Liliam Fashion Week in London
  • 20 March 2015

  • 09.00 - 16.00 (Monday Free)

  • 21 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia See in Map

  • Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non co.

  • Read More

איך לבנות פרגולה עץ עם הידיים שלך

May 20
No comments yet

במאמר זה, שהוא צעד אחר צעד הוראה, נדבר על איך לעשות פרגולה עם הידיים שלך. אם אתה רוצה ליצור אזור מנוחה מעולה בחצר של הבית שלך, לאחר שינו את התצוגה של העלילה מעט להגדיל את הערך של הנכס שלך, פרויקט זה הוא אופציה אידיאלית עבורך. האם אתה רוצה את התוצאה של העבודה שלך לא לאכזב אותך? עקוב אחר ההוראות שלנו.

בניית פרגולות במו ידיהם - הדרכה

יצוין מיד כי במקרים מסוימים להקמת מבנה כלשהו נדרש היתר בנייה מיוחד, לכן אנו ממליצים להכיר את התקנות והכללים הנוכחיים של הבניין מראש. אם מתקבל אישור או לא נדרש, לפתח תוכנית המבוססת על הצרכים שלך, הטעמים והתקציב. כאשר מפתחים את העיצוב, לא לשכוח כי כל המבנים באתר חייב להיעשות באותו סגנון.

לקנות עץ המיועד לשימוש בחוץ, כלומר יש להם עמידות גבוהה בליה (מהגוני, ארז או עץ, נתון לטיפול בלחץ). כמובן, הם לא צריכים להיות עיוותים, סדקים, צ 'יפס או פגמים גלויים אחרים. לא לקמץ על חומרים איכותיים, ולאחר מכן היצירה שלך יהיה מרוצה במשך שנים רבות להסתכל מסביב. היזהר ולעבוד בזהירות רבה, אם אתה רוצה להימנע מטעויות יקרות ולקבל תוצאה של איכות מקצועית גבוהה.

להיות רק מסגרת לטפס על צמחים, פרגולה יכול להיות כמעט כל צורה וגודל. במאמר זה, נבחן שני פרויקטים בבת אחת: סוג פרגולה קלאסי פרגולה וספסל פרגולה

בניית פרגולה קלאסית

כדי לבנות פרגולה, אתה צריך את הדברים הבאים:

חומרים: Grill you
מלט, חול, חצץ; בור לחפור בורות מתחת לעמודים;
טפסות; מסור עגול, פאזל;
עוגנים מתכווננים (4 חלקים); מקדחה, מקדחות על עץ;
ארונות של 10 × 10 או 15 × 15 ס"מ עם אורך של 240-270 ס"מ (4 חתיכות); פטיש, רמת אלכוהול, נגרות, רולטה;
קרן תמיכה 5 × 15 ס"מ אורך 360-375 ס"מ (4 חתיכות); המדרגות;
צלב 5 × 15 ס"מ, אורך 360-375 ס"מ; כפפות מגן, משקפיים.
ברים צולבים הם 5 × 10 ס"מ אורך 325 ס"מ אורך;
175 מ"מ ברגים לתיקון הקורות התומכות;
ברגים עם הברגה עצמית של 150 מ"מ לתיקון קורות צולבות;
75 מ"מ ברגים הקשה עצמית.

טיפים:

  • לפני תחילת עבודות הבנייה, לסמן את קווי המתאר של הבניין על הקרקע עם חבל קשור יתדות.
  • מקד את חורי המדריך באלמנטים מעץ לפני הברגה בברגים.

התחל לעבוד עם ייעוד על המיקום הנבחר של קו מתאר של פרגולה בעתיד. כדי לעשות זאת תצטרך רק כמה יתדות, אשר תוכל למשוך את החבל.

עצה: למדוד את האלכסונים של הכיכר, הם חייבים להיות שווים. בנוסף, אין צורך לוודא שכל הזוויות ישרות, תוך שימוש כלל "3-4-5" (32 + 42 = 52) עבור זה. במידת הצורך, בצע התאמות.

