלות של חומרי הבניין לא להגדיל באופן משמעותי מן העלות של העץ המקורי. לדוגמה, קרן צדודית או מודבק יקר יותר. החיסכון מושגת לא רק בשל אופיו של החומר, אלא גם בשל מהירות הבנייה הגבוהה ועלות העבודה המינימלית.

מחממים בבית

עץ יש מוליכות תרמית נמוכה לעומת לבנים וחומרים קיר אחרים. הודות זה עובי בקיר של רק 200-300 מ"מ יש התנגדות זהה העברת חום כמו קיר לבנים עם עובי של חצי מטר ואף יותר.

עובי ממוצע של קיר היומן הוא גבוה יותר מזה של העץ, כמו קרן נחתך ביומני של לוחות. מצד שני, עיבוד מדויק של חלקים והזדווגות הדוקה שלהם להגן באופן מהימן על המפרקים מן נושבת. כל זה נותן קיר חם, מוגן היטב מן הקור.

משקל קל וחוזק

הבית עשוי יומני עגול יש את התכונות הבסיסיות הטמון בכל מסגרת. זהו משקל קטן יחסית ובנייה חסון, כוח אשר נותן את הקישורים הדדי של כל הפרטים. שלא כמו מבנה לבנים, בקתת עץ יכול להיהרס לחלוטין. הוא עד האחרון להתנגד כל עומס הרסני, שמירה על שלמותה.

יומן יומן יומנים

שומר על עבודות הגמר.

משטחים חלקים של יומני, הצורה הגיאומטרית הברורה שלהם עושה פנים וחיצוניים מורכבים מיותרים. זה מספיק כדי לכסות את הקירות עם לכה מגן. בחלק מהמקרים נדרשת עטיפה נוספת. מבפנים יכול להיות עשוי caulk דקורטיבי מכבל מעוות או איטום המפרקים עם איטום מיוחד.

גימור הבית מבר

מכל טווח של עבודות הגמר עבור קירות יומן, רק כמה מבוצעות:

  • טחינה יומני (במידת הצורך);
  • אטימה דקורטיבית של המפרקים (במידת הצורך);
  • ציפוי עם ציפוי מגן ו דקורטיבי.

לא מעט צרות, לא?

החיסכון על הקרן

משקל נמוך של היומן מאפשר להקל על הקרן, להפחית את צריכת החומר ואת עוצמת העבודה של הבנייה שלה. עבור מסגרת יומן, עמודה או קרן ערימה הוא מתאים היטב. השוליים התחתונים מונחים על הבסיס לא לאורך כל הדרך, אך בכמה נקודות, אך בשל קשיחותם הם עצמם מבצעים את תפקידי הגריל. כתוצאה מכך, פחות חומרים מוציאים על הקרן, וזה לוקח פחות זמן ועבודה כדי לבנות את זה.

הקרן על ערימות בורג

חומר ידידותי לסביבה

עץ הוא חומר טבעי ואינו מכיל חומרים רעילים. עם זאת, במהלך הייצור, יומני מעובדים עם חיטוי. ואף על פי שזה מפחית טוהר אקולוגי שלה, עדיין יומני מכויל להישאר מנהיג זה אינדיקטור. הקירות של הבית מן היומנים נשמות, בזכותו נוצרת מיקרו אקלים נוח בבית. הבית עשוי מעוגל מעוגל יש אסתטיקה טובה, עץ נעים למגע וריח.

חסרונות של otsildrovannogo יומני

החסרונות העיקריים של יומני גלילי כחומר בנייה בקנה אחד עם החסרונות העיקריים של העץ. זוהי רגישות למניעת דליקות ודליקות, כמו גם נטייה להתנגש ולסדוק. חסרונות אלה מוחקים במידה רבה על ידי אמצעים מיוחדים - חיטוי, הספגה עם מעכבי בעירה, את המכשיר של חריץ פריקה, תיקון הכתרים עם nagels ו בורג או עניבות האביב.