לתכנן על הקרקע
תכנון על הקרקע.

לאחר קביעת המיקום המדויק של פינות הבנייה העתידית שלך, לחפור במקומות אלה בורות בקוטר של 35-40 ס"מ ועומק 90 ס"מ (לפחות 15 ס"מ מתחת לגבול פרוסט הקרקע), שופכים שכבת חצץ היה 10 ס"מ ו לסתום ביסודיות.

מניחים את הטפסות בבורות שנחפרו, ולוודא כי כל התבניות הן על אותה רמה (שימוש סרגל ורמת אלכוהול עבור זה). מערבבים כמות קטנה של בטון ומלאים את התבניות.

יישור של תומך בטון בגובה
יישור של תומך בטון.

הקפד להתקין את הבטון לפני שהוא תופס, את העוגן מתכוונן. אפשר בטון להקפיא לפחות 48 שעות, לאחר מכן אתה יכול להמשיך להתקין מתלים מעץ.

כמו מדפים, להשתמש בר 10 × 10 או 15 × 15 ס"מ.עם רמת אלכוהול, ודא כי המדפים הם אנכיים לחלוטין לתקן אותם בשני כיוונים. לאבטח את ההודעות בעוגנים בצורה מאובטחת בעזרת ברגים עץ - ברגים עם ראשי מרובע או משושה עבור עץ.

מפלס את המדף
תיקון המדף.

אם אתה לא רוצה להשתמש עוגנים מתכת, אתה יכול לתקן את הסורגים ישירות לתוך הבטון. מדפים כאלה יהיו נוקשים יותר, אבל הם יכולים להירקב באדמה עקב לחות מוגברת. השימוש של עוגנים מתכווננים לא רק מבטל את הקשר של הסורגים עם הקרקע, ולכן, מקטין את הסיכון של ריקבון שלהם, אלא גם מקל על תהליך היישור.

דרכי חיבור של מתלה
הדרכים לתקן את המדפים על בסיס בטון.

תוכנית ההתקנה של מדפים מעץ
תוכנית ההתקנה של מדפים מעץ.

עכשיו אתה יכול להתחיל להתקין קורות תמיכה. כמו קורות תמיכה, אנו ממליצים להשתמש 5 × 15 או 5 × 20 ס"מ לוחות, עם זאת, הגודל שלהם תלוי הצרכים שלך ואת הטעמים. כפי שאתה יכול לראות את הדמות, הקורות צריך לבלוט 25-40 ס"מ מן המערכת של הבניין משני הצדדים.

התקנת קורות תמיכה
התקנת קורות תמיכה.

לפני תיקון קורות תומכות, עליך ליישר אותם אופקית עם רמת אלכוהול לנעול במצב זה עם מלחציים. ואז לקדוח כמה חורים דרך הקורות ואת המדף, הכנס את הברגים להדק את האגוזים.

עצה: אם אתה רוצה שהפרגולה שלך לא תהיה דומה לשום מקום אחר בשכונה, תציעי את קצות הקורות, למשל, תן להם צורה מעוגלת, בעזרת מסמר של ג 'יג.

הידוק קורות
הידוק קורות.

המשך את הפרויקט על ידי התקנת crossbeams. כדי לעשות זאת, אתה צריך לוחות של 5 × 15 ס"מ.בחר אותם בקפידה, וודא כי הם כולם ישר לחלוטין במצב מושלם.

כמות האור חודרת הפרגולה תלוי המרחק בין הקורות רוחבי. אנחנו מסודרים אותם במרחק של 30 ס"מ אחד מהשני, אתה צריך להיות מונחה על ידי הטעם שלך ואת הצרכים.

הידוק קורות רוחביות
התקנת קורות רוח.

כדי לתקן את קורות רוחבי בשני הקצוות של כל אחד מהם, עליך לעשות שני חריצים לקדוח את חורי המדריך, כפי שמוצג בתרשים. עכשיו זה נשאר רק לתקן את הקורות 15 ס"מ ברגים הקשה עצמית. אל תהיה עצלן בזהירות ליישר את הקורות לפני הצמדת, אחרת הבנייה שלך לא ייראה מסודר מספיק.

הידוק קורות
הידוק קורות.

ההתקנה של אלמנטים צל לא צריך לגרום לקשיים מסוימים אם אתה משתמש בתוכנית העבודה הנכונה. רק לשלם הרבה תשומת לב לבחירה של חומר ומדידות. אל תשכח על השכל הישר היסודי, אם אתה רוצה לקבל תוצאה באיכות גבוהה במחיר סביר.

טיפ: כדי גומחות מסודרות פנו, לבצע חתכים על הלוח, לאחר גרימת סימון אז ברור בין פרופילן עץ עם איזמל.

משתרע בקורה הרוחבית
חריצים בקורה הרוחבית.

Crossbars במקום, ולפני סיום העבודה יש ​​מעט מאוד - להגדיר בניצב קרן 5 × 10 ס"מ כוללים קורות אלה מטרה כפולה: מצד אחד, הם נותנים נוף מרהיב פרגולה שלך, ומצד שני - להשאיר את קורות לחצות באותו מרחק מכל. חבר ולהגדיל את הנוקשות של המבנה.

אנו ממליצים לכם להציב ברים צולבים בכל 60-90 ס"מ, אך ניתן להתאים את המרחק המומלץ בהתאם לצרכים שלכם. מקד את חורי המדריך לאבטח את ברים לחצות בתנוחה זו בעזרת ברגים הקשה עצמית.

תיקון crossbeams
תיקון crossbeams.

כפי שאתה יכול לראות בדמות, ב crossbars עבור הידוק אמין שלהם, יותר מדי, אתה צריך לעשות חפירות. השתמש במדד קלטת כדי להפיץ באופן שווה את crossbeams - אסימטריה יהיה לתפוס את העין ולא לקשט את המראה של הפרגולה שלך.

פרגולה גמורה
פרגולה גמורה.

לאחר השלמת עבודות הבנייה, למלא את כל החורים, סדקים וסדקים עם מרק על עץ חול על פני השטח עם נייר זכוכית בינונית גרגר. החל כמה שכבות של לכה כדי להגן על העץ מפני הפירוק ונזק מים.

טיפ: מניחים שולחן וכמה כיסאות מתחת לגגון וליהנות עם חברים ובני משפחה, מסתתר בצל ביום חם.

בניית ספסל פרגולות

כדי לבנות פרגולה קטנה עם הידיים שלך, תצטרך את הדברים הבאים:

חומרים: Grill you
א - ארונות תקשורת: ברים 5 × 10 ס"מ, 180 ס"מ אורך (4 חתיכות); מסור, מנסרות;
ב - מסגרת מושב: 5 × 10 ס"מ ברים עם אורך של 162.5 ס"מ (2 חתיכות) ואורך של 46 ס"מ (3 חתיכות); מקדחה מקדחות;
ג - גב: ברים של 5 × 10 ס"מ אורך של 162.5 ס"מ (2 חתיכות), ברים 2.5 × 10 ס"מ אורך של 27.5 ס"מ (13 חתיכות); חוטי גיר, רולטה, רמת אלכוהול, עיפרון לנגרות;
ד - קורות: לוחות 5 × 20 ס"מ, 180 ס"מ אורך (2 חלקים), ברים 5 × 5 ס"מ, אורך 84 ס"מ (9 חתיכות); המדרגות;
ה - מושב: קרשים 2 × 10 ס"מ עם 162.5 ס"מ (6 חלקים); כפפות מגן, משקפיים.
F - סריג: ברים 5 × 5 ס"מ אורך 135 ס"מ (4 חלקים), 41 ס"מ אורך (4 חתיכות), סריג של 135x34 ס"מ.

טיפים:

  • בסוף עבודת הבנייה הבסיסית, למלא את החורים הברגים של הברגים ואת כל סדקים עם מרק על העץ חול חול משטחים.
  • החל כמה שכבות של כתם על כל האלמנטים עץ של המבנה.