התכווצות הצטמקות ותנודות עונתיות

לאחר בניית הבית לוקח זמן לכווץ את המסגרת. במהלך תקופה זו הכתרים הם צפופים יותר במקום, הלחות בהם הוא מפולס מגיע שיווי משקל עם לחות של האוויר. ככלל, גובה היומן מופחת על ידי 3-10%, בהתאם הלחות הראשונית והסוף, את דיוק ההכנה יומן דיוק של הרכבה. הצטמקות, דחיית העיתוי של המבוא של הבית לפעולה.

Otsilidrovannoe יומן - היתרונות והחסרונות של החומר

הקורות והקירות בעת התקנת בית עץ.

Otsilidrovannoe יומן - היתרונות והחסרונות של החומר

קורות וחומות בשנה.

לאחר הצטמקות, מידות היומן ממשיכות להשתנות מעט לאחר שחלפת הלחות העונתית משתנה. לכן, מסגרות חלון ודלת, כמו גם כמה מבנים אחרים רכוב בבית, מחוברים מחברים הזזה - מעטפת, אשר אינם מפריעים התזוזה אנכית של שפות, אבל לא מאפשרים את התרחשותם של סדקים או מטענים לא מכוונים.

מונטאז אוקנה

האפשרות של ריקבון או פטריות

יותר מכל, הכתרים התחתונים של הבית ניזוקו, שכן הם נמצאים במגע עם לחות. כדי להילחם במחלה זו, יש מספר רב של אנטיגילוזיה antipungal הספגה. כדי למנוע את הרס הבית, יש צורך לבדוק את מצבו בזמן ולנקוט את הפעולות הדרושות כדי להגן על זה.

נזק לחרקים

יומן Otsilidrovannoe הוא חומר צמחי והוא חשוף חרקים. שיטות המאבק כאן זהים בפסקה הקודמת - זה היישום של הספגה של פעולה קוטלי חרקים.

מוליכות קול גבוהה

מוליכות הקול של בית עשוי יומני עגולים גבוה יותר מזה של בית אבן. במיוחד נקודה זו צריכה להילקח בחשבון אם זה אמור לבנות בית ליד כבישים עסוקים.

מפגע אש

Otsilidrovannoe התחבר טוב מאוד כוויות, כמו גם כל חומר אחר מעץ. לא ניתן לשחזר את הבית לאחר השריפה.

בידוד נוסף אינו אפשרי

אם אתה רוצה לשמר את הצבע של הבית יומן, אז אתה לא תוכל לעשות את הקירות חמים. יחד עם זאת, עובי הקיים של בית היומן עשוי להיות מספיק עבור נוח כל השנה החיים. הכל תלוי באזור שבו מתוכננת הבנייה. לכן, לפני שתחליט על חומרים לבנייה, בבית, כדי להיות בטוח למצוא את עובי תקן מומלץ של קירות עץ באזור שלך.

כמו החסרונות ניתן לראות את המאפיינים של הבית יומן - הקלה בולטת של הקירות ואת הצורך לשחרר את הקצוות של יומני מעבר לנעולים בפינה. אבל ההערכה של תכונות אלה תלויה בדעותיו האישיות של בעל הבית. לעתים קרובות יומנים מקבלים העדפה בדיוק למען הצבע המסורתי של הבית קצוץ.

כל כבוד, וכל פגם יכול להיות בעל ערך שונה בעיני הקבלן, בהתאם לנסיבות ספציפיות והעדפות אישיות. מישהו אוהב לחטט בכף, בפינות שטוחות ובקירות שטוחים.

עבור מישהו יקר ערך המסורתי בקתת עץ, עם יומני בולט. מישהו הוא חיסכון חשוב, ומישהו מוכן לשלם יותר מדי, רק כדי לממש את החזון של בית אידיאלי. אנחנו שוקלים את כל היתרונות והחסרונות ולהחליט על בחירת החומר וסוג הבית.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 82