תוכנית של בנייה פרגולה
תוכנית של בנייה פרגולה.

השלב הראשון של העבודה הוא התקנת מדפים. בחלק העליון של הסורגים, אנו ממליצים לך לעשות חריצים קטנים. מאוחר יותר בתוך cutouts אלה תצטרך להציב את הקורות.

מתלים
מידות ובניית מדפים.

השלב הבא הוא לצרף מסגרת מושב עשוי 5 × 10 ס"מ ברים לתמיכה.כאשר עושים את המסגרת, אל תשכח לוודא כי כל הפינות שלו ישר. כדי לתקן את המסגרת על המדפים, קדחו את חורי ההדרכה ואת הברגים ב 6 ס"מ ברגים. השתמש ברמת האלכוהול כך שאין לך ספק כי ההודעות הן אנכיות, ואת מסגרת המושב הוא אופקי לחלוטין.

מסגרת המושב
מסגרת המושב.

עכשיו אתה צריך לצרף את הגב האחורי הודעות. אנו ממליצים שתבצע מדריכים אופקי מ 5 × 10 ס"מ של ברים, אשר ישמש כבסיס לתיקון מסילות אנכיים.

עצה: לקדוח חורים עיוורים בקצות המדריכים לאבטח אותם על ההודעות עם ברגים מגולוונים. השתמש דבק עמיד במים אם אתה רוצה לחזק את המפרקים.

מושב משענת
Seatback.

עכשיו, כאשר החלק התחתון של המתלה מהודקת יחד בצורה מאובטחת מסגרת מושב אחורי ואת הגב, הם צריכים להתחבר עליונים ותחתונים. לייצור של קורות אורך מעוקלים, תצטרך סנטימטר לוח 5 × 20. עיפרון לסמן את קו החתך כפי שמוצג באיור, ובאמצעות לנענע ראה את preform. חול לחתוך קצוות עם גרגר בינוני נייר זכוכית ולתקן את הקרן בנבכי על המדפים.

קורות
תומכים קורות.

בא הפעולה שלך - חיבור למסגרת של סנטימטר 2x10 הדפסי עץ predrilled מושב באמצעות 3 סנטימטרים מגולוון ברגים. לוחות צריך להיות פרוש באופן שווה, להשאיר 5 מ"מ פערים ביניהם כדי לשפר את ניקוז המים.

מושב
פרגולות מושביות.

נוכחות של gratings על הצדדים של pergola שלך ייתן לאנשים הסתכל על זה תחושה כי הבנייה נעשית על ידי איש מקצוע. למעשה, זה לא קשה. אתה צריך לעשות מסגרת של 5 × 5 ס"מ ברים ולתקן אותו עם ברגים על המדפים. בתוך מסגרת זו, להתקין את הסריג עץ סיים, לתקן אותו בעזרת ציפורניים הגמר.

סריג
פרח הסריג על הקירות הצדדיים.

אם אתה רוצה לשפר את המראה של פרגולות ולהגדיל את מידת ההצללה, אנו ממליצים למקם על "הגג" של ברים קטנים הבנייה, הבטיח להם את הקורות עם ברגים עצמיים קשה.

ארגז למעלה
התקנה של החלק העליון של ספסל הפרגולה.

עבודת הבנייה הבסיסית הושלמה, נותר להוסיף כמה משיכות. ממלאים את כל החריצים ואת החורים מן הברגים עם מרק על עץ ולאפשר לו להתייבש במשך כמה שעות. חול את משטחי העץ עם נייר זכוכית דק.

טיפ: החל כמה שכבות של כתם או צבע על כל האלמנטים של המבנה, אם אתה רוצה להגן על העץ מ נרקב ולשפר את הפרגולות החיצוניות.

ספסל פרגולה מוגמר
מוכן ספסל פרגולה.

מקור התרגום: www.howtospecialist.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 23 =